Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Mano daigeliai labai istyso iki kokiu 7 cm, kazi ar kaip pomidorus ir paprikas galima giliau ikist pikuojant, gal man juos persodint i didesne talpa, ir palikt iki siltnamio g.gif
Atsakyti
vakar BA skrido nuo palangės žemėn, bet laimingai, tik vienas lapelis kiek lūžo, bet niekis, nes jau galvojau bus galas, po mano eksperimentu biggrin.gif
mergiotės, kada sėsit agurkus auginti nešildomam šiltnamyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 26, 17:12)

cukinija turėtų būt biggrin.gif

QUOTE(ievakata @ 2011 03 26, 18:35)
Mano daigeliai labai istyso  iki kokiu 7 cm, kazi ar  kaip pomidorus ir paprikas galima giliau ikist pikuojant, gal man juos persodint i  didesne talpa, ir palikt iki siltnamio g.gif

kišdama agurkų daigus giliau rizikuojat supūdyt daigą 4u.gif

QUOTE(jurginėlis @ 2011 03 26, 19:26)
mergiotės, kada sėsit agurkus auginti  nešildomam šiltnamyje g.gif

kitą savaitgalį wink.gif
Papildyta:
QUOTE(mamkaa @ 2011 03 26, 04:16)
Nes ten kur vaikui smeli kasam ir vezam i soda visda,  sutinkam  toliu pat, bekasanciu smeli  smile.gif

nekasu, vyrą nusiunčiu rudenį, kai svogūnines gėles kaišioju blush2.gif Šiaip tai nereiktų, nes ir kieme gražaus smėliuko klodai, bet gi viskas užsėta ir užsodinta.

QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 26, 12:25)
sveikutės, patarė man giminaitis sodinti į šiltnamį "COncern" ,

o ne supirktas "Rodničok" agurku sėklas, sakė "Rodničok" ir lauke gerai sudygs.

Gal kas matėt kur yra pirkti tų "COncern"  sėklų?

Gal vistik Concerto? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 26 kovo 2011 - 20:55
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 26, 21:08)
cukinija turėtų būt biggrin.gif


Tai gal jos ir bus...sukišau į didelius vazonus,tuoj keliaus į šiltą,saulėtą verandą ax.gif Kitas bandysiu sėt lauke,bet jei daigumas tik 50% tai didelio derliaus neturėsiu lens.gif


Kažin cukinijoms irgi tinka ta pati taisyklė-nekišti per giliai daigo g.gif Vieną "pagrūdau" patįsęs čiut buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 26, 21:16)
Tai gal jos ir bus...sukišau į didelius vazonus,tuoj keliaus į šiltą,saulėtą verandą  ax.gif  Kitas bandysiu sėt lauke,bet jei daigumas tik 50% tai didelio derliaus neturėsiu  lens.gif

Kažin cukinijoms irgi tinka ta pati taisyklė-nekišti per giliai daigo  g.gif  Vieną "pagrūdau" patįsęs čiut buvo  unsure.gif

nelabai supratau, kodėl tik toks daigumas?
Be to, gi cukinijos veda vaisius iki pat šalnų. Kai jau užsiveda, nieks nebesustabdys biggrin.gif

Kas dėl pagrudimo, tai nėra baisu, svarbu kotelis nebūtų užmirkomas laistant. Reiktų vazonėlio kraštus gerai paspaust ir pilti vandenį tik į tą griovelį wink.gif

Jediara, iš trijų sėklų dvi jau sudygo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 26 kovo 2011 - 21:38
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 26, 21:36)
nelabai supratau, kodėl tik toks daigumas?


Todėl ,kad iš 6 pasėtų sėklų išdygo 3 unsure.gif
Šiaip ant pokelio rašo,kad yra 10 sėklų.. o aš radau- 16 smile.gif matyt magaryčių pridėjo:D

Kažkodėl nemanau,kad šios ilgai derės,ypač jei vazone auginamos... Bet pamačius sugalvojau paeksperimentuoti...gal vazone augančios greičiau duos derlių,bet lauke,laisvai lysvėje augančios gal ilgiau derės...Pažiūrėsim rezultatą rudenį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 26 kovo 2011 - 21:52
QUOTE(@asta @ 2011 03 26, 21:50)
Pažiūrėsim rezultatą rudenį smile.gif

gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 26, 21:08)
Gal vistik Concerto?  g.gif

tikrai g.gif , reikės skambint ir paprašyt, kad nuo pakelio paskaitytų tiksliai pavadinimą.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 26, 23:36)

Jediara, iš trijų sėklų dvi jau sudygo wink.gif

swoon.gif Neįtikėtina - kartu sėjome, o pas mane "ramybė" mad.gif Tikriausiai žinote daug paslapčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Is manuju 6,setu antradieni,5 jau stovi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 26, 16:12)

Atsiprasau, kad agurku temoje apie cukinijas as cia, bet kur pirkote jas? Siandien visa miesta ismaisiau i rniekur ju negavau.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 03 27, 14:11)
Atsiprasau, kad agurku temoje apie cukinijas as cia, bet kur pirkote jas? Siandien visa miesta ismaisiau i rniekur ju negavau.

Siunčiausi internetu iš e-sėklos. Jei kaunietė galiu duoti kelias sėklytes,man tiek daug tikrai nereikės,tik jų daigumas kaip rašiau nėra 100%.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 27 kovo 2011 - 14:35