Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

O siaubas kokie dideli ir grazus thumbup.gif kaip tik tokius uzauginti. Praeitais metais pirmi metai kai auginau, tai vis pasimirdavo kai persodindavau, tai turejau nedaug agurku kuriuos pasodinau tiesiai i zeme. Kokios jus saunuoles 4u.gif
Atsakyti
agurkai jautrus persodinimui...as kai persodinu tai stengiuos isimt agurka su visa zeme is indelio,kad saknys nepajustu jog jos plikos ir dailiai istatau i duobele,ipilu vandens ir apgaubiu siltnamio zeme...dar stengiuos sodint vakare,kai saule tiek nebesviecia,negauna jie pavyst ir buna liuks smile.gif jei kuris ir negyvena tai buna kokios kitos priezastys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 15, 12:13)
BA, nuotraukoj visai nedideli atrodo  cool.gif
user posted image

Ne nu jus miargos duodat, tokie daigai doh.gif čia kokia veislė? aš tai dar laukiu....negaliu patiket, kad kova reikia agurkus set doh.gif per pilnati kelias seklas ikisiu pabandymui, nu gal kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 16 kovo 2011 - 17:50
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 16, 17:49)
Ne nu jus miargos duodat, tokie daigai doh.gif čia kokia veislė? aš tai dar laukiu....negaliu patiket, kad kova reikia agurkus set doh.gif  per pilnati kelias seklas ikisiu pabandymui, nu gal kas gausis biggrin.gif

taigi čia Baisūs Agurkai ( Beth Alpha, ilgavaisiai, salotiniai). Tik, kodėl jie 'tokie daigai doh.gif' ? Negerai kas nors? Sėjom tai vasarį ir tai pasivėlinom, manrods.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 16 kovo 2011 - 17:56
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 16, 18:53)
taigi čia Baisūs Agurkai ( Beth Alpha, ilgavaisiai, salotiniai). Tik, kodėl jie 'tokie daigai  doh.gif' ? Negerai kas nors? Sėjom tai vasarį ir tai pasivėlinom, manrods.

lotuliukas.gif
Linksma su jumis lotuliukas.gif
Mano dar sėkmingai sėklų pakelyje gyvuoja ax.gif Bijau medžius užauginti, nes pas mane labai sparčiai auga rolleyes.gif
Atsakyti
Nezinau, sitie BA kazkokie letapedziai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 16, 18:02)
Nezinau, sitie BA kazkokie letapedziai doh.gif

palauk, kai įsigazuos, tai visos mes čia nespėsim kramtyt laugh.gif


Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 16, 18:53)
taigi čia Baisūs Agurkai ( Beth Alpha, ilgavaisiai, salotiniai). Tik, kodėl jie 'tokie daigai  doh.gif' ? Negerai kas nors? Sėjom tai vasarį ir tai pasivėlinom, manrods.

geras pavadinimas lotuliukas.gif ir as turiu pokiuka tu bisiuju nusipirkus, bet jau susivelinau tai juodai biggrin.gif

QUOTE(diasaja @ 2011 03 16, 18:57)
Bijau medžius užauginti, nes pas mane labai sparčiai auga rolleyes.gif

tai va ir as tokia baime turiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 16, 19:04)
tai va ir as tokia baime turiu cool.gif


cha, man baimė seniai nugalėta didis.gif
Trys jau išsodinti, dar trys dygsta. Daigumas - šimtu procentų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 16, 20:07)
cha, man baimė seniai nugalėta didis.gif
Trys jau išsodinti, dar trys dygsta. Daigumas - šimtu procentų  blink.gif

kur išsodinti? Šiltnamy?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 16, 20:09)
kur išsodinti? Šiltnamy?


aha, šiltnamy. Jau ir agurkus skinu biggrin.gif Aišku, kad ne.
Nugis į personalius apartamentus iš bendrabučio perkėliau biggrin.gif
Atsakyti
mano BA du isdygo o kiti du dar kazko mislija,snd ejau krapstyt,mazu pamirso dygt g.gif tai seklos tokios issiputusios tai manau greit iskis galva ax.gif
o tie kur anksciau isdyge tai ir stop,gal salta jiems pas manes ne nezinau g.gif diena tai ant pietinio lango kaitinas,nakti ten pat tik kambarys nekurenamas tai neaisku ar silumos uztenk g.gif
Atsakyti