Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(Parduotuke @ 2012 12 22, 22:57)
Labas vakaras mergaites, patarkite kur ir koki derma rolleri man nusipirkti, nes svajoju jau ilgai, bet vis neprisiruosiu. Reikia strijoms krutinei, pilvui ir kojoms bei uzpakaliui. Is ebay nemoku parsisiusti, o noriu gero is medicininio plieno, ne Kinijoje gaminto. Dekoju 4u.gif

http://www.grozionam...is-dermaroleris
cia pasiziurekit, bent jau ispaniskas, ne made in china.
Atsakyti
QUOTE(mziukas @ 2013 01 03, 11:10)
ka manot apie sita? g.gif  gal kas turit butent toki.

http://beta.lt/klaip...track_type=name



turiu tokį tik kitos spalvos, tai man visai geras. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2013 01 04, 00:32)
http://www.grozionam...is-dermaroleris
cia pasiziurekit, bent jau ispaniskas, ne made in china.


Ne ispaniskas sis, o korejietiskas. rolleyes.gif

Mastau vis, mastau, gal vel pabandyt parolint veida rolleyes.gif tik jau per ilgu adatu nebenoriu. Kaip manot, paciu trumpiausiu 0,2 ar 0,3 pagaivinimui uzteks? Kas tokias visai visai trumpas adatas turit? Kaip su jom, ar jaucias kas nors?
Papildyta:
QUOTE(shipsenyte @ 2013 01 08, 02:40)
turiu tokį tik kitos spalvos, tai man visai geras.  4u.gif


geras sitas, as strijas tokiu panaikinau, tik mano su ilgom adatom buvo ir kitos spalvos
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2013 01 08, 16:24)
Ne ispaniskas sis, o korejietiskas.  rolleyes.gif

Gamintojas: Fusion Mesotherapy kompanija, Ispanija.

smarkiai nesigincysiu, bet kaip radau parasyta apie ta inagi, taip ir pati surasiau.
Atsakyti
Jau gal antrą mėnesį naudoju 0,5 mm adatų ilgio volelį. Siunčiausi iš eBay.

Pirmą, antrą kartą buvau nustebusi dėl efekto. Oda jau kitądien atrodė stangresnė, labiau spindintinti, tikrai atjaunėjusi. O kitais kartais kažkokio rezultato jau nebejausdavu. Nežinau, gal tos adatėlės atbuko... Atliekant procedūrą nebe taip skauda, odos raudonumas greičiau praeina... O gal oda priprato?

Šiaip "bružinu" kartą per savaitę. Jau kitą dieną raudonumo nebūna.
Anksčiau po procedūros oda dilgčiodavo, jautėsi sudirgusi, o dabar nieko...

Tai net nežinau, ar dar betęsti tas procedūras. Mano tikslas buvo sumažinti poras, tačiau nepasakyčiau, kad jos sumažėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutele-juk: 08 sausio 2013 - 21:31
Nelabai suprantu kodėl ši tema prie veido priežiūros, juk universalūs tie rolleriai smile.gif
Užsisakiau su titano adatėlėm ir LED lempa smile.gif
Atsakyti
Sveiko, gal kuri bandet randus paselninti su roleriu ? man po operacijos like 4u.gif o tuo paciu ant krutines striju truputi yra, ten taip pat pritaikyciau. kokio ilgio adatu reiktu ?
Atsakyti
Turiu klausimeli, o kuo dezinfekuojate rolleri po panaudojimo? Cutasept ar kazkuo kitu? Gal is Ebay yra koks geras dezinfekantas uz padoria kaina?
Atsakyti
Gavau šiandien savo rollerį, labai smagus mažiukas, šviečia, vibruoja švelniai, vos juntamai. Adatėlės neskaudžios, pati smarkiau paspaudžiau smile.gif
user posted image
Atsakyti
paksaitinejau tema, tai kilo klausimas: jus pacios s tuo voleliu darotes proceduras? as tai einu pas kosmetologe. o jei namie tai haliurono tikro taip paprastai nenusipirksi, jis kainuoja nepigiai, ne taip kaip betoje maciau akcija 50 ml 50 litu, sake kosmetologe kad 5 ml kainuoja 25 savikaina tikro.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 01 25, 22:28)
Gavau šiandien savo rollerį, labai smagus mažiukas, šviečia, vibruoja švelniai, vos juntamai. Adatėlės neskaudžios, pati smarkiau paspaudžiau smile.gif


Kur pirkot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonke @ 2013 01 18, 22:11)
Turiu klausimeli, o kuo dezinfekuojate rolleri po panaudojimo? Cutasept ar kazkuo kitu? Gal is Ebay yra koks geras dezinfekantas uz padoria kaina?

Turiu kosmetinio spirito namie, kuriuo dezinfekuoju Clarisonic Mia, manau tuo pačiu ir derma rollerį.

QUOTE(Sunreja @ 2013 01 26, 20:40)
Kur pirkot?  4u.gif

ebay 4u.gif

Iš minusų tai garsas tikrai ne iš maloniųjų ax.gif
Atsakyti