Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Prie kokios temperatūros jau galima argurkėlius pratinti lauke apdengtus agroplėvele? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 15, 22:11)
Prie kokios temperatūros jau galima argurkėlius pratinti lauke apdengtus agroplėvele? smile.gif

Po menesio gal leidima gausi.... bigsmile.gif DABAR DAR NE lotuliukas.gif Net didzoisios netycia atsirado smile.gif
Atsakyti
O as atejau pasigirti, kad grizusi radau BA su keliais moteriskais ziedais-tikrai matosi, kad keli agurkiukai augs bigsmile.gif biggrin.gif Na, tikiuosi, kad gerai iziuriu blush2.gif Bet neturiu kur jo persodinti-vyras niekaip siltnamio neuzdengia....sakau, gal balkone reiks auginti g.gif

Gaudvile, dar karta aciu 4u.gif Gal ir valgysiu geguze agurkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 15, 18:24)
Viešai pareiškiu - išroviau BA. Taip gera ant dūšios paliko, uh  bigsmile.gif



ale bjauri kokia.. Galėjo dar paaugt, pasistaipyt, vistiek kol kas šiltnamis neperkrautas...
O aš vakar pasodinau į šiltnamį tris BA. Padariau palapines is agroplėvelės. Šiandien vis dar atrodė puikiai. Nu ir palikau, tegul skėtriojasi, kol vietos daug.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 16, 09:45)
O as atejau pasigirti, kad grizusi radau BA su keliais moteriskais ziedais-tikrai matosi, kad keli agurkiukai augs bigsmile.gif  biggrin.gif Na, tikiuosi, kad gerai iziuriu blush2.gif Bet neturiu kur jo persodinti-vyras niekaip siltnamio neuzdengia....sakau, gal balkone reiks auginti g.gif

Gaudvile, dar karta aciu 4u.gif Gal ir valgysiu geguze agurkus biggrin.gif

Kaip smagu,kad ziedeliai pasirode thumbup.gif Pas mane lygiai tas pats, vis dar be siltnamio,jau vyrui pradejau grasinti,kad agurku ir pomidoru daigai iskeliaus turgan biggrin.gif

Prase manes nufotografuot dziustancius agurku lapus, nesigauna foto doh.gif Bet bandysiu paaiskinti: pradeda sauset lapo galiukas, ir taip po truputeli plinta viso lapelio link. Ta vieta susirauksleja ir issauseja g.gif
Atsakyti
Tai mums abiems pasiseke biggrin.gif

As jau kaip ir galeciau i siltnami nesti-vakar vyras apdenge, bet bijau dabar.. O gal nubyres tie ziedukai su agurkiukais? Bet man atrodo, kad ir namie jam nelabai gerai..
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 04 18, 08:21)
Prase manes nufotografuot dziustancius agurku lapus, nesigauna foto doh.gif  Bet bandysiu paaiskinti: pradeda sauset lapo galiukas, ir taip po truputeli plinta viso lapelio link. Ta vieta susirauksleja ir issauseja g.gif

Turiu vieną agurko daigą pagal panašų aprašymą. Jau stovėjo prie slenksčio, ruošiausi mest.. pasisekė jam, dar fotoreportažą padarysiu smile.gif Gal toks?

user posted image

Nežinau kas jam, visi daigai normalūs, gražūs, auginti vienodomis sąlygomis, jis vienintelis nusivylęs gyvenimu...
Atsakyti
Ex, taip toks pat bigsmile.gif g.gif Pas mane keli tokie, geresnius, kaip jau anksciau esu rasius, izoliavau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, agurkų augintojos 4u.gif Paskykit man žioplai, jei aš dabar pasisodinčiau agurkų namuose, o atšilus perkelčiau į šiltnamį arba po agro plėvele? Ar pavyktų pasiankstint derllių? Tą patį galvoju padaryt ir su cukinijom smile.gif Ar kas gausis?
Atsakyti
QUOTE(sraigiuss @ 2011 04 18, 20:22)
Sveikos, agurkų augintojos 4u.gif Paskykit man žioplai, jei aš dabar pasisodinčiau agurkų namuose, o atšilus perkelčiau į šiltnamį arba po agro plėvele? Ar pavyktų pasiankstint derllių? Tą patį galvoju padaryt ir su cukinijom smile.gif Ar kas gausis?

Vienais metais taip dariau su agurkais, bandysiu ir siemet. Bet va ar derlius pasiankstino negaliu pasakyt, nebuvau pasejus agurku tiesiai i dirva doh.gif Pagal viska turetu buti anksciau bigsmile.gif
Atsakyti
pasiankstina derlius. Kaimynai tokiu pačiu metu visada tik sėja į dirvą, kai aš sodinu daigeliais. Skinti agurkus pradedu stipriai anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 04 18, 10:08)
Turiu vieną agurko daigą pagal panašų aprašymą. Jau stovėjo prie slenksčio, ruošiausi mest.. pasisekė jam, dar fotoreportažą padarysiu smile.gif Gal toks?

user posted image

Nežinau kas jam, visi daigai normalūs, gražūs, auginti vienodomis sąlygomis, jis vienintelis nusivylęs gyvenimu...

Nupjaukit ar nugnybkit ta ligota lapeli....nepakenks ax.gif
Atsakyti