Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Neblogai būtų,kad ir vilnietės susikooperuotų,prisijungčiau,arba užsakyčiau, tik bėda, kad rajone gyvenu g.gif
Atsakyti
na baisiai ir man jo prireike tongue.gif .tik man ta sodu g 6 meta skaidiskese blink.gif sakes,nebemoku kompu naudotis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 18, 18:34)
Neblogai būtų,kad ir vilnietės susikooperuotų,prisijungčiau,arba užsakyčiau, tik bėda, kad rajone gyvenu g.gif

tai suprantu kad galima tesiogiai is ju isigyt.reikes pasiskambint pasidomet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzigitas: 18 kovo 2011 - 18:37
QUOTE(dzigitas @ 2011 03 18, 18:38)
na baisiai ir man jo prireike tongue.gif .tik man ta sodu g 6 meta skaidiskese blink.gif sakes,nebemoku kompu naudotis doh.gif
Papildyta:

tai suprantu kad galima tesiogiai is ju isigyt.reikes pasiskambint pasidomet.

Vilniuj,kazkur prie Pylimo gatves. Tikrai, kad reikia viska issiaiskinti su uzsakymu,ir tada jau zinosim ka daryt.
Jei kazka zinosit,informuokit ir mus 4u.gif

Grįžtant prie agurkų biggrin.gif ,tai jau patikrinau mano pačios rinktų sėklų daigumą.Iš 6 išdygo visos, tad šiemet sėklų nebepirksiu,nebent jau labai sugundysit kaip buvo su BA smile.gif O praeitais metais sėjau kornišonus, tai koncervavau ir mažus ir didesnius, valgėm ir patenkinti buvom bigsmile.gif Tai tokius pačius auginsiu ir šiemet
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 18, 18:34)
Neblogai būtų,kad ir vilnietės susikooperuotų,prisijungčiau,arba užsakyčiau, tik bėda, kad rajone gyvenu g.gif

O jis naturalus , tas stimuliatorius blush2.gif
Jau radau ir as noriu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 18 kovo 2011 - 19:27
oho, koks ažiotažas kilo dėl stebuklingųjų lašų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 18:24)
Madmuazele, jei žadi į Kauną užlėkt, kad ir į parodą "Ką pasėsi...", tai užsuk į Ąžuolyną, Vydūno al. 4 (Žaliakalnis, netoli KMUK'o), žalia palapinė. Ten turės jie tikrai ir šeštadieniais dirba. Aš pas juos gėlių svogūnėlius ir šaknis, gumbus perku, tai visada dovanų įdeda kelis 20ml paketėlius. Pabandžiau kelis kartus, labai patiko, tai paskui jau pirkau didesnę pakuotę wink.gif

Aciu, turesiu omenyje bigsmile.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 03 18, 20:39)
oho, koks ažiotažas kilo dėl stebuklingųjų lašų  bigsmile.gif


O tau dar nereikia? Ar jau turi?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 18, 23:11)
Aciu, turesiu omenyje bigsmile.gif


Tie patys pardavėjai prekiauja ir parodoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 18, 21:11)
O tau dar nereikia? Ar jau turi?


ne, neturiu. Kol kas man Delfan užtenka ir tikrai nesiskundžiu daigų augimu. O ir ekologiškų trąšų iš jūros dumblių turiu tam laikui, kai į šiltnamį sodinsiu.
Bet jei kada pamatysiu kokioj parduotuvėj - tikriausiai paimsiu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 18, 21:42)
ne, neturiu. Kol kas man Delfan užtenka ir tikrai nesiskundžiu daigų augimu. O ir ekologiškų trąšų iš jūros dumblių turiu tam laikui, kai į šiltnamį sodinsiu.
Bet jei kada pamatysiu kokioj parduotuvėj - tikriausiai paimsiu.


O kokiu? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 03 18, 21:28)
Tie patys pardavėjai prekiauja ir parodoje  mirksiukas.gif


Vat neaisku kaip su ta proda bus g.gif Bijau sestadieni veltui nuvaziuoti g.gif

Bet dekui visoms-reiks kazka mastyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 18, 21:28)
Tie patys pardavėjai prekiauja ir parodoje  mirksiukas.gif

o kADA IR KUR PARODA?
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 03 18, 21:53)
o kADA IR KUR PARODA?



PARODA

Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 18, 22:53)

Vat neaisku kaip su ta proda bus g.gif  Bijau sestadieni veltui nuvaziuoti g.gif



Tu su savo pilvuku namie geriau tupėk nestuke.gif parodoje būna daug žmonių, net praeiti kartais sunku, o ir mašiną pasistatyti reikia už kelių km.
Atsakyti