Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

O kokie pas jus ziedai ant tu BA agurku? As visai susimeciau - kazkur raso, kad ant pagrindinio stiebo tik vyriski buna, bet kiek iziuriu lyg ir moteriski kai kurie.. g.gif Nors pas hibridus gal taip ir turi but? Bet kaip tada juos genet??
Gaudvile, gal galetum parodyt savuosius agurkus?
Atsakyti
Mano vienintelis BA numiro... na ir tegu, apsieisiu ir be ju irnesakyk.gif Nusibodo popinti ir sokineti aplink juos ax.gif Bus dabar ridikeliu, svogunu, salotu-kaip nors istversiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 04 04, 10:12)
O kokie pas jus ziedai ant tu BA agurku? As visai susimeciau - kazkur raso, kad ant pagrindinio stiebo tik vyriski buna, bet kiek iziuriu lyg ir moteriski kai kurie..  g.gif Nors pas hibridus gal taip ir turi but? Bet kaip tada juos genet??
Gaudvile, gal galetum parodyt savuosius agurkus?

Prašom, rodau kaip yra dabar - paspaudus, foto pasididina:
user posted image user posted image user posted image
Tik, kiek čia įžiūriu, žydėti ruošiasi vyriški žiedai, moteriškų nesimato

QUOTE(madmuazele @ 2011 04 04, 10:22)
Mano vienintelis BA numiro... na ir tegu, apsieisiu ir be ju irnesakyk.gif Nusibodo popinti ir sokineti aplink juos ax.gif Bus dabar ridikeliu, svogunu, salotu-kaip nors istversiu biggrin.gif

g.gif nebeatvažiuoji ketvirtadienį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 04 balandžio 2011 - 09:29
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 04, 09:27)
g.gif nebeatvažiuoji ketvirtadienį?


Vaziuoju, ale jau kuklinausi prasyti blush2.gif Be to, nezinau kur reikes taves ieskoti-neypatingai Kauna pazistam:ax: Norejau dar pasiulytii tau pomidorus atvezti-kur kazkuri vilniete siule tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 04, 10:31)
Vaziuoju, ale jau kuklinausi prasyti blush2.gif  Be to, nezinau kur reikes taves ieskoti-neypatingai Kauna pazistam:ax: Norejau dar pasiulytii tau pomidorus atvezti-kur kazkuri vilniete siule tau mirksiukas.gif

jei į KMUK'ą važiuoji, tai man jis netoli, galėsiu privažiuot wink.gif Beje, čia taviškis agurkas ir pozavo, manieji šiltnamy dėl išgyvenimo kovoja bigsmile.gif
Atsakyti
Oho kiek besiskleidzianciu ziedu bigsmile.gif
Pas mane tie "moteriskieji" irgi dar negeltonuoja, bet tokie lyg ir su "agurkiukais". Na, uz poros dienu bus matyt. Bet is principo taip gali but? Ta prasme mot ziedai ant pagrindinio stiebo?? Nu taip noretus nuosavu agurku neuzilgo sulaukt.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 04, 09:34)
jei į KMUK'ą važiuoji, tai man jis netoli, galėsiu privažiuot wink.gif Beje, čia taviškis agurkas ir pozavo, manieji šiltnamy dėl išgyvenimo kovoja  bigsmile.gif


Rimtai? Tu man ji laikai? Tada butinai paimsiu... Ten ir vaziuoju bigsmile.gif Tai tarkis su vilniete del pomidoru-paimciau ir atvezciau tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 04 04, 10:34)
Oho kiek besiskleidzianciu ziedu  bigsmile.gif
Pas mane tie "moteriskieji" irgi dar negeltonuoja, bet tokie lyg ir su "agurkiukais". Na, uz poros dienu bus matyt. Bet is principo taip gali but? Ta prasme mot ziedai ant pagrindinio stiebo?? Nu taip noretus nuosavu agurku neuzilgo sulaukt..  rolleyes.gif

na, agurkai iš lapo pažasties auga. O ar iš pagrindinio, ar šoninių - vajezau, supratau, kad jau nebemoku augint agurkų, šiltnamy visada tik vieną pagrindinį stieba palieku wink.gif
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 04, 10:36)
Rimtai? Tu man ji laikai? Tada butinai paimsiu... Ten ir vaziuoju bigsmile.gif Tai tarkis su vilniete del pomidoru-paimciau ir atvezciau tau mirksiukas.gif

rimtai tongue.gif Dar, jei yra pageidavimas, galiu ir Asker vieną daigą duot, šis partenokarpinis wink.gif
Lekiu tartis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 04 balandžio 2011 - 09:59
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 04, 09:42)
rimtai tongue.gif Dar, jei yra pageidavimas, galiu ir Asker vieną daigą duot, šis pantenokarpinis wink.gif
Lekiu tartis  biggrin.gif


O ka tai reiskia? blush2.gif As kaip cigone-duoda ir imu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 04 balandžio 2011 - 09:48
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 04, 09:27)

Tik, kiek čia įžiūriu, žydėti ruošiasi vyriški žiedai, moteriškų nesimato



šitie agurkai pažeidžia teisėtus lūkesčius g.gif Šitiek žiedų pamačius, jau prieš akis nusipaišo agurkų kekės kaip vynuogės. O jie špygą kaišioja, vyriški, mat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 04, 10:47)
O ka tai reiskia? blush2.gif

fuj, partenokarpinis, ne taip pirmai parašiau - savidulkis. Kur vyriškų žiedų praktiškai nebūna ir nereikia specialiai apdulkint, kad užsimegztų agurkiukai. Asker vadinas:
PAPRASTIEJI AGURKAI ASKER H

Ankstyvas, derlingas savidulkis hibridas, vegetacijos periodas 55-60 dienų.

Vaisiai sodrios žalios spalvos, kauburiuoti, 18-21 cm ilgio, skanūs.

Tinka konservavimui ir šviežiam vartojimui.

Auginamas polietileniniuose ir stikliniuose šiltnamiuose. Pakenčia šviesos trūkumą, todėl tinka auginti ankstyvą pavasarį ir rudenį. Atsparus rauplėms ir agurkų mozaikos virusui.


Supratau, kad nori, tai supakuosiu dar ir šitą wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 04 balandžio 2011 - 09:53
Aciu, apie juos pasiskaiciau internete, tik savoka "partenokarpinis" man nezinoma buvo smile.gif
Atsakyti