Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(robkytexex @ 2011 06 27, 15:35)
Jūs veidą tvarkote, ar kūną?  4u.gif Kokio ilgio Jūsų adatėlės? Kaip suprantu, nuskausminimo nenaudojo?



Veida smile.gif 1 mm , jei neklystu,adateles...sake, reik kartoti po 10-14 d.
nuskausminimo-ne, pries tai dare pilinga, dar ten kazka biggrin.gif
darant procedura, tepe 5 rusiu uzpildus : spec. paakiu zonai, lupu zonai ir kt...
nezinau, as tai irgi kolkas jokiu pokyciu nematau ir , jauciu, bus labai gaila pinigeliu... gal is karto tuos pinigelius geriau tikrai mezoterapijai skirti... g.gif na, bus matyt... smile.gif

o del gijimo, tai as pirma diena tikm buavau "bordine" , kaip kosmetologe sake, kaip vyno gerai paragavus biggrin.gif o kita diena jau buv o viskas gerai... gal cia nuo odos jautrumo priklauso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 28 birželio 2011 - 16:03
QUOTE(norala @ 2011 06 28, 16:02)
o del gijimo, tai as pirma diena tikm buavau "bordine" , kaip kosmetologe sake, kaip vyno gerai paragavus biggrin.gif o kita diena jau buv o viskas gerai... gal cia nuo odos jautrumo priklauso g.gif

o as buvau rausva lotuliukas.gif bet graziai atrode
Dabar vis neprisiruosiu dar karta daryti, nors gal iki rudens palauksiu unsure.gif
Atsakyti
as tai uzsisakiau is http://dnsroller.com/more.html toki, cia su titanu galvoju veidui nepagailesiu 0,2 mm.
bet db galvojuka pirkt pries bruzinima dar turi pristatyt uz kokios savaites. hialurono rugsties ieskojau, db galvoju gal vaisines rugstys geriau, esu 24 bet jau laiko zymes paliko zymiu, ir dar jaunatviski spuogai kankina, turiu as daug alieju ersketuogiu, arbatmedzio bet kazin ar jie tiks, nors yra naturalus. kas gali patart?
pati dariaus mezoterapija klp, siule pirkt derma rolleri uz 150, bet atrodo dare man su tuo paprastu iz 6 dolerius, tai net nezinau, sakau pati paieskosiu biggrin.gif blush2.gif
suradau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linariuke: 30 birželio 2011 - 00:22
QUOTE(linariuke @ 2011 06 30, 01:20)
as tai uzsisakiau is http://dnsroller.com/more.html  toki, cia su titanu galvoju veidui nepagailesiu 0,2 mm.
bet db galvojuka pirkt pries bruzinima dar turi pristatyt uz kokios savaites. hialurono rugsties ieskojau, db galvoju gal vaisines rugstys geriau, esu 24 bet jau laiko zymes paliko zymiu, ir dar  jaunatviski spuogai kankina, turiu as daug alieju ersketuogiu, arbatmedzio bet kazin ar jie tiks, nors yra naturalus. kas gali patart?
pati dariaus mezoterapija klp, siule pirkt derma rolleri uz 150, bet atrodo dare man su tuo paprastu iz 6 dolerius, tai net nezinau, sakau  pati paieskosiu biggrin.gif blush2.gif
suradau thumbup.gif



Ar vis dar beria spuogais? Ziurekit, kad infekcija neissinesiotu per visa veida dar labiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(linariuke @ 2011 06 30, 01:20)
as tai uzsisakiau is http://dnsroller.com/more.html  toki, cia su titanu galvoju veidui nepagailesiu 0,2 mm.
bet db galvojuka pirkt pries bruzinima dar turi pristatyt uz kokios savaites. hialurono rugsties ieskojau, db galvoju gal vaisines rugstys geriau, esu 24 bet jau laiko zymes paliko zymiu, ir dar  jaunatviski spuogai kankina, turiu as daug alieju ersketuogiu, arbatmedzio bet kazin ar jie tiks, nors yra naturalus. kas gali patart?
pati dariaus mezoterapija klp, siule pirkt derma rolleri uz 150, bet atrodo dare man su tuo paprastu iz 6 dolerius, tai net nezinau, sakau  pati paieskosiu biggrin.gif blush2.gif
suradau thumbup.gif


Įdomu kiek mokėjai už rolerį. Aš irgi jį buvau nusižiūrėjus. 3 dienas apie rolerius googlinau. Kažkuriam puslapyje radau, kad ten tik dengimas titano. O kaina kažkur apie 90lt buvo, tai paieškojau ir nusipirkau ZGTS 2 roller. irgi tik dengimas, bet kaina apie 50lt gavosi. Galvojau pabandysiu, paskaičiau, kad jie neamžini. mano iki 15max kartų. Vėliau tik titano nusipirksiu.
Kiek skaičiau, tai 0,2mm yra tik laiko švaistymas. Tik kažkiek pagyvina kraujotaką. Kad suaktyvėtų kalogeno sintezė reikia minimum 0,5mm. Tokį ir nusipirkau, bet manau, kad per mažai. kai pabaigsiu ir oda pripras imsiu 0,7mm. Man 0,5mm biški mažokai. nespausdama visą veidą 10x10 kartų išvažinėju, tai veidas parausta kaip po pirties ir būno toks raudonas 2-3 valandas. Paskaui jausmas, kaip, kad saulėj apdegus- toks jautrus. Ant rytojaus nieko nesimato, tik truputį jautresnis. Ryškiai 0,5mm mažai.
Būtinai naudokite rollerio dezinfektantą.

