Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(vobla @ 2011 03 25, 15:27)
Alio, smeletosios ax.gif  ax.gif  ar karta esat auginusi afrikietiskus agurkus? susigundziau sita neregeta zabava. mazu jau laikas juos set? gal zinot kiek laiko jie dygsta?


As pasejau pas save namie, tai savaite praejo, dar neisdygo ax.gif
Atsakyti
aha, tai vadinasi metas set. nes kol isdygs, kol issikepurnes iki normalaus augalo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 03 25, 15:27)
Alio, smeletosios ax.gif  ax.gif  ar karta esat auginusi afrikietiskus agurkus? susigundziau sita neregeta zabava. mazu jau laikas juos set? gal zinot kiek laiko jie dygsta?

Porą metų auginau,ne stebuklas.Dygsta,auga lengvai.Dar ir dabar turiu konservuotų tik dėl grožio. ax.gif Mūsų paprasti agurkai skanesni. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 03 25, 17:42)
Porą metų auginau,ne stebuklas.Dygsta,auga lengvai.Dar ir dabar turiu konservuotų tik dėl grožio. ax.gif Mūsų paprasti agurkai skanesni. mirksiukas.gif

tai as ir itariau, kad cia bus daugiau del grozio zabova blush2.gif o auginot siltnamy ar lauke?
Atsakyti
sveikos
sudygo mano seti 'monika", jau galvojau kad nesudigs.




QUOTE(@asta @ 2011 03 25, 11:45)
Gražu žiūrėt  wub.gif

aš pirkau kompaktinių cukinijų,skirtų vazone auginti,sėjau 6,išdygo 3... viena jau pumpurą krauna  wub.gif


kas per daiktas tos cukinijos ir kaip atrodo?

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 25, 12:09)
Darbo dienom Kaune gyvenam, o vasarą ir savaitgaliais už Kauno būnu ( netoli Lapių). Panaši kryptis wink.gif
Kadangi tuo pačiu keliuku dažnai važinėju, tai žinau, kur smėlio pasikast galima. Jei kada kaktusėliams prireiks, tai tik parašyk ir nurodysiu kur wink.gif


Ha ha ha tai gal kada ir susitikusios esame, nes visos vasaros ir tuo labiau savaitgliai Lapese. gal smeli bekasdamos viena kita esame maciusios lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nes ten kur vaikui smeli kasam ir vezam i soda visda, sutinkam toliu pat, bekasanciu smeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 03 25, 19:41)
tai as ir itariau, kad cia bus daugiau del grozio zabova blush2.gif o auginot siltnamy ar lauke?

Šiltnamyje auginau.Ir būtinai reikia kokių atramų,nes jie raizgosi. ax.gif
Atsakyti
Labryt 4u.gif
Mano Baisus Agurkai labai greit isdygo, o dabar konservai kazkokie, nejuda visiskai. Itariu, kai pasesiu agurkus balandzio pradzioj, tai jie pasivys ankstesnius ir susilygins... Taip kad, abejoju savo eksperimentu unsure.gif
Atsakyti
sveikutės, patarė man giminaitis sodinti į šiltnamį "COncern" ,

o ne supirktas "Rodničok" agurku sėklas, sakė "Rodničok" ir lauke gerai sudygs.

Gal kas matėt kur yra pirkti tų "COncern" sėklų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 26 kovo 2011 - 12:28
Mano BA sodinti vasario menesi,isleido pirmus lapelius,stovejo taip iki sios dienos ir visi siandien numire,tik du dar kazka masto,bet manau nieko gero ir su jais nebus.Pasodinau is naujo.
Atsakyti
QUOTE(diana7777 @ 2011 03 26, 13:27)
Mano BA sodinti vasario menesi,isleido pirmus lapelius,stovejo taip iki sios dienos ir visi siandien numire,tik du dar kazka masto,bet manau nieko gero ir su jais nebus.Pasodinau is naujo.

Gal perlaistėte,kaip išpikavau(dar vieno niekaip neprisiruošiu blush2.gif )17,taip visi ir auga. bigsmile.gif bigsmile.gif Reiks pradėti dalinti,kam pažadėjau,nes vietą reikia užleisti pomidorams. g.gif Keli buvo pamiršti palaistyti kitame kambaryje,tai galiukai lapų pradėjo gelsti,vakar palaiščiau-atsigavo. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš vakar ,į tą patį vazoną, dar pasėjau 3 BA sėklas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 03 26, 04:16)

kas per daiktas tos cukinijos ir kaip atrodo?


toks daiktas,o kas išaugs nežinau biggrin.gif
Atsakyti