Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

LAba ryta, pasiziurejau, kad reikia agurkus persodint, o substratas pomidorams ir paprikoms g.gif ar galima i toki sodint g.gif
Atsakyti
Na, padariau drastiska experimenta su savo Baisuokliu agurku - nores gyvens, nenores - taip jam ir reikia.
Tik man keista, is kur tas uzkratas gavosi g.gif Kiek paskaiciau apie panasias ligas - visos is seklu... Tai tada nelabai ir yra vilties kad isaugs, net ir is naujo pasejus... Nes agurku kambari pas mane rodos salygos neblogos - temperatura pastovi apie 22 - 23 laipsnius, sviesu, ne per dregna ir ne per sausa, substratas ir vazonai nauji. Zodziu tas blogis neaisku is kur.
Daugiau nei pas viena nieko bloga nesidaro?
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 03 28, 13:37)
O aš jau antri metai Concerto agurkų nematau. Man sakė, kad vietoj jų dabar Dirigento. g.gif Pernai auginau Dirigento - labai patiko-kieti ,traškūs, saldūs. 4u.gif


A taip pat nusipirkau Dirigento agurku. Sesiu pirma karta, bet matau, kad patiko, tai viskas tada gerai. Kada jau bus galima keleta seklyciu paseti, kad i siltnami daigelius pasodinti ir anksciau sulaukti derliaus? gal balandzio pradzioje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2011 03 29, 11:52)
A taip pat nusipirkau Dirigento agurku. Sesiu pirma karta, bet matau, kad patiko, tai viskas tada gerai. Kada jau bus galima keleta seklyciu paseti, kad i siltnami daigelius pasodinti ir anksciau sulaukti derliaus? gal balandzio pradzioje g.gif

Aš sėsiu balandžio 10-12 dienomis. Žiūrėsiu kada laiko bus.
Ankstyvesniam derliui aš ekspermento būdu auginu BA. Jau turi tris lapelius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 03 29, 08:29)
LAba ryta, pasiziurejau, kad reikia agurkus persodint, o substratas pomidorams ir paprikoms g.gif  ar  galima i toki sodint g.gif

reiktų instrukciją paskaityt, kokia sudėtis substrato. Agurkams reikalinga šiek tiek šarmingesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2011 03 29, 11:52)
A taip pat nusipirkau Dirigento agurku. Sesiu pirma karta, bet matau, kad patiko, tai viskas tada gerai. Kada jau bus galima keleta seklyciu paseti, kad i siltnami daigelius pasodinti ir anksciau sulaukti derliaus? gal balandzio pradzioje g.gif

nusipirkau Dirigento agurku už 4,00 Lt sėklų pard-jėj tai 20 sėklų (realiai pakely 21 sėkla), tokios geltonos, beicuotos ir žymiai mažesnės negu BA sėklos.

Dar papirkau sliekų biohumuso Verdeteros, tai dabar galvoju ar maišant biohumusą su žemėm dar reikia pridėti vermikulito ar nereikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 29 kovo 2011 - 14:38
QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 29, 16:35)
nusipirkau Dirigento agurku už 4,00 Lt sėklų pard-jėj tai  20 sėklų (realiai pakely 21 sėkla), tokios geltonos, beicuotos ir žymiai mažesnės negu BA sėklos.

Dar papirkau sliekų biohumuso Verdeteros, tai dabar galvoju ar maišant biohumusą su žemėm dar reikia pridėti vermikulito ar nereikia  g.gif

Verdeteros mišiniai pomidorams pasiteisino- daigai mėsingi. smile.gif O persodinti, kai išlindę du tikrieji lapeliai ar laukti daugiau.? Nepykite už pasikartojantį klausimą. smile.gif Maniškiai neišstypę -jiems patinka rytinė šviesa, temp.-dieną -20, naktį -16-18. smile.gif
Planuoju ieškot tokio pat agurkams skirto mišinio. O kada sėsite, tos , kurios dar nesėjote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte33: 29 kovo 2011 - 15:20
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 29, 13:44)
reiktų instrukciją paskaityt, kokia sudėtis substrato. Agurkams reikalinga šiek tiek šarmingesnis smile.gif

Aciu, jau pasodinau, tai gal paprasysiu tevukas atnes pelenu ir palaistysiu, ar tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 03 29, 17:41)
Aciu, jau pasodinau, tai gal paprasysiu tevukas atnes pelenu ir  palaistysiu, ar tiks g.gif

nebent labai labai silpnu tirpalu wink.gif šian paskaičiau, ką rašo ant namie turimos pakuotės, tai be pomidorų ir paprikų, nurodo ir agurkus, baklažanus, salotas, porus. Gal gi ir nieko nereikia daryt. Vėliau matysis pagal situaciją wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 29, 17:44)
nebent labai labai silpnu tirpalu wink.gif šian paskaičiau, ką rašo ant namie turimos pakuotės, tai be pomidorų ir paprikų, nurodo ir agurkus, baklažanus, salotas, porus. Gal gi ir nieko nereikia daryt. Vėliau matysis pagal situaciją wink.gif

Ok, gal tiksliai bus viskas gerai , aciu
Atsakyti
Atleiskit, jei ir as kartojuosi, o kur jus tuos Verdeteros misinius perkat? Ar internetu is ju uzsakote?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 29, 18:15)
Atleiskit, jei ir as kartojuosi, o kur jus tuos Verdeteros misinius perkat? Ar internetu is ju uzsakote?

Senukuose yra Verdeteros biohumusas, mišiniai pomidorams/paprikoms, agurkams, gėlėms wink.gif
Atsakyti