Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(eglevvvv @ 2012 11 21, 11:30)
jei pigesni, tai nereiskia kad kokybe gera.
O visose akcijose skelbiamus produktus perkant siulyciau ziureti, kas yra pardavejas. jei tarkim kosmetikos gamini ar priemone parduoda imone kuri uzsima butent kosmetika, tai tik del reklamos (nes paskaiciavus visus mokescius tikrai neuzdirbi)- toki produkta galima pirkti,
o jei pardavejas neaiskus (tarkim pardaejas yra pati akciju svetaine), arba pagal patenta parduoda, tai parduodama tik siekiant uzdirbti. reiskia preke tikrai yra labai pigi ir abejotinos kokybes.  mirksiukas.gif


Kokybe tokia pati, nes dermaroleriai identiskai tokie patys biggrin.gif
As tu ''akciju'' jau atsikandus, akiu dumimas ir tiek. Pries perkant visada issiaiskinkit kiek tas daigtas realiai kainuoja.
Kaip pavyzdi galiu pasakyt, kad jau norejau pirkti plaukam tokius ''bigudukus'' kurie plaukus sugarbanoja, kaina buvo vietoj 69 lt 29 dabar. I ebeju ilindau ir tokios pacios firmos uz 10 lt radau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 21 lapkričio 2012 - 11:28
QUOTE(eglevvvv @ 2012 11 21, 10:30)
jei pigesni, tai nereiskia kad kokybe gera.

drinks_cheers.gif juk svarbu ir adateliu kokybe, is kokio metalo padarytos... bet va, noretusi kokio nebrangaus ir normalaus, dabar atrodo, jei nori neprisidaryti bedu, turi pirkti pati brangiausia, tada bent jau jau blogiau nebus, na,o rezultatai tai isvis salyginis dalykas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 11 21, 20:04)
drinks_cheers.gif  juk svarbu ir adateliu kokybe, is kokio metalo padarytos... bet va, noretusi kokio nebrangaus ir normalaus, dabar atrodo, jei nori neprisidaryti bedu, turi pirkti pati brangiausia, tada bent jau jau blogiau nebus, na,o rezultatai tai isvis salyginis dalykas unsure.gif


Taip, labai svarbu kokybe, bet nesusigundykit tom akcijom per beta.lt.
Galiu 99% garantuot, kad tie dermaroleriai made in china mirksiukas.gif
Lygiai toki pati ir be akcijos galit 2 ar 3 kart pigiau pacios nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 11 21, 13:27)
Kokybe tokia pati, nes dermaroleriai identiskai tokie patys  biggrin.gif
As tu ''akciju'' jau atsikandus, akiu dumimas ir tiek. Pries perkant visada issiaiskinkit kiek tas daigtas realiai kainuoja.
Kaip pavyzdi galiu pasakyt, kad jau norejau pirkti plaukam tokius ''bigudukus'' kurie plaukus sugarbanoja, kaina buvo vietoj 69 lt 29 dabar. I ebeju ilindau ir tokios pacios firmos uz 10 lt radau  bigsmile.gif

nu man tie is beta ir ebejaus pasitikejimo nekelia unsure.gif anksciau kazkas irgi rase kad is fusion berods pirktas buvo kur kas geresnis nei is tu made in china. svarbiausia kad betoj naudoja prekini zenkla normalaus rolerio, o pardavineja neaisku ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 11 27, 09:42)
nu man tie is beta ir ebejaus pasitikejimo nekelia  unsure.gif  anksciau kazkas irgi rase kad is fusion berods pirktas buvo kur kas geresnis nei is tu made in china. svarbiausia kad betoj naudoja prekini zenkla normalaus rolerio, o pardavineja neaisku ka  g.gif


Iš vienos pusės, šiais laikais viskas yra made in China. Iš kitos - sutinku su Jumis, tos betos ir grupiniai praranda pasitikėjimą, stumia š su vogtais prekės ženklais arba tokius produktus, kuriais aplamai uždrausta prekiauti ES doh.gif Kaip pvz.
muiliukai
o čia vartotojų teisės rašo:
http://www.vvtat.lt/....php?2563503511
Galima ir gerą produktą įsigyti per šitas grupinias akcijas, bet būna ir totalus š doh.gif
Atsakyti
Gal kuri žinot, kokio ilgio turi būti adatėlės raukšlių šalinimui ?
Randu aprašymus, bet jie lyg ir prieštarauja vienas kitam g.gif

Atsakyti
Gundausi ir as siuo dalykeliu, bet daugiau del randeliu...
Kas galetumet patarti kokio ilgio adateliu reikia? ir aplamai koks skirtumas ar ilgesnes ar trumpesnes? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos norejau paklausti nusimananciu,nuomones apie si daikciuka smile.gif
http://www.ebay.co.u...=item3a7c064869
Atsakyti
QUOTE(irtaa @ 2012 12 05, 12:32)
Sveikos norejau paklausti nusimananciu,nuomones apie  si daikciuka smile.gif
http://www.ebay.co.u...=item3a7c064869


Sveika, turiu toki, bet nenaudoju, kazkaip neprilipo man jis g.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2012 12 02, 11:56)
Gundausi ir as siuo dalykeliu, bet daugiau del randeliu...
Kas galetumet patarti kokio ilgio adateliu reikia? ir aplamai koks skirtumas ar ilgesnes ar trumpesnes?  4u.gif


randams turbut kaip ir strijoms reikia ilgu adatu 0,75 arba 1,00 ar net 1,5


Papildyta:
QUOTE(*Aurora* @ 2012 12 05, 12:46)
neprilipo man jis g.gif


Man aplamai veidui tos proceduros neprilipo...kunui - taip, viskas gerai, bet veidui schmoll.gif gal per ilgos adatos pas mane, pora kartu pabandziau ir meciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 05 gruodžio 2012 - 13:01
QUOTE(*Aurora* @ 2012 12 05, 10:46)
Sveika, turiu toki, bet nenaudoju, kazkaip neprilipo man jis g.gif

o kokio ilgio adateles pas jus? kodel neprilipo smile.gif? ,koki kitoki naudojat,ar apskritai kaip daigtas nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(irtaa @ 2012 12 05, 15:16)
o kokio ilgio adateles pas jus? kodel neprilipo  smile.gif? ,koki kitoki naudojat,ar apskritai kaip daigtas nepatiko?


Adateles 1 ar 1,5 mm nelabai net pamenu blush2.gif Nepatiko pats daigtas, nes turiu geresni uz ji ax.gif
As derma roleri naudoju ta kur 540 adateliu, man jis pats paciausias 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(robkytexex @ 2012 12 05, 14:00)
Man aplamai veidui tos proceduros neprilipo...kunui - taip, viskas gerai, bet veidui  schmoll.gif gal per ilgos adatos pas mane, pora kartu pabandziau ir meciau


robkytexex, kokie pokyciau kunui? Kiek pamenu jau senokai irgi dermarolinates smile.gif
Atsakyti