Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 11:46)
o po daug prisisėjusios?  bigsmile.gif


niekis, tik 6 smile.gif Nu gal vistik išstenės vieną kitą agurkėlį kaip nors.
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 04 13, 12:04)
As irgi esu nusivilusi ju seklomis, tad jau zinau, kad geriau nupirkti brangesne sekla, nei daug bet papigiai g.gif
Maniskiu pora agurkiuku stovi irgi su pageltusiais, sausais lapukais, bet juos izoliavau nuo sveikuju g.gif



Gal turi foto? Man idomu, ar pageltimas toks pat kaip mano ( agurku, aisku biggrin.gif )? Tada tiksliai bus liga su seklom gauta.
Nes pas Gaudvile kad neserga, tai dar nieko nereiskia - pas ja ten niekas neserga.
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 12:46)
o po daug prisisėjusios?  bigsmile.gif


Nedaug - pimu uzejimu 3 pasejus buvau ir kuriu vienas nusibaige, o kiti du tokie pusgyviai gelstantys, bet zydi kaip pasiute i izoliatoriu patalpinti.
Antru syku dar 2 pasejau - patikrinimui ar ir velesni sirgs.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 13, 12:52)
niekis, tik 6  smile.gif Nu gal vistik išstenės vieną kitą agurkėlį kaip nors.

tai čia be kalbos, aišku, kad bus bigsmile.gif

QUOTE(polfast @ 2011 04 13, 12:55)
Nedaug - pimu uzejimu 3 pasejus buvau ir kuriu vienas nusibaige, o kiti du tokie pusgyviai gelstantys, bet zydi kaip pasiute i izoliatoriu patalpinti.
Antru syku dar 2 pasejau - patikrinimui ar ir velesni sirgs.

matyt pirmos susimylėjo augti ir žydėti. Jediarai pasėtos vos gyvos. Pirma partija išvis paliegeliai, po savaitės sėti atrodo čiut čiut geriau. Kai tuo pačiu metu sėti Asker'iai ( taip pat salotinių tipo ir labai ankstyvi ) atrodo superiškai.
Atsakyti
Sveikutės, klausimėlis patyrusioms augintojoms. 4u.gif Ar galėčiau išnešti savo agurkus su skilčialpiais (dar neturi tikrųjų lapelių) tokiu oru kaip šiandien į balkoną (neįstiklintą) po agroplėvele? ar nesušals? Bijau pakenkti. Mano šiltnamis ne prie namų. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 13, 12:38)
gaila.. galėtų raudonai žydėt.. tokie iš stebuklų grupės, o žydi kaip visi  cool.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 12:05)
tai čia be kalbos, aišku, kad bus  bigsmile.gif


nu jo, iš 6 augalų bent kelis agurkus tikrai nuskinsiu biggrin.gif

O tai pamokysit mane kas nors, kaip anuos genėt reik, ar ne? Gyrėtės gyrėtės, kad mokat, o pamokų kaip nėr, taip nėr.. Baigiu akis pražiūrėt lens.gif Tuoj tie šeši agurkai visą šiltnamį apkėtos biggrin.gif
Atsakyti
Jei Amarilės būdu, tai reikia iš pažasties augantį nenugnybt prie pat pagrindo, o palikti 1-2cm stimburiukus. Jei gerai suprantu, tai apgaunamas augalas ir nebeleidžia naujų ataugų.

Pernai, kai jau agurkai dangų rėmė, leidau naujiems augti ir toliau skyniau agurkus. Senąjį stiebą nukirpus suvisam smile.gif
Atsakyti
o stiebą vieną laikyt? Ar keliais paleist?
Atsakyti
antrą stiebą liepos pabaigoj leidžiu augti, ne abiems iš karto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 17:53)
antrą stiebą liepos pabaigoj leidžiu augti, ne abiems iš karto wink.gif


kadaaa??? blink.gif Čia jie tiek laiko pas mane šiltnamy vietą užims?? Tokiu laiku iš lauko viedrais tempsiu mažutėlius traškutėlius gražutėlius, į šituos pusmetrinius nei žiūrėt nežiūrės niekas.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 13, 19:04)
kadaaa???  blink.gif 

Aš irgi stebiuosi, kuriems galams tau šiltnamyje agurkai... g.gif geriau jau kokį pomidorą lyšną įkištum...
Atsakyti
ale ot kokia nesupratinga. Kad gegužį agurkus lapnočiau, iki liepos laukt nereiktų.
Atsakyti