Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(Stichija @ 2011 06 12, 21:38)
Na serumus perku Grozio akademijoje, pagal odos problema - yra balinanciu, so botoxu, su kolagenu, hialiauronu ir t,t, kur 2 ml kainuoja apie 80 Lt ir ta ampule sunaudojama is karto klientei, procedura tai siaip tokia - demakiazas, labai geras pylingas ( geriausiai sildantis, kad atvertu labiau poras ), tada ant svaraus veiduko paskleidziamas ampules turinys ir tada 15-20 min bruzini  blush2.gif , tada dedasi raminamoji kolageno kauke, arba raminamoji alginatine kauke, isvadoj visa procedura nuo iki apie 1.5 val , nes pries alginatine kauke dar galima nuraminimui svelnu masaza su giliai drekinanciu serumu atlikti, o namuose naudojant irgi geriausiai bruzinti kai priemone jau uztepta  4u.gif  ir siaip man keista kad atsipo, juk spygliukai privalo buti titaniniai  g.gif , as saviskiu sau jau virs metu bruzinu, nu tikrai neatsipes  g.gif

aciu labai uz issamu proceduros aprasyma 4u.gif
o kur galima isigyti derma roller? ir su kokio ilgio adatelemis pirkti naudojimui namuose, bet kad butu efektas?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2011 06 12, 20:54)
o kur galima isigyti derma roller? ir su kokio ilgio adatelemis pirkti naudojimui namuose, bet kad butu efektas?


Netyčia aptikau, pažiūrėkite derma roller
O čia apie adatėlių ilgį adatėlių ilgis


Kas patartų gerą ir nebrangų serumą strijom šalinti su rolleriu? 4u.gif Ant veido gal kiek nedrąsu dar naudoti, bet labai noriu išbandyti ant šlaunų ir užpakalio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 20 birželio 2011 - 16:07
Prie to pačio dar ampulės, kurias radau, gal jau išbandėt ką nors?
Beautyline
Etrebelle
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 02, 17:11)
Po 5 proceduru kurso kas menesi jooookio poveikio. Pinigai i bala  schmoll.gif


Bet kodėl Jums tik 1 kartą per mėnesį darė? g.gif Aš skaičiau, kad reikia bent kartą į savaitę. Galbūt todėl Jums nebuvo matomo poveikio? Kiti kas 2-3 dienas brūžinasi. Tik sulaukia, kad paraudimas praeitų ir vėl iš naujo, kuo dažniau, tuo geresnis ir greitesnis efektas būna, aš užsienio forumuose taip skaičiau 4u.gif

Papildyta:
Dar viena nuoroda su gan nebrangiom ampulėm, gal kam praverstų, pati irgi planuoju čia sakytis ampulės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 23 birželio 2011 - 14:41
[quote=robkytexex,2011 06 23, 15:41]
Bet kodėl Jums tik 1 kartą per mėnesį darė? g.gif Aš skaičiau, kad reikia bent kartą į savaitę. Galbūt todėl Jums nebuvo matomo poveikio? Kiti kas 2-3 dienas brūžinasi. Tik sulaukia, kad paraudimas praeitų ir vėl iš naujo, kuo dažniau, tuo geresnis ir greitesnis efektas būna, aš užsienio forumuose taip skaičiau 4u.gif

Tiesa sakant, neisivaizduoju.... g.gif Siaip esu radusi internete informacijos, kad reiketu procedura mazdaug kas menesi kartot... Tai taip ir gaudavosi - po kokiu 3-4 savaiciu nauja procedura paskirdavo... Gal del to, kad odos atsinaujinimo ciklas apie menesi trunka (na, kiek esu skaicus, 28 dienas atrodo, kazkaip taip blush2.gif ), taip sakant, duodavo odai laiko reabilituotis gal... Bet man atrodo, kad darant paciai sau namie gal ir galima butu dazniau... Dabar darausi rankom su tuom beatsimpanciu, tai jau patikekit - tikrai neistveriu tiek laiko ir tokiu stiprumu bruzint, kaip kosmetologe darbavosi, labai jau saves gaila pasidaro, nes... Skauda! blush2.gif Tai po biskutuka, biskutuka, gal ir dazniau galima g.gif