O kaip kažin dėl priemonių? Aš turiu keletą DNA ampulių. naudoju iškart po brūžinimo. Ar reikia prieš g.gif
Pagooglinus radau, kad aplamai nieko ten specialiai nereikia. Tai tik gamintojų bandymas įbruktį papildomą produktą. Pats rolleris suaktyvina kalogeno sintezę. Nors manau, kad nepakenks, geriau susigeria.

Galvoju apie mezoterapiją namie g.gif kažin ar įmanoma g.gif kaip ten procedūra atliekama g.gif Man darė, tai efektas thumbup.gif thumbup.gif Bet nemačiau kaip darė. Dermarolleris tai mini mezoterapija. taip kosmetologė sakė. Bet gal galima pačiai nusipirkti ampules, adatas ir susileisti. Daug pigiau būtų.Ar tai laaaaabai didelis menas g.gif Kiek googlinau, tai kaip mezoterapiją dermarollerį išmeta. O pačios procedūros eigos ir kiek ko reikia nėra. Gal kas bandėt? ar ba žinot?

Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 30, 07:47)
Ar vis dar beria spuogais? Ziurekit, kad infekcija neissinesiotu per visa veida dar labiau...  g.gif

drinks_cheers.gif
del spuogu tai tikrai reikia atsargiau, o tai visas veidas nueis spuogais..

QUOTE(tura @ 2011 06 30, 08:33)
Galvoju apie mezoterapiją namie g.gif  kažin ar įmanoma g.gif kaip ten procedūra atliekama g.gif Man darė, tai efektas  thumbup.gif  thumbup.gif Bet nemačiau kaip darė. Dermarolleris tai mini mezoterapija. taip kosmetologė sakė. Bet gal galima pačiai nusipirkti ampules, adatas ir susileisti. Daug pigiau būtų.Ar tai laaaaabai didelis menas g.gif  Kiek googlinau, tai kaip mezoterapiją dermarollerį išmeta. O pačios procedūros eigos ir kiek ko reikia nėra. Gal kas bandėt? ar ba žinot?

imanoma, tik kad vaistai receptiniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 06 30, 10:45)
imanoma, tik kad vaistai receptiniai  mirksiukas.gif


Visada viską galima gauti. Aišku paskui jau kainos klausimas apsimoka-neapsimoka.

Bet pirma man reiktų info ko reikia ir kaip tai atlikti. Adatų yra labai įvairių, įvairių storių. Kažkokios kanulės dar. Man info maža. Jei, kas rasit kokį puslapį apie procedūros aprašymą ir kokių priemonių reikia ir koks skirtumas, tai būkit malonios, įmeskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linariuke @ 2011 06 30, 00:20)
as tai uzsisakiau is http://dnsroller.com/more.html  toki, cia su titanu galvoju veidui nepagailesiu 0,2 mm.
bet db galvojuka pirkt pries bruzinima dar turi pristatyt uz kokios savaites. hialurono rugsties ieskojau, db galvoju gal vaisines rugstys geriau, esu 24 bet jau laiko zymes paliko zymiu, ir dar  jaunatviski spuogai kankina, turiu as daug alieju ersketuogiu, arbatmedzio bet kazin ar jie tiks, nors yra naturalus. kas gali patart?
pati dariaus mezoterapija klp, siule pirkt derma rolleri uz 150, bet atrodo dare man su tuo paprastu iz 6 dolerius, tai net nezinau, sakau  pati paieskosiu biggrin.gif blush2.gif
suradau thumbup.gif

su 0,2 mm tai aplamai nieko doro nenuveiksit, nebet paakius galima pabruzinti, bet ne per veida, jei turit spuogu - geriau jau nereikia, nes uzkresit visa veida doh.gif ir vaisiu rugstys lai iki rudens palaukia, vasara tik pigmentiniu demiu prisidarysit doh.gif , ir dabar jau geriau lengvus serumus o ne aliejus ant spuoguotos odos bruzint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2011 06 30, 10:19)
Visada viską galima gauti. Aišku paskui jau kainos klausimas apsimoka-neapsimoka.

Bet pirma man reiktų info ko reikia ir kaip tai atlikti. Adatų yra labai įvairių, įvairių storių. Kažkokios kanulės dar. Man info maža. Jei, kas rasit kokį puslapį apie procedūros aprašymą ir kokių  priemonių reikia ir  koks skirtumas, tai būkit malonios, įmeskit 4u.gif


preparatas jau sumaisytas:
http://www.filorga.c...?id_articles=87
parduoda preparatus, kanules, spritcus:
http://www.bourgett....opensubgroup=37

lt neradau...

priemones skirtingos, sarase nurodytos net 55, tai turbut reiketu atskirai ieskotis kas kam padeda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sim2002simas: 30 birželio 2011 - 15:00
O siaip, merginos, atsargiau dabar, vasara, su derma rolleriu. Gal kuri nezinot - man kosmetologe minejo, ir internete maciau info, kad po proceduros reikia kazkur savaitele-10 dienu saules saugotis, stengtis ilgai nebut ir butinai naudot kremus su filtrais
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 06 30, 15:32)
su 0,2 mm tai aplamai nieko doro nenuveiksit


Aš skaičiau, kad 0,2 ir 0,25 naudojami galvos masažui nuo plaukų slinkimo
Atsakyti
turiu neišpakuota 0,5 , jei kam reikia klauskit susitarsim blush2.gif
Atsakyti