Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(Lu Lu @ 2013 02 13, 14:14)
o kokiam salone darotes procedura ?


sakykit ar butina kazka specialaus tepti pries rolinimasi, rolinimosi metu ir po rolinimosi ir dar kazka spec pirkti dezinfekavimui ????

unsure.gif

dariausi Grozio akademijoj, nebuvo poveikio, dabar mastau apie Venezia, su ilgesnem adatelem, kai padarysiu kursa, butinai pasiapasakosiu mirksiukas.gif

siaip rolinimosi metu bei iskart po jo reikia tept naturalu produkta, be visokiu kvapikliu, dazikliu ip pan.
Atsakyti
Koki voleli reikia naudoti norint panaikinti randelius po aknes?Kur perkat? rolleyes.gif
Atsakyti
Dezinfekcijai imu spiritą. Turiu namuose į mažą stiklainiuką įsipylusi ir ten prieš bei po procedūros pamerkiu kelioms sekundėms
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2013 02 13, 15:14)
o kokiam salone darotes procedura ?

As noriu rolinti randelius po operacijos ir strijas, bandziau surasi LT kur pirkti roleri, radau Grozio akademijoj, paskambinau, ir ten man isaiskino, kad rolinimuisi reikia spcialaus kokteilio ir begales kitokiu priemoniu, o kaip as pasakiau kad be nieko noriu rolintis pries taip dezinfekuoti ta viena saliciliu, tai pasake ne ne ne taip negalima  blush2.gif  lotuliukas.gif

sakykit ar butina kazka specialaus tepti pries rolinimasi, rolinimosi metu ir po rolinimosi ir dar kazka spec pirkti dezinfekavimui ????

unsure.gif

Sveikutes. Ir mane duomina ka reikia tepti rollinant ir po jo. Bei kur jus perkate serumus ir pan. tam reikalui.
Turiu 0,5mm dermarolleri. Rollinau veida, kad labai skauda, nepasakyciau. Na, man antras ir sekantys kartai labiau skaudejo nei pirmas. Jautriausia vieta kakta, dar ir kita ir dar kita diena nepraeina raudonis.Tiesa, viena karta vakare parollinau tarp antakiu 'pykcio rauksleles', zinokit, 6val ryte atsibudau nuo kazkokio keisto dilgciojimo noseje, tarsi kutenimas pries nusiciaudijant, bet su kiekviena minute pereinantis i skausma. Begau issipusti nuosi 4kartus, tarsi sloga isbego kazkokios isskyros. Tesesi viskas kokiu 20min ir viskas praejo,tik tada atsipuciau ir uzmigau. Ir db nezinau, kas tai buvo, bet galvoju nuo rollerio.

Dar noriu nusipirkti 1,5mm rolleri kunui. Tik vel gi, reikia kazkokiu kremu, serumu salia to naudoti, bet va ka, gal kas patarsite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CarpeDiem: 16 vasario 2013 - 22:19
Nors skyrius apie veida, bet tesiu savo strijuoto pilvo rolinima.
Be striju, dar turiu nuo vaikystes poapendicitini randa, prie jo rolinu mazai, nes yra didesnis jautrumas. To rezultatas, kad ties ta vieta strijos ryskesnes (tad itikinamai matau rezultata). Is tiesu efekta (nors ir nedideli) matau, kaip kazkada rase D'eluxe, striju idubimai (ne kai brauki pristu jauciasi itrukimai) yra nebe tokie gylus, krastai maziau ryskus.
Bais niezejo man kai luposi pilvas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazojiR: 18 vasario 2013 - 14:37
QUOTE(mazojiR @ 2013 02 18, 15:36)
Nors skyrius apie veida, bet tesiu savo strijuoto pilvo rolinima. 
Be striju, dar turiu nuo vaikystes poapendicitini randa, prie jo rolinu mazai, nes yra didesnis jautrumas. To rezultatas, kad ties ta vieta strijos ryskesnes (tad itikinamai matau rezultata). Is tiesu efekta (nors ir nedideli) matau, kaip kazkada rase D'eluxe, striju idubimai (ne kai brauki pristu jauciasi itrukimai) yra nebe tokie gylus, krastai maziau ryskus.
Bais niezejo man kai luposi pilvas  blush2.gif

O ar naudojat kazkokias papildomas priemones kaip kremus/serumus ar dar kanors poveikiui sustiprint? 4u.gif
Atsakyti
ar čia kažkas panašaus ar ne

http://www.sveikaspl...s-veidui-2.html

bet man jis toks grubus atrodo veidui. Tik va celiulitui tai didelių yra, gal būtų visai gerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurrrka: 18 vasario 2013 - 23:40
QUOTE(linute_klp @ 2013 02 18, 17:54)
O ar naudojat kazkokias papildomas priemones kaip kremus/serumus ar dar kanors poveikiui sustiprint?  4u.gif



Zinokit, nenaudoju, tik karta tepiau serumu su vit. C


Ar kas kovojo su celiulitu rolerio pagalba?
Atsakyti
O kur pigiausiai galima nusipirkti Derma roller'i? ax.gif
ir kaip žinoti kurie geri? nes kainos tai nuo 1 svaro iki ... svyruoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TomaKa: 24 vasario 2013 - 10:00
Pigiausia manau ebejuj. O dėl kokybės nzn, pirkau 3. Vieną iš UK, kad greičiau gauti, tai jau naudojau, atrodo viskas su juo gerai, kiti du iš kiniečių, dar negavau, labai ilgai keliauja sad.gif
Atsakyti
Sveikutes,

jungiuosi prie besirolinanciu biggrin.gif Roleri 1mm parisiunciau is amazon.com, su titano adatelem, lyg ir kokybiskas ne kazkoks is kinieciu,pagavau su nuolaida,tai man jis su visais tarpininkavimais gavosi vos 30lt,pradine jo kaina 60dol,prie jo pasiemiau ir halurono rugsties,tai po proceduros ji tepuosi,bet noreciau greitesnio rezultato,gal kuri gali patarti koki pvz pilinga galima isigyti,kad nepakenkti odai ir butu tinkama pries sia procedura,kur tu kokteiliu galima rasti ir kokiu? as dar dariau tik tris kartus,labai bijojau kad oda nekraujuotu kaip youtubes klipukuose,nieko panasaus nebuvo,kad skauda tai taip,bet po poros valandu nei skausmo nei didelio raudonumo nebelieka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2013 03 04, 15:41)
Sveikutes,

jungiuosi prie besirolinanciu biggrin.gif Roleri 1mm parisiunciau is amazon.com, su titano adatelem, lyg ir kokybiskas ne kazkoks is kinieciu,pagavau su nuolaida,tai man jis su visais tarpininkavimais gavosi vos 30lt,pradine jo kaina 60dol,prie jo pasiemiau ir halurono rugsties,tai po proceduros ji tepuosi,bet noreciau greitesnio rezultato,gal kuri gali patarti koki pvz pilinga galima isigyti,kad nepakenkti odai ir butu tinkama pries sia procedura,kur tu kokteiliu galima rasti ir kokiu? as dar dariau tik tris kartus,labai bijojau kad oda nekraujuotu kaip youtubes klipukuose,nieko panasaus nebuvo,kad skauda tai taip,bet po poros valandu nei skausmo nei didelio raudonumo nebelieka. biggrin.gif

Sakykit, o kuria vieta Jus rolinates? Veida ar kuna? blush2.gif 1mm tai turbut kuna g.gif 4u.gif
Atsakyti