Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(daivaP @ 2011 03 18, 19:27)
Šiandien tikrai mačiau mažą pakelį šių sėklų, turguje, lauke, kur yra tokie maži žali kioskeliai, "sėklos" ant to kioskelio parašyta smile.gif Ten labai daug visokiausių daržovių ir gėlių sėklų yra bigsmile.gif  gali pabandyti ten paieškoti 4u.gif

ačiū 4u.gif Eisiu ten paieškot. smile.gif
Atsakyti
o kokia kaina tokio, ar brangus ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 19, 18:25)
o kokia kaina tokio, ar brangus ?
user posted image


Trasos

smile.gif

Mano agurkai tai kazko visai nenori dygti. g.gif Is ankstyvu, setu kovo 6d. isdyges tik 1 is 5, kovo 14 sejau BA, bet kolkas nera nei vieno. Na vienas jau lyg bando lysti. Tai jauciu ir turesiu tik 2 agurkus. biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2011 03 19, 21:16)
Trasos

smile.gif

Mano agurkai tai kazko visai nenori dygti.  g.gif Is ankstyvu, setu kovo 6d. isdyges tik 1 is 5, kovo 14 sejau BA, bet kolkas nera nei vieno. Na vienas jau lyg bando lysti. Tai jauciu ir turesiu tik 2 agurkus.  biggrin.gif  doh.gif

Žinoma skamba gundančiai..."Naudodami šias trąšas užauginsite gausų pomidorų derlių. Šios trąšos puikiai tinka aguročiams, moliūgams, melionams, cukinijoms ir baklažanams tręšti" smile.gif Tik gamintojas galėtų pridėti pastabą:
"padauginus trąšos jūsų daržovės bus pasipildžiusios nitratais". lotuliukas.gif
Na kalbu iš savo patirties mirksiukas.gif
Pastaba. Pernai tręšėme ne šiomis trąšomis, bet kadangi tai yra azotinė trąša, tai padauginus būtų kaip ir tas pats smile.gif
Atsakyti
snd jau pertikrinau tas dvi neisdygusias,is vienos issispaude baltas skystis,o kitai pati gala padariau,bet netikiu,kad bebutu dygus smile.gif zadejau atset,bet pasitarus su savim,nusprendziau,kad gana man ir dvieju smile.gif
Atsakyti
Siuos paugusius daigelius sodinsite siltnamy? As dar nesjau agurku, bet kada reiktu paseti keleta seklyciu, kad galima butu perkelti daigelius i siltnamy, kad uzaugtu anksciau agurkeliai? Visada sedavau seklas tiesiai i nuolatine augimo vieta siltnamy ar lauke.
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2011 03 19, 23:15)
Siuos paugusius daigelius sodinsite siltnamy? As dar nesjau agurku, bet kada reiktu paseti keleta seklyciu, kad galima butu perkelti daigelius i siltnamy, kad uzaugtu anksciau agurkeliai? Visada sedavau seklas tiesiai  i nuolatine augimo vieta siltnamy ar lauke.

Kaip matai, dabar mes čia bandymus darome sėdamos BA smile.gif
Atsakyti
islindo mano TANJA. thumbup.gif seta uzvakar,is 6 jau 2 yra.tik vieno nesuprantu.tiek vandens tikrai nepiliau,o jie pas mane vos neplaukioja.tikriausiai kondensatas renkasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 03 19, 10:47)
ŽS yra, bet jau sėklų pasirinkimas man atrodo skurdokas. Apie tokias sėklas, kokias perka vilnietės, tai mums tik pasapnuot  blush2.gif

Jasia, truputį pastudijavau šį produktą, tai pasirodo tavo įdėtas yra jau paruoštas naudojimui su purškimui pritaikytu antgaliu user posted image, o tas kur kainuoja 26 lt. - tai koncentratas user posted image.
Tai gal koncentratas labiau apsimoka  g.gif  Tada jaaamaaam  mirksiukas.gif

As tiek nebuvau isstudijavusi blush2.gif Tai aisku,kad jamam thumbup.gif Brukstelk az mirksiukas.gif
Atsakyti
Kreipiuosi pagalbos smile.gif Kada sėti tuos šiltnaminius,ilgus agurkus? g.gif Ar jau sėt, ar dar palūkėt???
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 20, 00:12)
Kreipiuosi pagalbos smile.gif Kada sėti tuos šiltnaminius,ilgus agurkus? g.gif Ar jau sėt, ar dar palūkėt???

Nežinau ar gerai darau, bet žadu sėti balandžio pradžioje 4u.gif
Atsakyti
Agurkus silnamiui reiktu seti , jog paskaiciavus iki ju sodinimo i dirva daigai butu 25-30 dienu .
Atsakyti