Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas - VII

QUOTE(d'esprit @ 2012 10 05, 13:58)
Merginos, http://www_kalorijos_lt kai vedate ūgį, veskite, kaip reikalaujama cm, t.y. pvz, 167, o ne 1,67 ir paskaičiuos viską normaliai ir logiškai  mirksiukas.gif  Iš gauto kalorijų kiekio atimkite 400-500 ir gausit, kiek reikia suvartoti metant svorį.

Dėl tų 900kcal, tai nejuokaukit, po tokių dietų svoris augs ir nuo salotos lapo. Rimtai.


Tikra tiesa smile.gif , paskaiciavau be kablelio ir tikrai kaloriju kiekis visiskai kitoks, aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2012 10 05, 12:58)
Dėl tų 900kcal, tai nejuokaukit, po tokių dietų svoris augs ir nuo salotos lapo. Rimtai.

mazo kaloringumo dienos yra naudingos! smile.gif as nesilaikau dietos...

Papildyta:
QUOTE(mergina999 @ 2012 10 05, 13:14)
Tikra tiesa smile.gif , paskaiciavau be kablelio ir tikrai kaloriju kiekis visiskai kitoks, aciu mirksiukas.gif

norint numesti kilograma per savaite , reikia is gautos normos atimti 1200kcal...aisku tai labai drastiska, patariama mesti po puse kg per savaite, tai vadinasi norma reikia sumazinti 600kcal per diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ojojojIeva @ 2012 10 05, 15:37)
mazo kaloringumo dienos yra naudingos! smile.gif  as nesilaikau dietos...

Papildyta:

norint numesti kilograma per savaite , reikia is gautos normos atimti 1200kcal...aisku tai labai drastiska, patariama mesti po puse kg per savaite, tai vadinasi norma reikia sumazinti 600kcal per diena smile.gif


Būtent, DIENOS, o ne dietos drinks_cheers.gif

Norint numesti 1kg, reikia sutaupyti 7000kcal. Tam, kad per savaitę nukristų 1kg, užtenka sumažinti kcal nuo normos kokiais 500 ir pasidaryti vieną iškrovos dieną per savaitę. Be abejo, reikia nepamiršti judėjimo mirksiukas.gif Kalbu iš savo patirties cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2012 10 05, 16:00)
Norint numesti 1kg, reikia sutaupyti 7000kcal

o man dietologe sake 9000kcal g.gif
Atsakyti
QUOTE(ojojojIeva @ 2012 10 05, 19:20)
o man dietologe sake 9000kcal g.gif


Galbūt, nesiginčiju. Aš esu skaičiusi kažkur, kad 7000, todėl ir parašiau mirksiukas.gif Koks skirtumas, kiek ten tų kalorijų reikia sutaupyti, svarbiausia maitintis sveikai, protingai ir kad svoris kristų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2012 10 05, 18:33)
Galbūt, nesiginčiju. Aš esu skaičiusi kažkur, kad 7000, todėl ir parašiau  mirksiukas.gif  Koks skirtumas, kiek ten tų kalorijų reikia sutaupyti, svarbiausia maitintis sveikai, protingai ir kad svoris kristų  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ojojojIeva @ 2012 10 05, 16:37)


norint numesti kilograma per savaite , reikia is gautos normos atimti 1200kcal...aisku tai labai drastiska, patariama mesti po puse kg per savaite, tai vadinasi norma reikia sumazinti 600kcal per diena smile.gif

o kaip kažin elgtis, jei pagal mano visus duomenis aš aplamai galiu per dieną suvartoti 1225 kcal g.gif stengiuos valgyt vis dažniau nekaloringesnį maistą, bet suvalgyk kokių spagečių- ir ateina apie 600kcal vienu metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enimdreja @ 2012 10 25, 16:04)
o kaip kažin elgtis, jei pagal mano visus duomenis aš aplamai galiu per dieną suvartoti 1225 kcal g.gif  stengiuos valgyt vis dažniau nekaloringesnį maistą, bet suvalgyk kokių spagečių- ir ateina apie 600kcal vienu metu g.gif


O kokie tie duomenys, jei ne paslaptis? Gal netaip skaičiuoji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2012 10 25, 20:11)
O kokie tie duomenys, jei ne paslaptis? Gal netaip skaičiuoji  ax.gif

kažkur paskaičiau, kad iš ūgio reikia atimt 110 ir daugint iš 25 g.gif ax.gif
Atsakyti
www.kalorijos.lt skaičiuoklė man patiko labiausiai. Normaliausius rezultatus rodo, nes kitur tai nesąmones parodo kartais...
Enimdreja, gal tokiu būdu skaičiuojama rekomenduojama bazinė kcal norma? Nes ir man mažokai išeina.
Aj, dar kažkur skaičiau, kad vedant svorį į skaičiuoklę, reikia vest ne turimą svorį, o norimą. Pvz, sveriu 65kg, bet noriu numest 10kg, tai į skaičiuoklę vedu 55kg. Gal kam pravers smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smirnoff @ 2012 10 26, 03:00)
Aj, dar kažkur skaičiau, kad vedant svorį į skaičiuoklę, reikia vest ne turimą svorį, o norimą. Pvz, sveriu 65kg, bet noriu numest 10kg, tai į skaičiuoklę vedu 55kg. Gal kam pravers smile.gif


Su dabartiniu svoriu turėčiau sunaudot 1950 kcal, o suvedus norimą svorį - 1776 kcal. Tai gal nelabai šita taisyklė tinka, nes sunaudojant beveik 1800kcal, man tikrai niekas nekrenta schmoll.gif
Atsakyti
Tai tie 1776kcal - tai Tavo dienos kalorijų norma (kad nei augtų, nei kristų). Kad kristų, reikia suvartoti mažiau. Pvz 1400-1500 smile.gif
Atsakyti