Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

o man atrodo, kad apie lupu kampucius po antros proceduros atsirado keletas nauju rauksleliu ( tokiu, kaip ibrezimu) ... Galvojau, kad gal nuo to volelio ir dings po keliu dienu, betgi -ne , jau beveik savaite, o jie kaip ir yra g.gif doh.gif
Atsakyti
Vakar is as istveriau sita ,,dziaugsma,,....net nupurto apie kita karta pagalvojus...bet pakentesiu, del grozio kaip sakant biggrin.gif
Kol kas dar esu lengvai raudona, bet jau grazesne nei vakar. Ka pastebejau is karto, tai virsutines lupos putlumas atsistetes, nes kad ir nesu dar labai sena, bet vis tiek jau jauciasi paglebimas odos. O va siandien kazkaip patyrinejau save ir tikrai--lupa putlesne.
Ivedinejo man vitaminini kokteili, po procedutos tepe alginatine kauke, kuri labai kvepejo wub.gif tai vat cia ir buvo maloniausia proceduros dalis biggrin.gif
Po 10 dienu kartosiu vel......nors kol kas tai net siurpas ima prisiminus......ir tai kosmetologe sake, kad pirma karta svelniai dare, sekantis bus rimtesnis.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 13, 13:40)
......nors kol kas tai net siurpas ima prisiminus......



Kokio ilgio adatėlės jūsų? smile.gif Aš pradėjau strijas ant pilvo šalinti, pas mane 0,5 mm, pilvas raudonas kaip burokas, bet skausmo nelabai ir pajutau, lyg degina odą, aš galvojau stipriau skaudės, gal reikėjo ilgesnių adatų g.gif
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2011 07 12, 15:27)
keletas nauju rauksleliu ( tokiu, kaip ibrezimu) ...
pažiūrėkite, ar nenulūžo adatėlės, jei lūžusios, tik randų sau pridarysite
Atsakyti
[quote=D'Luxe,2011 07 13, 15:06]
Kokio ilgio adatėlės jūsų? smile.gif Aš pradėjau strijas ant pilvo šalinti, pas mane 0,5 mm, pilvas raudonas kaip burokas, bet skausmo nelabai ir pajutau, lyg degina odą, aš galvojau stipriau skaudės, gal reikėjo ilgesnių adatų g.gif


Kunas tikrai istvertu ir ilgesnes, nes kuno oda zymiai storesne, grubesne, 0.5 tikrai kovai su strijomis per silpnos
Atsakyti
Man atrodo, kad adateles 0.05mm, nes veidui ilgesniu nerekomenduoja, o kunui jau ilgesnes reikalingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'Luxe @ 2011 07 13, 15:06)
pažiūrėkite, ar nenulūžo adatėlės, jei lūžusios, tik randų sau pridarysite



na, siaip tai kosmetologe daro g.gif
as to volelio dar rankose nesu turejusi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 13, 18:43)
Man atrodo, kad adateles 0.05mm, nes veidui ilgesniu nerekomenduoja, o kunui jau ilgesnes reikalingos 4u.gif



o man sake, kad 1 mm. adateles g.gif
tai gal jos veidui per ilgos ?

beje, ar daro kam nors su nuskausminimu?
atrodo, kad kazkada kazkas apie tai rase ?
nes man uzklausus apie nejautra, tai kazkaip "numyke" kosmetologe, kad netikslinga doh.gif o skauda, tai tikrai pakankamai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 13 liepos 2011 - 21:00
QUOTE(mamulioka @ 2011 07 13, 15:38)
Kunas tikrai istvertu ir ilgesnes, nes kuno oda zymiai storesne, grubesne, 0.5 tikrai kovai su strijomis per silpnos


Ilgesnes tikrai ištverčiau, nes skausmo, kaip ir rašiau, beveik nebuvo, tik degino ir tai gan greitai praėjo. Nors iš kitos pusės, pilvo oda labai plona pas mane, ir paraudo taip stipriai, kad panašu, turėtų būti ir šis 0,5 efektyvus man. Čia tas mano "džiaugsmas" doh.gif
user posted image
O tai iš karto po derma rollerio
user posted image

Ar stipriau jum parausta po procedūros?
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2011 07 13, 21:58)
o skauda, tai tikrai pakankamai  doh.gif


Paprašykite, kad nuskausmintų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(D'Luxe @ 2011 07 14, 10:31)
Paprašykite, kad nuskausmintų  mirksiukas.gif



aha, uzsiminiau apie tai, bet sake, kad netikslinga tokiai procedurai biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 14 liepos 2011 - 12:42
QUOTE(norala @ 2011 07 13, 20:58)
beje, ar daro kam nors su nuskausminimu?
atrodo, kad kazkada kazkas apie tai rase ?
nes man uzklausus apie nejautra, tai kazkaip "numyke" kosmetologe, kad netikslinga  doh.gif  o skauda, tai tikrai pakankamai  doh.gif

netikslinga turbut del to, kad nuskausminamasis tepalas kainuoja nemazai... Kai patepi ir palaikai, tai gali nors pusvalandi bruzinti - skausmo jokio... Tik nezinau ar daro kuri nors kosmetologe su nuskausminimu.

QUOTE(D'Luxe @ 2011 07 14, 09:31)
Ar stipriau jum parausta po procedūros?
Papildyta:
Paprašykite, kad nuskausmintų  mirksiukas.gif

as veidui tik dariau tai man parausta, bet daugiau rausvai, o ne taip raudonai
Atsakyti
Man dare veidui visada su nuskausminimu. Be jo, manyciau, sudetinga butu istvert... Kakta ziauriai skaudedavo, net su nuskausminimu, nes bruzindavo labai ilgai. Kaulas gi. O kunui gal tikrai netikslinga, kitokio pobudzio oda, stora, kaulai giliai po oda...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 07 14, 14:22)
Man dare veidui visada su nuskausminimu. Be jo, manyciau, sudetinga butu istvert... Kakta ziauriai skaudedavo, net su nuskausminimu, nes bruzindavo labai ilgai. Kaulas gi. O kunui gal tikrai netikslinga, kitokio pobudzio oda, stora, kaulai giliai po oda...

kiek laiko laike tepala pries pradedant bruzinima?
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 07 14, 15:55)
kiek laiko laike tepala pries pradedant bruzinima?



Sunku pasakyt, kadangi aptepe, uzlipde plevele ir gulejau, i laikrodi nezvilgciodama... Bet gal 10-15 minuciu, tikrai ne trumpai
Atsakyti