Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(*Aurora* @ 2012 12 06, 10:46)
robkytexex, kokie pokyciau kunui? Kiek pamenu jau senokai irgi dermarolinates  smile.gif


Labute, Aurora! drinks_cheers.gif Aš jau senokai nebesirolinu, kai ne šią, o dar praeitą beroc vasarą čia kalbėjome, tai aš dar tada sutvarkiau užpakalį, visiškai buvo dingusios strijos. Dabar pamačiau jūsų postą, apsižiūrėjau, žinokit, pamačiau du plonus dryžiukus. Lygtais jau jų nebuvo, ar gal nemačiau, kad buvo likę, o gal jie per tą laiką vėl išlindo. Žodžiu, dvi plonos juostelės yra dabar, bet tai nepalyginus, kas buvo prieš rolinimąsi, nes tada buvo nusėta viskas dryžiais. Gal prieš vasarą dar pasirolinsiu biški, dabar tai tingiu. blush-anim-cl.gif O veidą, žinokit, taip kaižkaip man nelabai, nes pradžioj labai parausta, o po to lupasi, pleiskanoja, tai skyčiau per daug aktyviai atsinaujina oda, blyn, laukan neišeisi biggrin.gif Kaip užpakaliui tai nebaisu, bet veidui...blush-anim-cl.gif

Kaip jums sekasi? Jūs randukus ant kaktos naikinote, ar sumaišiau aš blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 07 gruodžio 2012 - 13:30
QUOTE(robkytexex @ 2012 12 07, 14:28)
Labute, Aurora! drinks_cheers.gif Aš jau senokai nebesirolinu, kai ne šią, o dar praeitą beroc vasarą čia kalbėjome, tai aš dar tada sutvarkiau užpakalį, visiškai buvo dingusios strijos. Dabar pamačiau jūsų postą, apsižiūrėjau, žinokit, pamačiau du plonus dryžiukus. Lygtais jau jų nebuvo, ar gal nemačiau, kad buvo likę, o gal jie per tą laiką vėl išlindo. Žodžiu, dvi plonos juostelės yra dabar, bet tai nepalyginus, kas buvo prieš rolinimąsi, nes tada buvo nusėta viskas dryžiais. Gal prieš vasarą dar pasirolinsiu biški, dabar tai tingiu. blush-anim-cl.gif  O veidą, žinokit, taip kaižkaip man nelabai, nes pradžioj labai parausta, o po to lupasi, pleiskanoja, tai skyčiau per daug aktyviai atsinaujina oda, blyn, laukan neišeisi  biggrin.gif  Kaip užpakaliui tai nebaisu, bet veidui...blush-anim-cl.gif

Kaip jums sekasi? Jūs randukus ant kaktos naikinote, ar sumaišiau aš blush-anim-cl.gif


Mano pagrindine kova pries strijas, o ju turiu daug doh.gif Pokycius maciau gerus, bet paskutiniu metu apleidau si reikala, tai ziuriu lyg vel paryskejo man tos strijos, o gal vaidenasi g.gif Ant uzpakalio irgi pilna striju, bet kazkaip man ten nepatogu, nepasiekiu as, o dar kai didelis plotas, tai labai ilgai uztrunka doh.gif Beje, as rolinausi tik su 1 mm adatelem, tai ir nesitikejau greito efekto, bet reikia vel susiimt ir testi kova iki galo biggrin.gif Siandien nusipirkau nauja dermaroleri, 1,5 mm jis su 1080 berods adateliu, tai dvigubai didesnis uz mano tureta, tai vienu kartu dvigubai didesnis plotas rolinasi bigsmile.gif
Bandziau ir veidui naudoti, turiu randeliu ir rauksleliu, bet kad retai kada prisiverciu, o ir poveikio jokio nepastebejau g.gif Reikia matyt reguliariai uzsiimt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 12 06, 11:46)
Adateles 1 ar 1,5 mm nelabai net pamenu  blush2.gif Nepatiko pats daigtas, nes turiu geresni uz ji  ax.gif
As derma roleri naudoju ta kur 540 adateliu, man jis pats paciausias  4u.gif
Papildyta:
robkytexex, kokie pokyciau kunui? Kiek pamenu jau senokai irgi dermarolinates  smile.gif

isduokit paslapti kur pirkot ta pati paciausia? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 12 08, 23:38)
isduokit paslapti kur pirkot ta pati paciausia?  bigsmile.gif


Visagalis ebejus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 12 09, 14:37)
Visagalis ebejus  biggrin.gif

o gal nuoroda numest galetumet kuri konkreciai turit nes ten tu dermaroleriu tai dachriena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2012 10 19, 10:05)
Pamačiau betoj akciją hilurono ir kolageno serumams. Gal kas pirkote, kuris iš jų geresnis? Galima juos su DR naudoti ar ne?

Mane sitas pasiulymas irgi sudomino, dabar mastau ar imti is ju dermaroleri ar ne... Ebay kaina panasi... g.gif
Atsakyti
Gal kuri šitą pakomentuotų? Aš noriu randeliams ir spuogeliams g.gif
Atsakyti
QUOTE(never_say_never @ 2012 12 09, 19:33)
Mane sitas pasiulymas irgi sudomino, dabar mastau ar imti is ju dermaroleri ar ne... Ebay kaina panasi... g.gif


Seniai baiges jau ta akcija serumams, gal pirkot? As ne. Idomu, jie skirti su roleriu naudot ir mezoterapijai, ar juos paprastai ant odos tepti tinka? Pastebejau, kad kartojasi betoj visos akcijos, tai gal kada nors vel bus tu serumu, pirkciau jei tinka tiesiog tepti, be adatu ta prasme wub.gif
Papildyta:
QUOTE(CoCo-D @ 2012 12 11, 17:42)
Gal kuri šitą pakomentuotų? Aš noriu randeliams ir spuogeliams  g.gif


Ant spuogu negalima!!!! taigi isnesiosit tas bakterijas per visa veida doh.gif galima tik jei nera spuogu, bet liko randuku.
Atsakyti
Labas vakaras mergaites, patarkite kur ir koki derma rolleri man nusipirkti, nes svajoju jau ilgai, bet vis neprisiruosiu. Reikia strijoms krutinei, pilvui ir kojoms bei uzpakaliui. Is ebay nemoku parsisiusti, o noriu gero is medicininio plieno, ne Kinijoje gaminto. Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Parduotuke @ 2012 12 22, 23:57)
Labas vakaras mergaites, patarkite kur ir koki derma rolleri man nusipirkti, nes svajoju jau ilgai, bet vis neprisiruosiu. Reikia strijoms krutinei, pilvui ir kojoms bei uzpakaliui. Is ebay nemoku parsisiusti, o noriu gero is medicininio plieno, ne Kinijoje gaminto. Dekoju 4u.gif


Net neisivaidzduoju kur Lietuvoj ju pirkti, o jei ir rasit, tai tikekites apie 200 lt sumoketi, tokios jau tos kainos lietuviskos smile.gif Yra ir kinijoj gaminamu neblogu is medicininio plieno, o rezultatai manau tokie patys... Esu net viena is Jav parsisiuntus stainles steel, bet ir tas turbut made in china biggrin.gif
Beje, nepamirskit, kad dermaroleris nera amzinas, ta prasme jo uztanka apie 10-20 proceduru, po to rekomenduojama keisti i nauja, gal adateles atsimpa ar kaip g.gif
Atsakyti
O kaip is ebay issirinkti?
Atsakyti
ka manot apie sita? g.gif gal kas turit butent toki.

http://beta.lt/klaip...track_type=name
Atsakyti