Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(Svajojanti @ 2011 04 05, 01:28)
Man dare valymus su vaisinem rugstim.ir derma roller,pas mane veidas be spuogu,o post acne randeliai.nera daug,bet noriu lygios odos.pagerejimas akivsizdus.naudoju kremus su vitaminais,po 8 sav eisiu antram kartui.



O kur daret ir su kokio ilgio adatelem? As dariausi Grozio akademijoj, ir likau, tiesa pasakius ziauriai nepatenkinta... Visu pirma, negali susitvarkyt su savom kainom - tai nezino, kad kitokios kainos internete paskelbtos, tai tiek kainuoja, tai jau pabrango... Veidui naudoja tik 0.5 mm. mano problema randai postakne. Tikejausi, kad bent jau oda pasitemps, randai maziau matytusi, nes patempus oda tikrai graziau atrodo.. Bet... Po 5 proceduru kurso kas menesi jooookio poveikio. Pinigai i bala schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 02, 17:11)
Tikejausi, kad bent jau oda pasitemps, randai maziau matytusi, nes patempus oda tikrai graziau atrodo.. Bet... Po 5 proceduru kurso kas menesi jooookio poveikio. Pinigai i bala  schmoll.gif


ohmy.gif , o aš jį jau norėjau pirkt unsure.gif mano kosmetologė atliktų procedūras su juo
O gal, mergaitės, kuri nors turit ir geros patirties ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingonester @ 2011 06 03, 18:20)
ohmy.gif , o aš jį jau norėjau pirkt unsure.gif mano kosmetologė atliktų procedūras su juo
O gal, mergaitės, kuri nors turit ir geros patirties ? 4u.gif


Mane irgi domina rezultatai panaudojus ilgiau 4u.gif beje, kiek ilgai galima naudoti si aparaciuka? Kiek laiko tos adateles? g.gif
Atsakyti
Kaip idomu! bigsmile.gif Kokia kosmetika galima kartu su juo naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 06 08, 10:20)
Mane irgi domina rezultatai panaudojus ilgiau 4u.gif beje, kiek ilgai galima naudoti si aparaciuka? Kiek laiko tos adateles? g.gif



Maniskis, deja, islaike tik 5 proceduras... Jau per 5-taja pradejo jaustis, kad braizo veida, tai kosmetologe man ji atidave ir leido dar biskutuka namuose "pazaist", pabandyt panaudot kunui, ten vis delto oda grubesne ir islaikys. Bet ko gero cia del to taip greitai atsipo, kad procedura atliko kosmetologe. O ji jau darbavosi is visos dusios... Ko gero, jei daryciausi procedura pati, kad ir su nuskausminancia kokia priemone, taip ilgai neistverciau... Masazuodavo kaskart po kokias 15-20 minuciu, tai vajej vajej kaip skaudedavo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 08, 14:17)
Maniskis, deja, islaike tik 5 proceduras... Jau per 5-taja pradejo jaustis, kad braizo veida, tai kosmetologe man ji atidave ir leido dar biskutuka namuose "pazaist", pabandyt panaudot kunui, ten vis delto oda grubesne ir islaikys. Bet ko gero cia del to taip greitai atsipo, kad procedura atliko kosmetologe. O ji jau darbavosi is visos dusios... Ko gero, jei daryciausi procedura pati, kad ir su nuskausminancia kokia priemone, taip ilgai neistverciau... Masazuodavo kaskart po kokias 15-20 minuciu, tai vajej vajej kaip skaudedavo... schmoll.gif


O kaip rezultatai, ar matosi pagerejimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 06 09, 11:26)
O kaip rezultatai, ar matosi pagerejimas?  g.gif


