Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Vilniuje vermikulitą (ir siunčia) tai iš čia gavau, smulkus, jis toks minkštas, galima patrupint tarp rankų, man į stotelę atvežė - sutarėm (karoliniškės, justiniškės, pašilaičiai) . vermikulitas labai lengvas.
user posted image
[/quote]
kaip gražiai atrodo wub.gif o kokie čia vamzdžiai plastmasiniai naudojami ir tarp jų tinklelis iš vielos atrodo padarytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 05 balandžio 2011 - 16:56
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 05, 16:46)
Gaudvile, cia pas tave taip? bigsmile.gif

ni-a, sode nieko nefotkinu - kaimynai kreivai žiūri. Matyt, anot jų, nėra kuo džiaugtis lotuliukas.gif

QUOTE(saulyte525 @ 2011 04 05, 17:45)
o kokie čia vamzdžiai plastmasiniai naudojami

lietaus nubėgimo ar kanalizacijos gal kokie, paspalvinti smile.gif
Atsakyti
Įdomu kokios ten toliau konstrukcijos matosi g.gif Labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
sveikos, atėjau čia su prašymu patarti blush2.gif
Agurkus auginsiu pirmą kartą gyvenime. Pasisėjau po kelias sėklas, jei katrais ne visos išdygtų, o jos ėmė ir visos sudygo thumbup.gif Bet buvau išvažiavusi, tad daigelius palikau ne ant palangės, o ant spintelės (katę labai domina), o ten turbūt buvo per tamsu. Rezultate - išstypo doh.gif Ką daryti? Kada juos išpikiuoti? Pridedu mano grožių nuotrauką.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 04 06, 12:31)
sveikos, atėjau čia su prašymu patarti blush2.gif
Agurkus auginsiu pirmą kartą gyvenime. Pasisėjau po kelias sėklas, jei katrais ne visos išdygtų, o jos ėmė ir visos sudygo thumbup.gif  Bet buvau išvažiavusi, tad daigelius palikau ne ant palangės, o ant spintelės (katę labai domina), o ten turbūt buvo per tamsu. Rezultate - išstypo doh.gif Ką daryti? Kada juos išpikiuoti? Pridedu mano grožių nuotrauką.
user posted image

Ispikiuoti kuo greiciau/ Ikisti giliau galima. Negaliu uztikrinti,kad nekris kai kurie,nes sudyge artimai,gali buti silpnesnes saknys. Neuzmarkykit daigeliu pasodintu,kad
kvepuot galetu...O seti po dvi seklas nereikia,daigumas dazniausiai didelis.Mano irgi ty
sta,nors ant pietines palanges....
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 04 06, 15:19)
Ispikiuoti kuo greiciau/ Ikisti giliau galima. Negaliu uztikrinti,kad nekris kai kurie,nes sudyge artimai,gali buti silpnesnes saknys. Neuzmarkykit daigeliu pasodintu,kad
kvepuot galetu...O seti po dvi seklas nereikia,daigumas dazniausiai didelis.Mano irgi ty
sta,nors ant pietines palanges....

Ačiū už patarimą. Jau išpikiavau, belieka kantriai laukti rolleyes.gif
Atsakyti
kodel mano agurku lapu krasteliai dziuna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 04 06, 11:31)
Agurkus auginsiu pirmą kartą gyvenime. Pasisėjau po kelias sėklas...

Turbūt klaidos nepadariau, kad po vieną į induką pasėjau bigsmile.gif Bet tik užvakar teprisiruošiau blush-anim-cl.gif. Kažin ar ne per vėlai?
Jei paaugs šiltnamin pasodinsiu daigiukus. Labai jau norisi ilgavaisių agurkų Zozulia ax.gif
Atsakyti
[quote=Aldonė,2011 04 07, 12:19]
Turbūt klaidos nepadariau, kad po vieną į induką pasėjau bigsmile.gif Bet tik užvakar teprisiruošiau blush-anim-cl.gif. Kažin ar ne per vėlai?
Jei paaugs šiltnamin pasodinsiu daigiukus. Labai jau norisi ilgavaisių agurkų Zozulia ax.gif

O iš kur sėklos gavot ,nes dabar jau nieks neprekiauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 05, 16:43)
Gal kas matėte Šiauliuose kur pirkti vermikulito? smile.gif


Bauhofe yra 3ltr/~11Lt, kaina sakyčiau didoka g.gif , anksčiau mačiau Žalioj stotelėj prie turgaus buvo, bet kainos nepamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 04 07, 13:16)
O iš kur sėklos gavot ,nes dabar jau nieks neprekiauja g.gif

Sėklom neprekiauja? Kad kai kurie dabar ir tepradeda pirkti blush2.gif Yra kelios specializuotos parduotuvėlės, tai čia mažam miestuke. O dideliuose miestuose manau visur rasite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 04 07, 09:06)
kodel mano agurku lapu krasteliai dziuna  4u.gif

Man irgi butu idomu, nes pernai pas mane irgi visu agurku krasteliai dziuvo ir galu gale is 5 daigeliu isgyveno 1, kokia cia klaida yra? pakonsultokit prasau, nes nezinau nuo ko cia taip darosi g.gif 4u.gif
Atsakyti