O siaip, manyciau, pagrindine problema - kad ko gero, adatos per trumpos... Eidama tikejausi, visko prisiskaicius internete, kad adateles bus 1 mm. Bet... Kosmetologe protingu veidu pasake, kad TOKIO ilgio adatelem jinai veido proceduros nedaro ir jas tik kunui naudoja... Tai vat, tokia patirtis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 23 birželio 2011 - 15:03
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 23, 15:59)
Tiesa sakant, neisivaizduoju.... g.gif Siaip esu radusi internete informacijos, kad reiketu procedura mazdaug kas menesi kartot... Tai taip ir gaudavosi - po kokiu 3-4 savaiciu nauja procedura paskirdavo... Gal del to, kad odos atsinaujinimo ciklas  apie menesi trunka (na, kiek esu skaicus, 28 dienas atrodo, kazkaip taip  blush2.gif ), taip sakant, duodavo odai laiko reabilituotis gal... Bet man atrodo, kad darant paciai sau namie gal ir galima butu dazniau... Dabar darausi rankom su tuom beatsimpanciu, tai jau patikekit - tikrai neistveriu tiek laiko ir tokiu stiprumu bruzint, kaip kosmetologe darbavosi, labai jau saves gaila pasidaro, nes... Skauda!  blush2.gif Tai po biskutuka, biskutuka, gal ir dazniau galima  g.gif

O siaip, manyciau, pagrindine problema - kad ko gero, adatos per trumpos... Eidama tikejausi, visko prisiskaicius internete, kad adateles bus 1 mm. Bet... Kosmetologe protingu veidu pasake, kad TOKIO ilgio adatelem jinai veido proceduros nedaro ir jas tik kunui naudoja... Tai vat, tokia patirtis...



As taip pat "apturejau " pirma procedura, dabar eisiu po poros savaiciu...
noreciau ir ilgiau pralaukti, nes malonumas tai menkas biggrin.gif
Man tai kiekvienas volelio brukstelejimas buvo panasus i vedziojima ikaitinta gelezimi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 25 birželio 2011 - 22:53
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 23, 15:59)
Tai vat, tokia patirtis...


Atsiprašau už milijoną kvailų klausimų, ir ačiū Jums labai, mamulioka, kad dalinatės informacija 4u.gif Sakykit prašom, kiek laiko po procedūros oda Jums gijo, galėjote iš karto viešumoje rodytis, ar kažkiek reikia namuose pabūt?
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2011 06 25, 23:50)
As taip pat "apturejau " pirma procedura, dabar eisiu po poros savaiciu...
noreciau ir ilgiau pralaukti, nes malonumas tai menkas  biggrin.gif
Man tai kiekvienas volelio brukstelejimas buvo panasus i vedziojima ikaitinta gelezimi  doh.gif


Jūs veidą tvarkote, ar kūną? 4u.gif Kokio ilgio Jūsų adatėlės? Kaip suprantu, nuskausminimo nenaudojo?
Atsakyti
[quote=robkytexex,2011 06 27, 15:35]
Atsiprašau už milijoną kvailų klausimų, ir ačiū Jums labai, mamulioka, kad dalinatės informacija 4u.gif Sakykit prašom, kiek laiko po procedūros oda Jums gijo, galėjote iš karto viešumoje rodytis, ar kažkiek reikia namuose pabūt?


Visiskai nekvaili klausimai smile.gif Na, gal su 1 mm adatelem viskas zenkliai ilgiau gytu, bet su maniskiais 0.5 mm visai greitai susitvarkydavo odele... Net ir padarius sestadieni, jau pirmadieni laisvai galima rodytis darbe. Tokia savaitgalio procedura gaunasi... Pirma diena veidas tikrai raudonokas, ne tragiskai, iki namu parvaziuodavau ir nieks pirstais nebade, bet aisku pasimatymo jau nepaskirsi... Antra dar irgi, bet jau padoriau, o jau trecia diena atitinkamai dar geriau. Aisku, neidealas - bet tikrai ne kaip po kokio TCA, tiesiog siek tiek iraudes. Man siaip po proceduros dar visa savaite veidas kazkoks sausokas budavo, siek tiek siurkstokas... Na, matyt, tos mikrozaidzeles, nors as sakyciau, kad jos nebuvo matomos... Tikrai nera taip, kad veidas kazkoks taskuotas butu... Tiesiog lieciant jauciamas nedidelis siurkstumas. O jau koks tas gijimas po ilgesniu adateliu - neisivaizduoju... g.gif

Beje, viena karta kosmetologe panaudojo kazkokia stebuklinga raminamaja kauke - labai nustebau, po pacios proceduros vaizdelis buvo geresnis, o jau antra diena isvis grazumelis... Kita karta paklausiau, tai jau ir neprisimine, kokia is 5 galimu variantu panaudojo... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 27 birželio 2011 - 14:58
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 27, 15:55)


jei sakote, kad veidas per kelias dienas po 0,5 atsigauna, bandysiu aš tada 1 mm, visgi užpakaliui, ne veidui, tai gal neskaudės labai stipriai. Dar sykį didelis ačiū, mamulioka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2011 06 27, 16:20)
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 27, 15:55)


jei sakote, kad veidas per kelias dienas po 0,5 atsigauna, bandysiu aš tada 1 mm, visgi užpakaliui, ne veidui, tai gal neskaudės labai stipriai. Dar sykį didelis ačiū, mamulioka 4u.gif



