Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2013 01 31, 19:11)
tai va ir aš nežinau, reikės gal surizikuot  g.gif

aš turiu 2 galvutes vieną naudoju kūnui, berods 1.5mm o kitą veidui 0,5 ar tai 0,75 nepamenu  g.gif
Papildyta:
pažiūrėjau užsakymo istoriją, tai turiu su mėlynom švieselėm vieną su 0,5mm ir kitą su 1,5mm, veidui 0,5 man tikrai užtenka smile.gif

Aciu labai, reiks ieskoti pirkti 0.5mm 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pabandymui siunciausi is ebay viena geresniu pilvo strijoms. Priminkit ka naudoti, kad siek tiek nuskaumintu? Nes negaliu rolintis ilgiau 2 minciu - skauda.
Atsakyti
QUOTE(mazojiR @ 2013 02 01, 16:18)
Pabandymui siunciausi is ebay viena geresniu pilvo strijoms. Priminkit ka naudoti, kad siek tiek nuskaumintu? Nes negaliu rolintis ilgiau 2 minciu - skauda.

Kiek skaiciau tai tepa su Emla tepalu, bet tuo paciu sako, kad su tepalu jau ir ne taip veikia, kazi kur tiesa g.gif
Atsakyti
taigis antra karta rolinantis jau siek tiek maziau skaudejo.
Atsakyti
Sveikos, nusipirkau 0,5 rolerį ir nepasakyčiau, kad labai man ten skauda smile.gif (važinėjau po veiduką). Turbūt geriau pavažinėjau per kaktą, nes ji po kelių dienų nusilupo visa, o po akim, kur labiausiai reiktų, ne sad.gif
Kaip jūs privažiuojat prie paakių zonos? man toks jausmas, kad aš nelabai su saviškiu kabinu, akys tai nemažos schmoll.gif
Atsakyti
atkeliavo siandien mano uzsakytasis su 0.3 ilgio adatomis. tai, kiek teko sviestis siuo klausimu, supratau, kad jokios naudos is jo doh.gif
reiks ieskot 0.5 veidui, ir 1 ar 1.5 strijoms.

beje, kuri strijoms rekomenduotumete? 1 ar 1.5? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2013 02 11, 15:33)
atkeliavo siandien mano uzsakytasis su 0.3 ilgio adatomis. tai, kiek teko sviestis siuo klausimu, supratau, kad jokios naudos is jo  doh.gif
reiks ieskot 0.5 veidui, ir 1 ar 1.5 strijoms.

beje, kuri strijoms rekomenduotumete? 1 ar 1.5?  ax.gif  4u.gif

Is kur ir koki pirkot? Net nezinau kur ieskot, irgi noriu 0.5 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrina @ 2013 02 11, 11:06)
Sveikos, nusipirkau 0,5 rolerį ir nepasakyčiau, kad labai man ten skauda smile.gif (važinėjau po veiduką). Turbūt geriau pavažinėjau per kaktą, nes ji po kelių dienų nusilupo visa, o po akim, kur labiausiai reiktų, ne sad.gif
Kaip jūs privažiuojat prie paakių zonos? man toks jausmas, kad aš nelabai su saviškiu kabinu, akys tai nemažos  schmoll.gif

man salone akiu srities neliete.. g.gif g.gif
Atsakyti
tesiu savo rolinimosi monologa. Dariausi jau 3 kart, skauda vis maziau, po proceduros praejus keliom dienom niezti pilva (adatos 1,5mm)
Atsakyti
Kaži kodėl akių nelietė? Pas mane ten tai uj jau kaip baisu biggrin.gif
0,5 roleri pirkau ebay'juj, ir dar 0,3 keliauja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrina @ 2013 02 12, 14:39)
Kaži kodėl akių nelietė? Pas mane ten tai uj jau kaip baisu biggrin.gif
0,5 roleri pirkau ebay'juj, ir dar 0,3 keliauja doh.gif

nezinau g.gif man atrodo, kad tenais tokia jautri odele, kad galima pakenkt... bet gal kuri mergaite tiksliau zinos, ar daro prie akiu, ar ne... na, ta prasme, aplink akis bruzina, bet kad per apatinius ar virsutinius vokus, nes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2013 02 12, 17:01)
nezinau  g.gif man atrodo, kad tenais tokia jautri odele, kad galima pakenkt... bet gal kuri mergaite tiksliau zinos, ar daro prie akiu, ar ne... na, ta prasme, aplink akis bruzina, bet kad per apatinius ar virsutinius vokus, nes  schmoll.gif



o kokiam salone darotes procedura ?

As noriu rolinti randelius po operacijos ir strijas, bandziau surasi LT kur pirkti roleri, radau Grozio akademijoj, paskambinau, ir ten man isaiskino, kad rolinimuisi reikia spcialaus kokteilio ir begales kitokiu priemoniu, o kaip as pasakiau kad be nieko noriu rolintis pries taip dezinfekuoti ta viena saliciliu, tai pasake ne ne ne taip negalima blush2.gif lotuliukas.gif

sakykit ar butina kazka specialaus tepti pries rolinimasi, rolinimosi metu ir po rolinimosi ir dar kazka spec pirkti dezinfekavimui ????

unsure.gif
Atsakyti