Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(madmuazele @ 2011 03 18, 21:55)

Aciu, lauksim ko nors paanasaus Vilniuj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 03 18, 22:05)
Aciu, lauksim ko nors paanasaus Vilniuj mirksiukas.gif


Deja...kazi ar sulauksim g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 18, 21:53)


pomidorų temoj kažkada kalbėjom mirksiukas.gif
Va tokių http://www.senukai.l...67015520_5.html

Aš tik nematau, ar čia tos, skirtos ekologiniams ūkiams, ar kitos. Pakiukai labai panašūs. Aš perku eko, ten sudėtyje jūros dumbliai ir plunksnos.
Ir čia pomidorams, bet yra ir kitoms daržovėms. Man jos patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 kovo 2011 - 22:17
QUOTE(diasaja @ 2011 03 18, 22:03)
Tu su savo pilvuku namie geriau tupėk nestuke.gif parodoje būna daug žmonių, net praeiti kartais sunku, o ir mašiną pasistatyti  reikia už kelių km.


Tai vat as ir galvoju, kad gal geriau apsimoketu medelius uzsisakyti, atves Vilniun ir nereikes grustis cool.gif Ir pinigo sutaupysim lotuliukas.gif Labai noriu, bet galimybes mano siuo metu daug kur ribotos...
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 03 18, 22:15)
pomidorų temoj kažkada kalbėjom  mirksiukas.gif
Va tokių http://www.senukai.l...67015520_5.html

Čia pomidorams, bet yra ir kitoms daržovėms. Man jos patiko.


As jau ziurinejau Senukuose... bet ar jos tikrai naturalios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 18, 22:17)
As jau ziurinejau Senukuose... bet ar jos tikrai naturalios? g.gif


aš nesu ekspertė, bet rašo, kad jos tinka ekologiniams ūkiams. Ryt važiuosiu į kaimą, pažiūrėsiu sudėtį ant pakelio.
Atsakyti
Kazkas ieskojo agurku MIRABELLE .
Sia savaite jau atveze i sekluvos parduotuve prie kalvariju turgaus . Jau nusipirkau sau ir draugems . Seju kelinti metai . Superiniai agurkai . L ankstyvi , l derlingi , nekartus , tinka marinuoti ir rauginti .
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 18, 21:00)
Grįžtant prie agurkų biggrin.gif ,tai jau patikrinau mano pačios rinktų sėklų daigumą.Iš 6 išdygo visos, tad šiemet sėklų nebepirksiu,nebent jau labai sugundysit kaip buvo su BA smile.gif O praeitais metais sėjau kornišonus, tai koncervavau ir mažus ir didesnius, valgėm ir patenkinti buvom bigsmile.gif Tai tokius pačius auginsiu ir šiemet

bet kiek skaiciau, tai savo surinktas agurku seklas reiktu seti antrais metais. rasoma, kad jei seji pernai surinktas agurku seklas, tai dauguma ziedu buna vyriski. tikrai neprisimenu kur skaiciau, bet tokia info internete yra.
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 03 19, 08:42)
bet kiek skaiciau, tai savo surinktas agurku seklas reiktu seti antrais metais. rasoma, kad jei seji pernai surinktas agurku seklas, tai dauguma ziedu buna vyriski. tikrai neprisimenu kur skaiciau, bet tokia info internete yra.

Va kaip g.gif Ačiū, kad pasakėt 4u.gif Ieškosiu daugiau informacijos apie tai, nes tikrai nenoriu likti be agurkų schmoll.gif
Papildyta:
Radau straipsnį, sėklas pasiliksiu kitiems metams doh.gif , o dabar reikia domėtis kokius sėti šiemet g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 18, 22:28)
Tie patys pardavėjai prekiauja ir parodoje  mirksiukas.gif

tai gerai, labai noriu šiemet parodoj apsilankyt, nes buvau gal tik prieš porą metų...jaučiu didelius sentimentus Žemkei wub.gif

QUOTE(diasaja @ 2011 03 18, 23:03)
Tu su savo pilvuku namie geriau tupėk nestuke.gif parodoje būna daug žmonių, net praeiti kartais sunku, o ir mašiną pasistatyti  reikia už kelių km.

pritariu šiai nuomonei, ten ir be pilvo sunkoka prasigrūst, tiek žmonių būną doh.gif labai pavargsi, geriau vyrą su spec. užsakymu išleisk apipirkt mirksiukas.gif

QUOTE(ievakata @ 2011 03 18, 23:05)
Aciu, lauksim ko nors paanasaus Vilniuj mirksiukas.gif

Tai kad šita paroda kiek pamenu visados tik Kaune vykdavo ir manau dar n metų ten vyks stabiliai pavasarį ir rudenį smile.gif

Aš vakar nusipirkau dar vienų agurkų, man šiemet kažkaip ne tik pomidorų, bet ir agurkų visokių veislių prisireikė doh.gif nusipirkau Atomic F1 , pasirodo pas mus vienoje ūkininko pardėje prekiaujama tomis sėklomis ir dar pigiau negu siunčiantis iš pačių BS platintojų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 19 kovo 2011 - 10:17
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 14:46)
O Šiauliuose nėra Žalios stotelės ar Žaliojo Centro. Seklos.lt tinklapy rodo, kad yra tokie agurkai 'Mirabelle H', 1g - 40sėklų 

ŽS yra, bet jau sėklų pasirinkimas man atrodo skurdokas. Apie tokias sėklas, kokias perka vilnietės, tai mums tik pasapnuot blush2.gif
QUOTE(jasia @ 2011 03 18, 19:25)
Sioje parduotuveje 2l-18.90 ...
Gal kas is Siauliu nori bazuotis uzsakymui,nes reikia uzsakyti ne maziau 50Lt.Mielai prisijungciau,nes baisiai man jo prisireike

Jasia, truputį pastudijavau šį produktą, tai pasirodo tavo įdėtas yra jau paruoštas naudojimui su purškimui pritaikytu antgaliu user posted image, o tas kur kainuoja 26 lt. - tai koncentratas user posted image.
Tai gal koncentratas labiau apsimoka g.gif Tada jaaamaaam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 03 19, 12:47)

Tai gal koncentratas labiau apsimoka  g.gif  Tada jaaamaaam  mirksiukas.gif

Keletą metų jau naudoju šį koncentratą thumbup.gif
Atsakyti
Ot nelaimingas žmogus, kai nežino ką turi. Beieškodama indelių daigų persodinimui, radau mano pačios pirktą Delfan'ą bigsmile.gif Tai laiminga kaip milijoną laimėjus lotuliukas.gif Belieka sulaukt vandens, ir kibsiu į darbą thumbup.gif
Atsakyti