Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

mano agurkus jau kaimynai apžiūrėėjo, akim palapsėjo - kokie dideli ir gražūs. Kaip tai net nepatogu dabar bus, jei agurkiokai greitu laiku nekabės.. Gal reiks nupirkus parišt gražiai? g.gif Vis vaizdelis širdį glostys..
Atsakyti
man tai dzin kaimynų nuomonė, vyro širdis gali neatlaikyt - tikisi jau greit agurkus kapot, o čia...

Lekiu morengus sėt brunette.gif
Atsakyti
IngridaB, greit klausk tetos, ką ji darė, kad tuos BA gegužį valgė. Gaudvilės vyras pavojuj blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 14, 08:45)
nu va, še tau, boba.. O taip laukėm ir tikėjomės.. Pirmąkart sugalvojau šiltnamy kelis agurkus nusiskint, o pasirodo, teks laukt iki vasaros vidurio  g.gif 
Nu, tegul auga dabar jau. Jei matysiu, kad iki gegužės pabaigos nėr agurkiukų, išmesiu ir pasodinsiu DAR pomidorų.

Na va verysad.gif - kitais metais ieškosiu Zozulia, agurkų visada būna rolleyes.gif
Atsakyti
neee, neieškosi tų zoselių... Gaudvilė tuoj pridės stebuklingųjų Morengų foto - po savaitės sprindžio dydžio, po dviejų - žiedais apsipylusių, gegužės vidury jau bliūdą agurkų - ir lėksim ieškot šitų sėklų. Kad kitiems metams jau būtų stalčiuj padėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 14, 09:50)
IngridaB, greit klausk tetos, ką ji darė, kad tuos BA gegužį valgė. Gaudvilės vyras pavojuj  blink.gif

Keikiate ane mane?Jokios tetos neklausiu,aš pati valgiau.Ką aš padarysiu,kad šiemet toks pavasaris šaltas. blush2.gif Man iš viso tragedija abu šiltnamiai nebaigti po žiemos. doh.gif namie agurkai žydi,neturiu kur sodinti,visi užsiėmę,niekas neturi laiko tvarkyti šiltnamių.Sugebėčiau viena,niekieno neprašyčiau. blush2.gif Tai šiandien atsivežiau 4 indelius į darbą,sodinsiu į dėžę,tikiuosi savaitgalį bent vieną šiltnamį paleisti į darbą.Dar taip tragiška nebuvo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 19:25)
Beje, turiu iš Sėklelės olandišką hibridą.
Rašau aprašymą: Marengue F1. itin ankstyvas, labai atsparus stresams ( atvėsus orams) Vaisiai pradedami rinkti po 37-38 d. Derlingumo lyderis, turi labai gerą prekinę išvaizdą, tinka rauginimui ir konservavimui.
Štai iš šitų tikiuosi žymiai daugiau  bigsmile.gif


o kaip skonis? Nerašo nieko?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 14, 08:30)
mano agurkus jau kaimynai apžiūrėėjo, akim palapsėjo - kokie dideli ir gražūs. Kaip tai net nepatogu dabar bus, jei agurkiokai greitu laiku nekabės.. Gal reiks nupirkus parišt gražiai?  g.gif  Vis vaizdelis širdį glostys..



Nu gal dar kabes?
Pas mane tai ir moterisku ziedu yra, tik vat patys agurkai -daigai- nusibaigineja. Tai auginu tik vardan experimento kas bus toliau.
beda tik kad per situos suvelinau Asker'ius pasiset - tikejausi kad nuo situ kibirais valgysiu.
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 04 14, 10:26)
o kaip skonis? Nerašo nieko?

čia rašo - excellent taste smile.gif
Papildyta:
QUOTE(polfast @ 2011 04 14, 10:31)
suvelinau Asker'ius pasiset

tai šiandien pasisėk wink.gif Labiau Asker'ių laukiu, nei BA ( išrausiu lauk, jei nuvažiavus nerasiu agurko užuomazgos cool.gif )
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 14, 10:33)
čia rašo - excellent taste  smile.gif

sudomino bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 14, 10:36)
čia rašo - excellent taste  smile.gif
Papildyta:

tai šiandien pasisėk wink.gif Labiau Asker'ių laukiu, nei BA ( išrausiu lauk, jei nuvažiavus nerasiu agurko užuomazgos  cool.gif )


Tai jau paseti ir sudyge, bet skilcialapiu stadijoj - kur dar ten jiem iki ziedu... verysad.gif
Bet gal siandien reikes dar pora paseti del sventos ramybes.

Pamenu man taip pernai su moliugais buvo - zydejo kaip pasiute vien vyriskais ziedais. Kai jau nutariau mesti dali lauk, tai jie kad apsipyle moliugiukais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 18:25)
Beje, turiu iš Sėklelės olandišką hibridą.
Rašau aprašymą:[i] Marengue F1. ...

gal kur Vilniuj galim nusipirkti Marengue F1 ?
Atsakyti