Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 31, 13:21)
aš tai stiklainin nemoku sukišt, rimtai  smile.gif


teks mainus daryt - tu man pavesine, as tau stiklaini biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
kazkokie pagelte mano daigai g.gif o jus genite kai siltnamyje jau auja, as tai negeniu nemoku blush2.gif tai kai prizelia man jie schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 03 31, 11:32)
Gal galima kontaktų Vilniuje.Šįryt parašiau žinutę,atsakymo dar negavau. g.gif

dėl vermikulito Vilniuje tai čia skambinau
Atsakyti
[quote=saulyte525,2011 03 31, 12:18]
saulyte33, nesupratau klausimo: ar biohumusas domina, ar mišinys pomidorams ir agurkams. Beje, skaičiau mišinio pomidorams/paprikoms ir mišinio agurkams sudėtį, pH ir neradau skirtumų g.gif ar aš ko neįžiūriu.

[Norėjau paklausti mišinys dėl mišinio pomidorams ir agurkams. smile.gif Ar jį reikia skiesti t.y. maišyti su žemėmis? Bet turbūt tu turėjai omeny netai, o biohumusą, kur sliekai nupiešti, ar nea? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 31, 15:47)
Norėjau paklausti dėl mišinio pomidorams ir agurkams. smile.gif Ar jį reikia skiesti t.y. maišyti su žemėmis? Bet turbūt tu turėjai omeny netai, o biohumusą, kur sliekai nupiešti, ar nea? 4u.gif

jei biohumusą gryną nusipirkti, tai jį naudojant daiginimui naudojant reikia maišyti su žemėmis (Sėklų daiginimui: sumaišyti 1 dalį biohumuso ir 3 - 4 dalis dirvožemio) nuoroda

o čia mišinys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 31 kovo 2011 - 17:26
galvoju dabar kada beicuotus agurkus nešildomam šiltnamiui pasėti, nes jie ilgiau dygs (turiu "Akord F1" ir "Dirigent")
Atsakyti
Gaudvile, ar agurkus jau i siltnami pasodinai? Kaip anie ten jauciasi? Zydi? Mezga?
Paziurejau prognoze - lyg ir nieko orai nusimato, gal man ir savo kelis isguit siltnamin?.. Jei nebijo nedideliu salnu, gal ir nenusibaigtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 01, 13:01)
Gaudvile, ar agurkus jau i siltnami pasodinai? Kaip anie ten jauciasi? Zydi? Mezga?
Paziurejau prognoze - lyg ir nieko orai nusimato, gal man ir savo kelis isguit siltnamin?.. Jei nebijo nedideliu salnu, gal ir nenusibaigtu  g.gif

O kiek tavo agurkai jau turi lapeliu, kad jau nori i siltami sodint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 01, 14:01)
Gaudvile, ar agurkus jau i siltnami pasodinai? Kaip anie ten jauciasi? Zydi? Mezga?
Paziurejau prognoze - lyg ir nieko orai nusimato, gal man ir savo kelis isguit siltnamin?.. Jei nebijo nedideliu salnu, gal ir nenusibaigtu  g.gif

vakar nuvežiau ir stora agroplėvele apmuturiuotus palikau. Norės - gyvens, atsibodo cackintis su jais.

Tiesa, nesodinau, o ant lentynos aukščiau stovinčius palikau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 01 balandžio 2011 - 14:00
QUOTE(ausrap @ 2011 04 01, 13:53)
O kiek tavo agurkai jau turi lapeliu, kad jau nori i siltami sodint? g.gif


tris. Bet jei jau silpnu salnu turi nebijot, tai koks jiems skirtumas - tris ar penkis lapus uzsiaugine.
As jau noreciau ir kelis pomidorus siltnamy palikt - baisingas palangiu trukumas namie jauciasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 01, 15:26)
As jau noreciau ir kelis pomidorus siltnamy palikt......

Nukvaks, užsikonservuos... Vėliau sėti pralenks augimu... Derlių skaičiuosi ant vienos rankos pirštų... Dienomis išnešk, naktį namo tempk. Per anksti juos į marčias leist smile.gif
Atsakyti
gerai.. uzsikonservuos patys, po to nereiks man vargt..
O siaip pas kai ka jau visa savaite grudinasi didis.gif Kiek galima??? As siandien vesiu kaiman ciliu partija, nebeturesiu ten kur ju visu padet doh.gif
Ech, visa entuziazma nudusino.. teks mamos geles nuo palangiu numetyt..
Atsakyti