Ner uz ka 4u.gif Kaip sakoma, viskam reikia kantrybes... Gal ir man padedu, jei dar koki pusmeti vaiksciociau.... Bet kad kol kas finansai prispaude, vel nauja tektu pirkt schmoll.gif

Uuuuzpakaliiiuuuui... g.gif Tai tikrai manau reikia iskart 1 mm imt, vis delto kunui naudosit... Su 0.5 tokiai grubiai odai tikrai per svelnu... Kai emiau savaji namo, kosmetologe minejo, kad slaunims per silpnas butu, tai su ranku oda bandau cackintis... Gal atsilieptu merginos, naudojusios ir siai kuno vietelei, kad nuomone butu objektyvesne....
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 27, 16:39)
Gal ir man padedu, jei dar koki pusmeti vaiksciociau.... Bet kad kol kas finansai prispaude, vel nauja tektu pirkt  schmoll.gif

Uuuuzpakaliiiuuuui...  g.gif  Tai tikrai manau reikia iskart 1 mm imt, vis delto kunui naudosit... Su 0.5 tokiai grubiai odai tikrai per svelnu... Kai emiau savaji namo, kosmetologe minejo, kad slaunims per silpnas butu, tai su ranku oda bandau cackintis... Gal atsilieptu merginos, naudojusios ir siai kuno vietelei, kad nuomone butu objektyvesne....


Baisių strijų turiu iš šonų, jau laukiu siuntinuko, šiandien turi pristatyti thumbup.gif paėmiau 1 mm kur 540 adatų, na tikiuosi padės, žiūrėsiu kaip čia bus, jei bus rezultatų gal vėliau išdrįsiu veidui....Man vis gi atrodo, kad Jums per retai tas procedūras darė ir dėl to toks silpnas efektas, daug visokių forumų perverčiau, praktiškai visur rašo, kad po 2-3 kartus per savaitę ir kai praeina mėnuo po paskutinės procedūros jau džiaugiasi rezultatais. mastau.gif O Jums nekraujavo per procedūrą?
Papildyta:
dėl finansų tikrai sakote, turbūt retai kam dabar lengva doh.gif aš todėl pirkau asmeninį, kad namuose pačiai brūžintis, vis kažkiek pigiau gaunas. Aišku būtų maloniau tą pas kosmetologę daryt, ir ne taip baisu, ir turbūt ne taip skauda, kai kažkas tau daro, o ne pats sau, bet...pinigai pinigėliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 28 birželio 2011 - 14:39
QUOTE(robkytexex @ 2011 06 28, 15:39)
Baisių strijų turiu iš šonų, jau laukiu siuntinuko, šiandien turi pristatyti  thumbup.gif  paėmiau 1 mm kur 540 adatų, na tikiuosi padės, žiūrėsiu kaip čia bus, jei bus rezultatų gal vėliau išdrįsiu veidui....Man vis gi atrodo, kad Jums per retai tas procedūras darė ir dėl to toks silpnas efektas, daug visokių forumų perverčiau, praktiškai visur rašo, kad po 2-3 kartus per savaitę ir kai praeina mėnuo po paskutinės procedūros jau džiaugiasi rezultatais.  mastau.gif O Jums nekraujavo per procedūrą?
Papildyta:
dėl finansų tikrai sakote, turbūt retai kam dabar lengva  doh.gif  aš todėl pirkau asmeninį, kad namuose pačiai brūžintis, vis kažkiek pigiau gaunas. Aišku būtų maloniau tą pas kosmetologę daryt, ir ne taip baisu, ir turbūt ne taip skauda, kai kažkas tau daro, o ne pats sau, bet...pinigai pinigėliai...



Tiesiog nusivyliau... Aparaciukas kainavo 290, ir kiekviena procedura po 100... Retai darant, aisku, ne taip jau ir brangu, bet pagalvojus, kad rezultatu nesulaukiau.... Gaila tu pinigeliu... Neeee, 2-3 kartai per savaite tikrai per daug... Naminem salygom - gal visa tiketina, nes pats save tai negi kankinsi, darai, kol yra jegu, o kosmetologe is dusios darbuojasi... Kaip jau rasiau, man pilnai oda atsistatydavo (kol praeidavo tas siurkstumas) per savaite... Gal po kokios 1.5 jau ir visai galima buvo... Aaaai, tai gi daaaar viena "stebukla" dariausi tarpe tarp proceduru... Kaip gi pamirshau... Kokius kelis kartus - karboksiterapija vien tik randeliams (dar apie 100 lt). unsure.gif Kokius 3 kartus pasidariau... Bet ten jokiu drastisku odos "pakenkimu" nebuvo, tai nezinau, kodel taip retai paskirdavo sad.gif
Papildyta:
Ale, ziuriu dabar, gerai mane is pinigu isdure... biggrin.gif Jau gal tikrai namuose geriau viska paciai darytis, plius dar kokiais agurkais, grietine - ir daugiau naudos bus...
Atsakyti