Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

aš tada matyt per anksti tų agurkų sėklų ieškojau doh.gif nes aš būtent žalioj stotelėj ir klausiau, sakė, neturi g.gif Reiks dabar kada paieškot, gal rasiu g.gif dėkui, mergaitės, už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 29, 20:49)
e-senukai mišinys 10 l
Jei ką domina "Verdeteros" biohumusas  Vilniuje , tai aš "Verdeteros" biohumusą  šiandien pirkau Laisvės prospekte kur yra prie Širdies centro sodininkų parduotuvė, 2 l kainavo 4,62 Lt, jį reikia  pamaišyti su dirvožemiu  1: (3-4 dirvožemio dalys).

Ar jūs kalbate apie tą, kur pomidorams ir agurkams?
http://www.verdetera...produkcija.html
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 30, 11:50)
gal kas nors matėt kur dabar Vilniuje vermikulito pirkti po kelis litrus, o ne po 100 L kiekiais  biggrin.gif

O kas cia per buoziu ismislas? mirksiukas.gif Nuo kada agurkai be to daikto neauga? Ar as kur uz spintos per ilgai buvau uzkritusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 03 30, 22:05)
O kas cia per buoziu ismislas? mirksiukas.gif  Nuo kada agurkai be to daikto neauga? Ar as kur uz spintos per ilgai buvau uzkritusi biggrin.gif

Auga ir be jo, tik apsaugo augaliuko nuo puvinio ir nepelyja žemė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 30, 22:21)
Auga ir be jo, tik apsaugo augaliuko nuo puvinio ir nepelyja žemė rolleyes.gif

O kur šio daikto Vermikulito yra Šiauliuose? Turguje Sėklų parduotuvėje pardavėja tik akis išpūtė- matyt apie tokį nieko negirdėjo? bigsmile.gif
Agurkų mylėtojos 4u.gif Kada dar balandį žadate sėti agurkėlius? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte33: 30 kovo 2011 - 20:42
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 30, 22:29)
O kur šio daikto Vermikulito yra Šiauliuose? Turguje  Sėklų parduotuvėje pardavėja tik akis išpūtė- matyt apie tokį nieko negirdėjo? bigsmile.gif

Merginos rašė, kad Žaliojoje stotelėje būna rolleyes.gif , o kitos siuntėsi vermikulitas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 30, 22:36)
Merginos rašė, kad Žaliojoje stotelėje būna rolleyes.gif , o kitos siuntėsi vermikulitas ax.gif

Ačiū, bandysiu ieškot. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 30, 19:55)
Ar jūs kalbate apie tą, kur pomidorams ir agurkams?
http://www.verdetera...produkcija.html

saulyte33, nesupratau klausimo: ar biohumusas domina, ar mišinys pomidorams ir agurkams. Beje, skaičiau mišinio pomidorams/paprikoms ir mišinio agurkams sudėtį, pH ir neradau skirtumų g.gif ar aš ko neįžiūriu.

ir dar Vermikulito panaudojimas , patinka man , kad pluta su juo kaip rašo neturi susidaryti , jau susitariau, šiandien pasiimsiu vermikulito kelis litrus pašilaičiuose

Skambinau šiandien į Žalia stotelę, parduotuvė, UAB agrofirma "Sėklos"
Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius
dėl vermikulito, tai sakė jo nėra, tik agroperlitą siūlė. Turi jie agurkų sėklas "Dirigent".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 31 kovo 2011 - 10:33
QUOTE(amarrile @ 2011 03 30, 21:05)
O kas cia per buoziu ismislas?

Tobulėja daržininkystė, bais išprusę tampam ir mes smile.gif

Išlįsk iš po tos savo spintos, matysi - jau ir mobiliakai yra, ir kompai, sėdim forumuose, feisbukuose.. Tavo bobutė buožių laikais apie tai ar bent nutuokė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 31, 11:40)
Tobulėja daržininkystė, bais išprusę tampam ir mes smile.gif

Išlįsk iš po tos savo spintos, matysi - jau ir mobiliakai yra, ir kompai, sėdim forumuose, feisbukuose.. Tavo bobutė buožių laikais apie tai ar bent nutuokė? smile.gif

Gerai mirksiukas.gif jei ka,genet agurkus ismokinsiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 03 31, 12:11)
jei ka,genet agurkus ismokinsiu. ax.gif

lotuliukas.gif mes jumis taip pat
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 03 31, 12:11)
Gerai mirksiukas.gif jei ka,genet agurkus ismokinsiu. ax.gif

O bigsmile.gif thumbup.gif čia labai naudingas ir fainas pasiūlymas drinks_cheers.gif Jei įmanoma, prašom su vaizdinėm priemonėm, nors labai tiks ir kokybiškas pasakojimas 4u.gif

Tarp agurkų augintojų yra ir visai naujokėlių, joms tikrai bus naudinga, o paklausyt patarimų niekam neprošal smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 31 kovo 2011 - 11:25