Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Ant mano "Baisiuju agurku" vieno -paties maziausio - daigelio atsirado kazkokios keistos demeles - skaidrios, gelsvos, kai pries sviesa paziuri - prasisviecia. Tokie kaip spuogeliai vandeningi. Skilcialapiai pagelto ir susisuko.
kas cia galetu buti? g.gif
Perziurejau si ryta visokias ligas agurku internete, bet nieko panasaus nerandu.
Gal turit kokiu itarimu?
Atsakyti
neišlaikytas šilumos ir drėgmės rėžimas, kitokio paaiškinimo neturiu smile.gif
Atsakyti
Jediara, jau ir trečioji sėklytė BA sprogo - bus trys daigeliai ( jei juos dabar pati nenudaigosiu, pirštus niežti doh.gif biggrin.gif ). Žodžiu, nesikankinkit su savomis wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 26, 21:08)

O aš jau antri metai Concerto agurkų nematau. Man sakė, kad vietoj jų dabar Dirigento. g.gif Pernai auginau Dirigento - labai patiko-kieti ,traškūs, saldūs. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 03 28, 13:37)
O aš jau antri metai Concerto agurkų nematau. Man sakė, kad vietoj jų dabar Dirigento. g.gif

Taip. Tuos Concerto-Dirigento kasmet auginu, man jie labai skanūs. Concerto tipo "patobulino", tai ir pavadinimą patiuningavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 27, 18:42)
neišlaikytas šilumos ir drėgmės rėžimas, kitokio paaiškinimo neturiu smile.gif



Vis tik matyt liga kazkokia. Si ryta apziurejau ta izoliuota daigeli - dar labiau demem ismuse ir gelsta.
O ir likusiu dvieju lapuku pakrasteliai geltonuoja verysad.gif
O kai nenustatau bedos, tai ir gelbeti neisivaizduoju kaip. Reikes matyt laidot ir is naujo seti. Tik vat kur garantija, kad ir naujiems tas pat nenutiks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 28, 14:17)
Jediara, jau ir trečioji sėklytė BA sprogo - bus trys daigeliai ( jei juos dabar pati nenudaigosiu, pirštus niežti  doh.gif  biggrin.gif ). Žodžiu, nesikankinkit su savomis wink.gif  4u.gif

thumbup.gif Jūsų auksinės rankos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 03 28, 15:48)
Vis tik matyt liga kazkokia. Si ryta apziurejau ta izoliuota daigeli - dar labiau demem ismuse ir gelsta.
O ir likusiu dvieju lapuku pakrasteliai geltonuoja  verysad.gif
O kai nenustatau bedos, tai ir gelbeti neisivaizduoju kaip. Reikes matyt laidot ir is naujo seti. Tik vat kur garantija, kad ir naujiems tas pat nenutiks?  g.gif

nematant daigų galima tik prielaidą parašyt - galbūt kažkokių medžiagų perteklius, nepriteklius. Kai pati auginu, žinau į kokį substratą perkeliu ir kuo laistau. Vien todėl, kad geltonuoja krašteliai, dar daigų mesti nereikia wink.gif
Drėgmė, temperatūra taip pat sąlygoja medžiagų pasisavinimą iš substratų 4u.gif
Atsakyti
https://picasaweb.go...176030220614850

stai vaizdelis....
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 03 28, 20:08)

į miltligę panašu. Pastaroji plinta, kai yra užkratas ir temperatūra per žema. Jei viršutiniai lapukai dar neapimti, pažeistuosius nuskinčiau ir reiktų laikyt daigus ~20C laipsnių temperatūroj.

čia pasiskaityt galima plačiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 28 kovo 2011 - 19:31
Gaudvilė Is tu visu juokeliu nesupratau,ar tikrai kurenat-sildot siltnami... Siais laikais tai reta....ir brangu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 03 28, 20:40)
Gaudvilė   Is tu visu juokeliu nesupratau,ar tikrai kurenat-sildot siltnami... Siais  laikais tai reta....ir brangu blink.gif

Saulės energija, per dieną įšylantis vanduo, betoninis takas, tamsi dirva - pigi šilumos energija. O jei dar šiltlysvė ir nepalankioms oro sąlygoms pritaikytos veislės - nieko nepaprasto wink.gif
Atsakyti