Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 31, 11:18)
šiandien pasiimsiu vermikulito kelis litrus pašilaičiuose [/color]

Gal galima kontaktų Vilniuje.Šįryt parašiau žinutę,atsakymo dar negavau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 31, 11:19)
Tarp agurkų augintojų yra ir visai naujokėlių, joms tikrai bus naudinga, o paklausyt patarimų niekam neprošal smile.gif


aha, mokinkit mane, mokinkit bigsmile.gif Pirmąkart agurkus auginsiu šiltnamyje, nieko nežinau, esu abelis tarp šiltnaminių agurkų. Na, šeši anie tebus, ale vistiek..
Lauke tai paslaidusius auginu, negeniu, nereguliuoju, ką nori, tą daro, kur nori, ten lipa..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 31, 13:02)
aha, mokinkit mane, mokinkit  bigsmile.gif  Pirmąkart agurkus auginsiu šiltnamyje, nieko nežinau, esu abelis tarp šiltnaminių agurkų. Na, šeši anie tebus, ale vistiek..
Lauke tai paslaidusius auginu, negeniu, nereguliuoju, ką nori, tą daro, kur nori, ten lipa..

o moki gražią pavėsinę suformuot iš agurkų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 31, 13:02)
Lauke tai paslaidusius auginu, negeniu, nereguliuoju, ką nori, tą daro, kur nori, ten lipa..

Kuriems galams tau tie agurkai šiltnamyje, jei lysvėse maišais prisiaugini blink.gif Tavo vietoj, jei ankstyvesniam derliui, tai kokius 2-3 daigelius teauginčiau..

Pernai paruošiau agurkams žemę, pažiūrėsiu, jei vieta jiems augt patiks, tai kitąmet agurkai neš kudašių man iš šiltnamio. Du daigus kampan tik įgrūsiu..
Atsakyti
Pavesine is agurku daugiau kas moka pasidaryti negu geneti lotuliukas.gif Jei pabandysit google.pernai nemazai rasiau agurku temoj,paskaitykit,kol darbu dar lauke maziau....Pramokau nuotraukas kelti ax.gif
Tiesa.apsimoka geriau lauke auginti...Vistiek uzauga... Bet ir ten skindama nugnaibau atzalom virsuneles...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 31 kovo 2011 - 12:17
Sveikos, o gal kas Kaune galėtų parduoti kelis litrus vermikulito? blush2.gif
Rašykit į až, jei ką, dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 31, 12:12)
Kuriems galams tau tie agurkai šiltnamyje, jei lysvėse maišais prisiaugini blink.gif Tavo vietoj, jei ankstyvesniam derliui, tai kokius 2-3 daigelius teauginčiau..


tai as tik 2-3 ir tesiruosiau augint biggrin.gif bet kai sodinau, cia tiek visi dejavo, kad nedygsta.. emiau ir pasejau 6 - kad nors 2-3 sudygtu. O jie, zinoma, sudygo visi. Negi ismesi daba? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 31, 12:06)
o moki gražią pavėsinę suformuot iš agurkų?  bigsmile.gif


nea, nieko nemoku.. tik stiklainin sukist.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 31, 14:13)
O jie, zinoma, sudygo visi. Negi ismesi daba?  g.gif

lotuliukas.gif tai bent skirtingas veisles reikėjo pabert.. Nerizikuoju niekad vieną rūšį augint, a mažu užsiožiuos.. būna ir taip smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 03 31, 14:17)
nea, nieko nemoku.. tik stiklainin sukist.

Jei jau iki stiklainio agurkas daeina, vadinasi pakankamai moki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 31, 14:17)
nea, nieko nemoku.. tik stiklainin sukist.

aš tai stiklainin nemoku sukišt, rimtai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 31, 14:21)
aš tai stiklainin nemoku sukišt, rimtai  smile.gif

Tai gal stiklainį apvertusi laikai, jei nelenda... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 31, 14:27)
Tai gal stiklainį apvertusi laikai, jei nelenda... g.gif

Susitraukia stiklainiai ir netelpa agurkai, net kornišonai cool.gif Raugiu kokiam moliniam uzbone arba anytai vežu. Ir čia ne juokai, psichologiškai negaliu marinuot, taip ir kankinamės juos žalius valgydami cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 31, 14:31)
Susitraukia stiklainiai ir netelpa agurkai, net kornišonai  cool.gif

Tai vilnonių ar mocherinių neimk, jie nuo karšto vandens tikrai traukiasi... cool.gif
Atsakyti