Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(Lu Lu @ 2013 01 18, 11:21)
Sveiko, gal kuri bandet randus paselninti su roleriu ? man po operacijos like  4u.gif  o tuo paciu ant krutines striju truputi yra, ten taip pat pritaikyciau. kokio ilgio adatu reiktu ?

Reikia 2 mm rollo ir salicilio rugsties is vaistines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KofmannPupi @ 2013 01 26, 21:27)
paksaitinejau tema, tai kilo klausimas: jus pacios s tuo voleliu darotes proceduras? as tai einu pas kosmetologe. o jei namie tai haliurono tikro taip paprastai nenusipirksi, jis kainuoja nepigiai, ne taip kaip betoje maciau akcija 50 ml 50 litu, sake kosmetologe kad 5 ml kainuoja 25 savikaina tikro.


Man ir be haliurono stijos nyksta biggrin.gif
Atsakyti
Labas labas biggrin.gif
rolerį jau turiu virš pusės metų, bet rolinaus tik kartelį..ir pamiršau blush2.gif viskas, pasižadėjau susiimti ir atėjau su klausimuku.. Nusipirkau Tumanu aliejaus, skaičiau, kad labai nuo strijų, randų ir t.t. gerai, tai vat ,ar galima juo išsitepus rolintis? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, prisiskaiciau cia temoj tiek daug visko.. galvoju gal ir man pabandyti biggrin.gif Man reiketu veido aknes padarinius naikinti, gal kuri galetu patarti koki geriau isigyti, 0.5 ar 1.0 ? ir koki seruma butent siai problemai patartumet naudoti? 4u.gif
Atsakyti
o ką darot, kai veido oda luptis pradeda? galima su pylingu nušveist ar pan? nes pudros ant tokios odos jau netepsi g.gif o su apsilupusia oda į darbą eiti irgi negaliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2013 01 30, 18:12)
o ką darot, kai veido oda luptis pradeda? galima su pylingu nušveist ar pan? nes pudros ant tokios odos jau netepsi  g.gif o su apsilupusia oda į darbą eiti irgi negaliu  unsure.gif

As rolinu jau n-taji karta bet man kazkaip ziauriai oda nesilupa (aplink nosi ryskiausiai), gal kazka blogai darau? g.gif
Atsakyti
nežinau, man jau po pirmo karto labai luposi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Devold @ 2013 01 31, 09:46)
As rolinu jau n-taji karta bet man kazkaip ziauriai oda nesilupa (aplink nosi ryskiausiai), gal kazka blogai darau?  g.gif

Ir man nesilupa. Gal per mažai spaudžiu biggrin.gif
Atsakyti
kai dariausi salone, ir man nieko nesilupe, o bruzino kaip reikiant. taigi, gal viskas tvarkoj...
Atsakyti
nežinau kodėl man taip lupas, bet neįmanoma doh.gif

tai gal žino kas nors ką nors dėl tumanu aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2013 01 31, 18:03)
nežinau kodėl man taip lupas, bet neįmanoma  doh.gif

tai gal žino kas nors ką nors dėl tumanu aliejaus?

Kad tamanu aliejus yra labai gerai randams gydyti tai aisku, bet ar galima su dermarolleriu naudoti unsure.gif
pasakykite mergaites prasau ar 0.5mm uztenka veidui blush2.gif
Atsakyti
tai va ir aš nežinau, reikės gal surizikuot g.gif

aš turiu 2 galvutes vieną naudoju kūnui, berods 1.5mm o kitą veidui 0,5 ar tai 0,75 nepamenu g.gif
Papildyta:
pažiūrėjau užsakymo istoriją, tai turiu su mėlynom švieselėm vieną su 0,5mm ir kitą su 1,5mm, veidui 0,5 man tikrai užtenka smile.gif
Atsakyti