Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

[quote=Aldonė,2011 04 07, 12:19]

ilgavaisiai agurkai Zozulia

butent apie šituos kalbėjau o taip tai visokių yra bet šitie yra senoviniai ir labai skanus ir jau pernai net turguose bent Kaune aš jau neradau už tai ir klasiu kur dar yra pirkti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karosė: 08 balandžio 2011 - 07:35
Kiekvienais metais jų be vargo gaunu. Galvojau, kad ir kitur nėra problemų gauti šių sėklų.... Gal ankščiau tik reikia jų ieškoti kol neišpirko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aldonė: 08 balandžio 2011 - 16:50
buvo uzduotas klausimas kodel agurku lapu krasciukai dziusta o po to zusta augaliukas. Kas negerai daroma, nes taip pas mane buvo praeitais metais ir siais ziuriu jau keliu augaliuku lapu krastai dziusta. Mergaites parasykite kas netaip ax.gif pliz blush2.gif
Atsakyti
Nu neisivaizduoju,del ko dziusta. Jei man koks diegelis kokio augalo zusta,tai tik del uzmirkimo ar kai diegeliai buna padeti ne ant palanges siltai,o kur nors toliau ir salciau...
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 04 09, 10:45)
Nu neisivaizduoju,del ko dziusta. Jei man koks diegelis kokio augalo zusta,tai tik del uzmirkimo ar kai diegeliai buna padeti ne ant palanges siltai,o kur nors toliau ir salciau...

Gali būti dėl džiuvimo keletas priežasčių:jei kurį laiką viskas buvo normalu, tai reiktų atsekti priežastis kąs jų priežiūroje yra ne taip. Gal išpikiavę pakeitėte žemes, gal žemė per sunki- šaknys negauna deguonies. Nors pastaruoju atveju, kai per kieta žemė, sustoja augimas. g.gif aš taipogi pirmi metai auginu. smile.gif
Pas mane nėra po ranka vermikulito, tai tenka 70 pomidorų žemių badyti su pagaliuku, nes tokia žemė gaunasi suplūkta- kaip asfaltas. schmoll.gif
Atsakyti
Galima smeliuko ant zemiu papilti koki 0.5cm sluoksni, nesides pelesis , o dregme laikysis. Ka speces pasakys, inspektuose juk taip saknydija augaliukus, manau ir cia tiktu g.gif
Atsakyti
As pamidorus ir agurkus auginu paprastoj darzo zemej.Tiesa,imu is siltnamio.tai nors siek tik humuso turi.Dar indeliai be dugno.lieju daznai ,saikingai,kol ant palanges jauni diegai,isnesus i siltnami visko pasitaiko.Tad supuolusi zeme,sakyciau,musu kalte.Sujudinti pavirsiu butina tada.Pagalvojau,jei nueitumet i turgu diegu,rastumet juos susodintus i popierinius,be dugnu puodelius. Nes taip saugiiau neuzmirkyti,ir jie didesni uz koki grietines indeli.Ir isimti diega persodinant patogiau man....
Atsakyti
O kai daigeliu lapeliu pakrasciukai gelsta, sukasi, tai dregmes per daug ar per mazai, ar visai ne su tuo susije g.gif
Kazkas nepatinka mano agurkams, tik kas g.gif
Pas visas cia panasios problemos jauciu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 10 balandžio 2011 - 18:27
Mano agurkiukai buvo nepersodinti ir gyveno palyginus siltai ant palanges sauleta puse uz lango jau koki menesi diena nemaziau 15 silumos, bet manau kad klaida tapo perlejimas. Taip nusibaige mano pomidorai o dabar ir agurkams ateina galas blush2.gif Nesigauna man uzauginti sodinuku, tik pipirai graziai auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(murkavt9 @ 2011 04 11, 03:41)
dabar ir agurkams ateina galas  blush2.gif Nesigauna man uzauginti sodinuku... g.gif

Agurkai jautriai reaguoja į perlaistymą. Dėl deguonies stygiaus užmirkusioje žemėje pradeda vysti ir džiūti lapai, apmiršta šaknelės, kurios nemaitina augalo.

Jei agurkėlio daigelis dar pusėtinai atrodo, pabandyk jį gelbėti atsargiai papurendama viršutinį žemės sluoksnelį.
Jei daigelis atrodo apgailėtinai, nevark, iš jo derlius tikrai menkas bus. Paprasčiau bus atsėt iš naujo ir užaugint kokybišką daigą.
Nenusimink, agurkai sparčiai auga, derliaus tikrai greit sulauksi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 11 balandžio 2011 - 06:18
Man su tuo geltimu irgi buvo tas pat -daigai uzaugo grazus, po 4 lapus, o paskui ir prasidejo- is pradziu pakrasciukai gelto, paskui ties lapagyslem ir nusibaige daigelis. Manau, kad tai liga kazkokia su seklom gauta, tik dar neatradau kokia blush2.gif Nes taip atsitiko tik BA agurkams, o kiti, kuriu beicuotos seklos buvo - graziai sau auga.

Ir klausima turiu toki juokinga blush2.gif Ar reikia apdulkinti tuos agurku ziedus ar jie patys apsidulkins kazkaip? nes bites tai po kambari pas mane neskraido...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polfast: 11 balandžio 2011 - 09:59
QUOTE(polfast @ 2011 04 11, 10:58)
.........is pradziu pakrasciukai gelto, paskui ties lapagyslem ir nusibaige daigelis. Manau, kad tai liga kazkokia su seklom gauta,  tik dar neatradau kokia  blush2.gif

Jei neklystu, panašu į agurkų askochitozę. Ligos sukėlėjas - patogeninis grybas.
Atsakyti