Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(mamulioka @ 2011 07 14, 14:59)
Sunku pasakyt, kadangi aptepe, uzlipde plevele ir gulejau, i laikrodi nezvilgciodama... Bet gal 10-15 minuciu, tikrai ne trumpai

nu man po 10-15 minuciu dar jauciasi tikrai, geriausiai uzsaldydavo po kokiu 30-40 min. Tada jau veidas atsigaudavo tik po valandos, dvieju - panasiai kaip po nuskausminimo pas dantista
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 07 14, 16:11)
nu man po 10-15 minuciu dar jauciasi tikrai, geriausiai uzsaldydavo po kokiu 30-40 min. Tada jau veidas atsigaudavo tik po valandos, dvieju - panasiai kaip po nuskausminimo pas dantista



Gal ir man ilgiau, bet tikrai ne 40 minuciu. Na, subjektyviai ivertinus - nuo 10 iki 20 minuciu
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 07 14, 14:15)
netikslinga turbut del to, kad nuskausminamasis tepalas kainuoja nemazai... Kai patepi ir palaikai, tai gali nors pusvalandi bruzinti - skausmo jokio... Tik nezinau ar daro kuri nors kosmetologe su nuskausminimu.
as veidui tik dariau tai man parausta, bet daugiau rausvai, o ne taip raudonai

Na ne del to 4u.gif , tas nuskausminamasis tepalas labai uztraukia kraujagysles, ir tada normaliai neissinesioja serumai ( cia jai taip labai paprastai aiskinant 4u.gif ) , klausiau apie tai seminaruose uz juru mariu - jokiu budu nerekomenduoja, be to, ant saves bandziau ir taip ir taip - aisku skauda minimaliai, bet ir poveikis beveik nulnis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 14 liepos 2011 - 18:49
QUOTE(Stichija @ 2011 07 14, 19:47)
Na ne del to  4u.gif , tas nuskausminamasis tepalas labai uztraukia kraujagysles, ir tada normaliai neissinesioja serumai ( cia jai taip labai paprastai aiskinant  4u.gif ) , klausiau apie tai seminaruose uz juru mariu - jokiu budu nerekomenduoja, be to, ant saves bandziau ir taip ir taip - aisku skauda minimaliai, bet ir poveikis beveik nulnis  doh.gif



Tada viskas pasidaro aisku, kodel man po 5 proceduru (kad ir siaip ko gero per mazas skaicius, bet vis tiek mano manymu bent minimaliausi pokyciai turetu but ivyke), vis delto rezultatas nulinis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 07 14, 19:47)
Na ne del to  4u.gif , tas nuskausminamasis tepalas labai uztraukia kraujagysles, ir tada normaliai neissinesioja serumai ( cia jai taip labai paprastai aiskinant  4u.gif ) , klausiau apie tai seminaruose uz juru mariu - jokiu budu nerekomenduoja, be to, ant saves bandziau ir taip ir taip - aisku skauda minimaliai, bet ir poveikis beveik nulnis  doh.gif

Siandien kaip tik su kosmetologe diskutavom apie nuskausminima. Ir ji man pasake ta pati ka ir jus 4u.gif Reiskias reikes kentet toliau....
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 07 14, 15:15)
as veidui tik dariau tai man parausta, bet daugiau rausvai, o ne taip raudonai


aš porą valandų būnu kaip burokas raudona doh.gif rudenį pradėsiu per veidą kočioti, baisu pagalvoti apie 1 mm, turbūt su tokia plona mano oda užteks ir 0,5 g.gif

Papildyta:
QUOTE(mamulioka @ 2011 07 14, 20:22)
Tada viskas pasidaro aisku, kodel man po 5 proceduru (kad ir siaip ko gero per mazas skaicius, bet vis tiek mano manymu bent minimaliausi pokyciai turetu but ivyke), vis delto rezultatas nulinis...  g.gif


