Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas - VII

QUOTE(smirnoff @ 2012 10 26, 14:20)
Tai tie 1776kcal - tai Tavo dienos kalorijų norma (kad nei augtų, nei kristų). Kad kristų, reikia suvartoti mažiau. Pvz 1400-1500 smile.gif


Ne, tie 1776kcal bus mano dienos kalorijų norma, kai pasieksiu savo norimą svorį. Dabar mano dienos kalorijų norma yra 1950. Ne vienus metus skaičiuoju kalorijas, bet nesuprantu tokių teorijų, kad skaičiuojant reikia vest siekiamą svorį, o ne esamą. Ką tas duoda? g.gif
Atsakyti
Tik sakau, kad kažkur supermamoje rašė apie tai, tad vadovaujuosi šia taisykle. Jei skaičiuoti pagal esamą svorį, tai numetus kiekvieną kilogramą rekomenduojama norma vis keisis.
Kalorijas skaičiuoju ne taip ilgai, kaip Jūs, bet man svoris puikiai krenta vadovaujantis šita teorija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2012 10 26, 14:43)
Ne, tie 1776kcal bus mano dienos kalorijų norma, kai pasieksiu savo norimą svorį. Dabar mano dienos kalorijų norma yra 1950. Ne vienus metus skaičiuoju kalorijas, bet nesuprantu tokių teorijų, kad skaičiuojant reikia vest siekiamą svorį, o ne esamą. Ką tas duoda?  g.gif

Suvartosit 1950 kcal - sversit ilgą laiką 71 kg, suvartosit 2200 kcal - svoris kils, suvartosit 1780 kcal - kris.... Suvartosit 1500 kcal - dar greičiau kris, nes, pagal kitą teoriją, kai "sutaupysit " 7000 kcal, nukris 1 kg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2012 10 30, 18:36)
Suvartosit 1950 kcal - sversit ilgą laiką 71 kg, suvartosit 2200 kcal - svoris kils, suvartosit 1780 kcal - kris.... Suvartosit 1500 kcal - dar greičiau kris, nes, pagal kitą teoriją, kai "sutaupysit " 7000 kcal, nukris 1 kg biggrin.gif


Aha, teorijų daug yra.. Stengiuosi suvartot apie 1400-1500kcal ir nesivadovaut jokiom teorijom, nes per tas teorijas ir kalorijų skaičiavimui laiko neliktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2012 10 30, 22:50)
Aha, teorijų daug yra.. Stengiuosi suvartot apie 1400-1500kcal ir nesivadovaut jokiom teorijom, nes per tas teorijas ir kalorijų skaičiavimui laiko neliktų  biggrin.gif

Reikia turėt kokį nors atpirkimo ožį, jei svoris nustotų krist. Teoriją visad lengviau apkaltinti, nei save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2012 10 31, 16:18)
Reikia turėt kokį nors atpirkimo ožį, jei svoris nustotų krist. Teoriją visad lengviau apkaltinti, nei save biggrin.gif


Tai kas be ko biggrin.gif Aplinka visada kalta, aš tik aplinkybių auka ph34r.gif
Atsakyti
Panos, kaip skaiciuot patiekalu kaloringuma kavinese?? doh.gif Daznai uzsuku i Radharane (Ozo g.), ten yra tokia bandele su soja. Na nors uzmusk neisivazduoju kiek joje gali buti kal. g.gif Idaras - apkepta soja su darzovemis, teslos gan nedaug.. kepta ne aliejuje. Siaip isivaizduoju kad daug. Bet kiek... 500 kal??
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Kiek kcal duoti atlantinių lašišų faršui? g.gif
Papildyta:
Radau pati blush2.gif Gal kam pravers irgi žuvų kcal smile.gif
Atsakyti
Sveikos panelės,
o man iškilo toks klausimas dėl greitai paruošiamų košių.. ten tos kalorijos nurodytos jau išvirtai košei, taip? t.y. 100 g. 350 kcal. Šiandien valgiau pusryčiams avižinių dribsnių košės ir net neįsivaizduoju, kaip tas kalorijas paskaičiuot, išvirtos košės nesugalvojau pasverti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Victrix @ 2012 11 28, 09:17)
Sveikos panelės,
o man iškilo toks klausimas dėl greitai paruošiamų košių.. ten tos kalorijos nurodytos jau išvirtai košei, taip? t.y. 100 g. 350 kcal. Šiandien valgiau pusryčiams avižinių dribsnių košės ir net neįsivaizduoju, kaip tas kalorijas paskaičiuot, išvirtos košės nesugalvojau pasverti  blush2.gif


Sveika smile.gif

Kalorijos nurodomos sausų kruopų smile.gif
Atsakyti
Sveikos skaičiuotojos ,aš dietas sunkiai ištveriu,bet po gimdymo priaugtus 25 kg ( +/- per metus laiko) numečiau skaičiuodama kalorijas,o savaitgalį kas antrą darydama apsirijimo dienas drinks_cheers.gif
nėra taip sunku tik reikia isivažiuoti wink.gif dabar jau beveik pusmetį nesilaikiau ir ataugo 5 kg tai vėl sakiau imsiuos skaičiavimo reik pasigražint prieš šventes nail.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2012 11 28, 13:11)
Kalorijos nurodomos sausų kruopų  smile.gif

Su tom užpilamom tokia problema: jei nurodomas kruopų kcal, tai tik kruopos, bet jei produkto kaloringumas - tai jau košė. Bet man įtartinai mažai tos 350 kcal košei- ten juk būna be proto cukraus privaryta....
Atsakyti