Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Lady Dy @ 2011 04 14, 21:17)
O aš nusipirkau Mirabelle,Atomic ir Atlantis.Parekomendavo krautuvėles savininkas,na ir pati buvau susirašius į dominančių sąrašiuką.Pernai turėjau Wiskonsin ir dar kažkokius,bet užmiršau veislę,būtent tie kažkokie gerai dėrėjo ir t.t.Šiemet jau žadu net nusibraižyt daržiuko planiuką ir pasižymėt kur kas pasėta bus,o taip vėl pasikartos pernykštė situacija.

gera mintis tas planas, nes taip viskas pasimirsta, kad net neprisimenu kur ka is rudens pasejau, o atrode kas gi cia tokio prisiminti kas keliose lysvelese paseta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 14, 15:26)
Alio  verysad.gif Negi niekas agurkų nepikiavo? lotuliukas.gif Ar ikišt i žemes juos iki ausų, jei 9 cm kotas virš žemių  kyšo?  schmoll.gif


Agurkų bent aš niekada nepikiuju nes jie nemėgsta but persodinami .iš karto po viena sodinu į atskirą nuo alaus bokalą ir ten auga iki sodinimo į šiltnamį ,atsargiai padarius duobutę perpjaunu tą indelį iš abieju šonu kad tik mažiau judint šaknis ir užpilu žemėm
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 04 15, 08:55)
Agurkų bent aš niekada nepikiuju nes jie nemėgsta but persodinami .iš karto po viena sodinu į atskirą nuo alaus bokalą ir ten auga iki sodinimo į šiltnamį ,atsargiai padarius duobutę perpjaunu tą indelį iš abieju šonu kad tik mažiau judint šaknis ir užpilu žemėm


drinks_cheers.gif
As irgi nesuprantu kam tuos agurkus pikiuoti g.gif Jie gi nukvanka po to stipriai. O kur dar persodinimas i nuolatine vieta. Jokios naudos nebelieka is to kad anksciau seti.
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 04 15, 11:08)
drinks_cheers.gif
As irgi nesuprantu kam tuos agurkus pikiuoti  g.gif Jie gi nukvanka po to stipriai. O kur dar persodinimas i nuolatine vieta. Jokios naudos nebelieka is to kad anksciau seti.

Na va dabar zinosim, kad po viena sodint reikia blush2.gif Mokomes
O kai nzn, tai tai kaip pomidorus seji, o po to ir pikuot reikia, o dar nuo silumos ir patysta, tai ir gaunasi, kad reikia doh.gif
Atsakyti
bent jau šitiems BA į persodinimą buvo giliai nusispjaut. Net nemirktelėję augo tokiais pačiais tempais - tiesiog akyse.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 15, 11:29)
bent jau šitiems BA į  persodinimą buvo giliai nusispjaut. Net nemirktelėję augo tokiais pačiais tempais - tiesiog akyse.


Hm, na persodinimas tai dar viena, bet pikavimas, kai is burelio atskiriami po viena vos ne zemes nuo saknu nukratant manau mazai kuriems agurkams patiks.
As aisku ne specas, bet verciau is naujo seciau o ne pikiuociau. Manau kad naujai seti pralenktu.
Atsakyti
dar agurkai anksti persodinti i siltnami ?
Atsakyti
keistai šiemet mano agurkai auga. savaitę dygo, o dabar didieji tik po antrą lapą leidžia per dvi savaites, o mažieji dar su skilčialapiais tik. jei ir toliau, tai ankstyvųjų agurkų turėsiu rugsėjį turbūt cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 04 15, 13:59)
jei ir toliau, tai ankstyvųjų agurkų turėsiu rugsėjį turbūt  cray.gif

nebūtinai tik rugsėjį mirksiukas.gif pasėsi gegužės vidury tiesiai į dirvą ir derliaus sulauksi liepos mėn tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Viešai pareiškiu - išroviau BA. Taip gera ant dūšios paliko, uh bigsmile.gif

Šian kaimynas bandė nustebinti savo pasodintais ir jau besiruošiančiais žydėt agurkais. Ech... bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Sakykit,ar perkat maximoj agurku seklas,siandien maciau po 0,49ct.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 15, 20:24)
Viešai pareiškiu - išroviau BA. Taip gera ant dūšios paliko, uh  bigsmile.gif

Šian kaimynas bandė nustebinti savo pasodintais ir jau besiruošiančiais žydėt agurkais. Ech...  bigsmile.gif

Kokia negailestinga biggrin.gif
Atsakyti