Greičiausiai dėl nuskausminimo, nes man pvz. jau po 2 kartų rezultatai akivaizdūs
Atsakyti
sveikos, as su dermaroleriu gydausi randus ant rankos ir koju. man naudoja 1.5mm adateles,nuskausminimas butinas.rezultatai jau po 2 sav pasimate. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 07 14, 18:47)
Na ne del to  4u.gif , tas nuskausminamasis tepalas labai uztraukia kraujagysles, ir tada normaliai neissinesioja serumai ( cia jai taip labai paprastai aiskinant  4u.gif ) , klausiau apie tai seminaruose uz juru mariu - jokiu budu nerekomenduoja, be to, ant saves bandziau ir taip ir taip - aisku skauda minimaliai, bet ir poveikis beveik nulnis  doh.gif

tai turbut vis delto priklauso nuo adatu ilgio, o ne nuo kitu kriteriju. kosmetologes daro su trumpomis adatomis ir nenuskausmina, o daktarai uzsienyje daro su nuskausminimu, bet ir adatos ilgesnes. Tik daktarai naudoja derma rolleri ne tam, kad serumai patektu, o randu naikinimui ir panasiai
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 07 18, 12:02)
tai turbut vis delto priklauso nuo adatu ilgio, o ne nuo kitu kriteriju. kosmetologes daro su trumpomis adatomis ir nenuskausmina, o daktarai uzsienyje daro su nuskausminimu, bet ir adatos ilgesnes. Tik daktarai naudoja derma rolleri ne tam, kad serumai patektu, o randu naikinimui ir panasiai

Vien su dermorolleriu rezultato nebus...serumu, heliurono, vitaminu pagalba ir gydomi randai, rauksles, celiulitas....o jei vien dermorolleriu bruzinsit juk nieko nebus 4u.gif
As paskaitau kai mergaites cia raso, kad pacios nusipirke dermorolleri namie kazka bruzina, tai man zinokit baisu....aisku, pigu ir t.t. bet.... juk nezinot nei kokia oda jusu, nei ko jei reikia...juk toki uzdegima galima uzsinest, kad paskui jau ne dermorollerio reikes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 18, 19:51)
Vien su dermorolleriu  rezultato nebus...serumu, heliurono, vitaminu pagalba ir gydomi randai, rauksles, celiulitas....o jei vien dermorolleriu bruzinsit juk nieko nebus 4u.gif
As paskaitau kai mergaites cia raso, kad pacios nusipirke dermorolleri namie kazka bruzina, tai man zinokit baisu....aisku, pigu ir t.t. bet.... juk nezinot nei kokia oda jusu, nei ko jei reikia...juk toki uzdegima galima uzsinest, kad paskui jau ne dermorollerio reikes 4u.gif  4u.gif

Visiskai sutinku. Kad ir taip pigiau, bet nepasidarysi, kaip profesionalas. Kosmetologe zino, kokiu intensyvumu bei kaip ilgai daryt. Ko gero, as dar bandyciau darytis, vis dlto yra teigiamu atsiliepimu, beje, naikinant randus, ko man ir reiketu. Vis delto lazeriui kol kas nepribrendu... schmoll.gif Tik dabar daryciau tik su 1 mm, tas 0.5 kaip mirusiam priparke... Gal zinot, kas Vilniuj atlieka sias kvalifikuotai proceduras be Grozio akademijos? Berods, dar Jaunatves namai... Gal kas dar?
Atsakyti
doh.gif As jau trecia karta "apturejau"... nu, zinokit, nezinau, ar daugiau eisiu doh.gif
jau taip skaudejo, kad nors rek... ogi geda rekti biggrin.gif
visus tris kartus dare skirtingos kosmetologes, tai skiriasi kaip diena ir naktis...
o rezultatu nematau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 18, 18:51)
Vien su dermorolleriu  rezultato nebus...serumu, heliurono, vitaminu pagalba ir gydomi randai, rauksles, celiulitas....o jei vien dermorolleriu bruzinsit juk nieko nebus 4u.gif

pasiklauskite pas daktarus, kurie tai naudoja, pries rasant. Ne vien kosmetologes pasisakymais...

QUOTE(norala @ 2011 07 18, 23:09)
doh.gif As jau trecia karta "apturejau"... nu, zinokit, nezinau, ar daugiau eisiu doh.gif
jau taip skaudejo, kad nors rek... ogi geda rekti  biggrin.gif
visus tris kartus dare skirtingos kosmetologes, tai skiriasi kaip diena ir naktis...
o rezultatu nematau... verysad.gif

Neapsiribokite vien Derma roleriu, yra juk ir kiti budai, kaip galima pagerinti odos bukle. Blogiausiu atveju teks visus isbandyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sim2002simas: 19 liepos 2011 - 09:04