Deja, kaip jau rasiau auksciau, jokiu... unsure.gif Bent jau per 5 proceduras beveik pusmecio begyje jokiu stebuklu neivyko, kad ir labai uoliai kosmetologe darbavosi... Gal visus metus reiketu daryt, kad ta oda atsinaujintu g.gif Tikejausi, kad issilygins smulkios rauksleles kaktoje ir ji pati bent siek tiek pakils, pakeldama virsutiniuis vokus, kad bent pagrazes duobutes postakne ant skruostu, bet... Deja deja. Gal su ilgesnem adatelem pokyciai ir butu matomi, dariausi tik su 0.5 mm
Atsakyti
O kur galima isigyti derma roller?
Kaip paruosti veida procedurai? kokias priemones reikia naudoti pries, per ir po proceduros?
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 06 09, 10:44)
Deja, kaip jau rasiau auksciau, jokiu... unsure.gif Bent jau per 5 proceduras beveik pusmecio begyje jokiu stebuklu neivyko, kad ir labai uoliai kosmetologe darbavosi... Gal visus metus reiketu daryt, kad ta oda atsinaujintu  g.gif Tikejausi, kad issilygins smulkios rauksleles kaktoje ir ji pati bent siek tiek pakils, pakeldama virsutiniuis vokus, kad bent pagrazes duobutes postakne ant skruostu, bet... Deja deja. Gal su ilgesnem adatelem pokyciai ir butu matomi, dariausi tik su 0.5 mm

Dar labai priklauso efektas, kokius ji serumus naudojo proceduru metu, nes jei kokius paprastus kremukus, tai naudos jokios, bet jei labai stiprius gerus serumus,rezyltatas tikrai yra, be to, manau buvo per trumpos adateles, nes as ir sau ir klientems 1 mm naudoju, ir tik 5 proceduros per pusmeti? Mazoka blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 12 birželio 2011 - 10:10
QUOTE(Stichija @ 2011 06 12, 12:07)
Dar labai priklauso efektas, kokius ji serumus naudojo proceduru metu, nes jei kokius paprastus kremukus, tai naudos jokios, bet jei labai stiprius gerus serumus,rezyltatas tikrai yra, be to, manau buvo per trumpos adateles, nes as ir sau ir klientems 1 mm naudoju, ir tik 5 proceduros  per pusmeti? Mazoka  blush2.gif  ax.gif

gal galetumet placiau pakomentuoti - kokie tie stipresni serumai, ar juos reikia tepti pries bruzinant ar po proceduros, ir kiek proceduru reiketu padaryt kad matytusi efektas?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 06 12, 11:07)
Dar labai priklauso efektas, kokius ji serumus naudojo proceduru metu, nes jei kokius paprastus kremukus, tai naudos jokios, bet jei labai stiprius gerus serumus,rezyltatas tikrai yra, be to, manau buvo per trumpos adateles, nes as ir sau ir klientems 1 mm naudoju, ir tik 5 proceduros  per pusmeti? Mazoka  blush2.gif  ax.gif



Vat vat, ir as apie tai sakau - kas norit efekto, neikit i Grozio akademija... Ten veidui pasiulo TIK 0.5 mm... Naudojo kosmetologe tikrai visokius serumus. Ko gero tikrai mazoka proceduru, nesigincyju... Bet kad roleris atsipo... unsure.gif Norint test kursa, reiketu pirkt nauja... O per pusmeti tam visam dalykui isleidus 690 lt ir jokiu rezultatu nesulaukus, kazkaip ranka nekilo isigyt nauja... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2011 06 12, 10:59)
gal galetumet placiau pakomentuoti - kokie tie stipresni serumai, ar juos reikia tepti pries bruzinant ar po proceduros, ir kiek proceduru reiketu padaryt kad matytusi efektas?

Na serumus perku Grozio akademijoje, pagal odos problema - yra balinanciu, so botoxu, su kolagenu, hialiauronu ir t,t, kur 2 ml kainuoja apie 80 Lt ir ta ampule sunaudojama is karto klientei, procedura tai siaip tokia - demakiazas, labai geras pylingas ( geriausiai sildantis, kad atvertu labiau poras ), tada ant svaraus veiduko paskleidziamas ampules turinys ir tada 15-20 min bruzini blush2.gif , tada dedasi raminamoji kolageno kauke, arba raminamoji alginatine kauke, isvadoj visa procedura nuo iki apie 1.5 val , nes pries alginatine kauke dar galima nuraminimui svelnu masaza su giliai drekinanciu serumu atlikti, o namuose naudojant irgi geriausiai bruzinti kai priemone jau uztepta 4u.gif ir siaip man keista kad atsipo, juk spygliukai privalo buti titaniniai g.gif , as saviskiu sau jau virs metu bruzinu, nu tikrai neatsipes g.gif
Atsakyti