Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Ex @ 2011 04 11, 11:04)
Jei neklystu, panašu į agurkų askochitozę. Ligos sukėlėjas - patogeninis grybas.


velnias, kokia slyksti liga butu g.gif
Na, matysiu ar veliau paseti irgi sirgs, ar tik pirmieji taip nukvako.
Atsakyti
Ex 4u.gif aciu uz palaikima, jau siandien atsejau isnaujo. Pasistengsiu labai stipriai nemyleti savo augaliuku, nes vis galvoju kad jie istroske ir nori vandenuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 09, 11:59)
Gali būti dėl džiuvimo keletas priežasčių:jei kurį laiką viskas buvo normalu, tai reiktų atsekti priežastis kąs jų priežiūroje yra ne taip. Gal išpikiavę pakeitėte žemes, gal žemė per sunki- šaknys negauna deguonies. Nors pastaruoju atveju, kai per kieta žemė, sustoja augimas. g.gif aš taipogi pirmi metai auginu. smile.gif
Pas mane nėra po ranka vermikulito, tai tenka 70 pomidorų žemių badyti su pagaliuku, nes tokia žemė gaunasi suplūkta- kaip asfaltas. schmoll.gif



Cia tas verdeteros misinys taip susiplukia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 04 12, 12:12)
Cia tas verdeteros misinys taip susiplukia?  g.gif

Ir tas ir ne. Durpės man irgi susiplūkia. unsure.gif
Atsakyti
Gaudvile, kaip tavo "baisieji agurkai" laikosi? Ar uzmezge kazkiek?
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 04 13, 10:10)
Gaudvile, kaip tavo "baisieji agurkai" laikosi? Ar uzmezge kazkiek?


aha, ir man įdomu g.gif Tik nesakyk, kad iš tos gausybės žiedelių nieks neužsimezgė blink.gif
Atsakyti
akąašžinau, kai rašiau, kad persodinau į šiltnamį, tai nuo tada jie ten ir gyvena. Lyg ir gyvi, sprendžiant pagal lapus. Ar yra užmegztų agurkiukų, nežinau. Tiesa, šalia pasodinta paprika geriau atrodo.

Tiesą pasakius, nepatinka man jie ( nemyliu Dalemos sėklų ) . Mesiu likusias sėklas lauk. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 13 balandžio 2011 - 11:10
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 11:35)
akąašžinau, kai rašiau, kad persodinau į šiltnamį, tai nuo tada jie ten ir gyvena. Lyg ir gyvi, sprendžiant pagal lapus. Ar yra užmegztų agurkiukų, nežinau. Tiesa, šalia pasodinta paprika geriau atrodo.

Tiesa pasakius, nepatinka man jie ( nemyliu Dalemos sėklų ) . Mesiu likusias sėklas lauk.  cool.gif

As irgi esu nusivilusi ju seklomis, tad jau zinau, kad geriau nupirkti brangesne sekla, nei daug bet papigiai g.gif
Maniskiu pora agurkiuku stovi irgi su pageltusiais, sausais lapukais, bet juos izoliavau nuo sveikuju g.gif
Atsakyti
Mergaites,stebuklu nebuna,kaip ir agurku,kai nakty nors penkiolika yra,tik tada schmoll.gif .O ir grazus diegai,pasodinti geguzes pradzioje,nuskursti sugeba ohmy.gif
o ir i menuli verta atsizvelgti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 13 balandžio 2011 - 11:14
QUOTE(amarrile @ 2011 04 13, 12:12)
Mergaites,stebuklu nebuna,kaip ir agurku,kai nakty nors penkiolika yra,tik tada schmoll.gif .O ir grazus diegai,pasodinti geguzes pradzioje,nuskursti sugeba doh.gif

mes kalbam apie Beth Alpha agurkus, stebuklų grupei priklauso. Jei būtų buvę jiems per šalta, tai po pirmos nakties būtų pamirę, o šiltnamy gyvena ar tai dvi, ar tai trys savaites. Nenešioju, pasodinti į nuolatinę vietą. Beje, žydi gražiai, geltonai.

Ir jau rašiau, tame pačiame šiltnamy gyvena į nuolatinę vietą pasodinta paprika. Jei būtų buvę šalta, seniausiai žiedus būtų numetus tongue.gif

Prie ko čia mėnulis ir tai, kad agurkai ne partenokarpiniai? Namie buvo padoriai šilta, šviesos užteko, moteriškų žiedų nebuvo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 13 balandžio 2011 - 11:20
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 13, 11:18)
Beje, žydi gražiai, geltonai.


gaila.. galėtų raudonai žydėt.. tokie iš stebuklų grupės, o žydi kaip visi cool.gif
Papildyta:
Gaudvile, bet tu kai apžiūrėsi šiltnamį, parašyk, gal jau prisimezgę krūvos agurkiukų. Jei ne, tai gal mesim tuoj visos savo tuos BA lauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 13, 12:38)
gaila.. galėtų raudonai žydėt.. tokie iš stebuklų grupės, o žydi kaip visi  cool.gif
Papildyta:
Gaudvile, bet tu kai apžiūrėsi šiltnamį, parašyk, gal jau prisimezgę krūvos agurkiukų. Jei ne, tai gal mesim tuoj visos savo tuos BA lauk  biggrin.gif

o po daug prisisėjusios? bigsmile.gif
Akei, ryt sodinsiu pomidorus, bus proga panagrinėt BA ax.gif
Atsakyti