Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(Xamute @ 2012 09 26, 13:35)
sveiki, as dar klausima turiu ar sia procedura galima ar kas darete zindymo metu ? Na zodziu ar maitinancioms galima ja daryti ar ne ?

cia radau info http://histomer.lt/i...oler-proceduros
Atsakyti
Gal kas žino ar galima dermarolerį naudoti nėštumo metu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 10 11, 10:20)
Gal kas žino ar galima dermarolerį naudoti nėštumo metu?  4u.gif

jei sunku atsiversti nuoroda tai kopijuoju:
Kontraindikacijos:

keloidų formavimasis,
diabetas,
nėštumas/žindymo laikotarpis,
nusilpusi imuninė sistema.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 10 11, 10:20)
Gal kas žino ar galima dermarolerį naudoti nėštumo metu?  4u.gif


Manau, kad ne. Nes- neštumo metu keičiasi hormoninis fonas- neaišku, kaip į dermarollerį sureaguos organizmas- gali ir keloidiniais randais ar hiperpigmentacija. Antra- rollerio padaromos žaizdelės- puikūs vartai infekcijai g.gif
Nerizikuočiau schmoll.gif
Atsakyti
Pamačiau betoj akciją hilurono ir kolageno serumams. Gal kas pirkote, kuris iš jų geresnis? Galima juos su DR naudoti ar ne?
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Susidomėjau ir aš bigsmile.gif Tik .. dar maitinu krūtimi. Taigi, klausimėlis - ar galiu pradėt "lepintis" šia procedūra ?? Po gimdymo pilvas išvagotas kaip bulvių laukas ir turiu senų randų ir pan. .. doh.gif

O kol laukiu Jūsų atsakymų, pasidalinsiu gerom žiniom drinks_cheers.gif

Neseniai atradau dar vieną stebuklą, kuris turėtų smarkiai padėt kovojančioms su strijomis, celiulitu, silpnom kraujagyslėm ir pan - manau galima įvesti tarp rollinimosi. Nusipirkau nepigų (60 ml./ 50 lt.) spec. aliejų nuo strijų iš uoga uoga . Nu, esu labiau nei sužavėta. Naudojau vos 3 ar 4 kartus (vis laiko pritrūksta..), o rezultatai akivaizdūs thumbup.gif : strijos išblanko ir paviršiuje jų matosi vos kelios ir plonytės, celiulito požymiai sumažėjo per pusę.. Nežinau ar galima, bet pamačiusi tokius nerealius rezultatus, pradėjau tept ir veido odą blush2.gif
Darau taip:
1. paguliu karštoj vonioj (kai nedarau kūno šveitimo, įsįpilu kokio žolelių nuoviro),
2. laaabai gerai nušveičiu visą odą kildama nuo pėdų aukštyn (problemines vietas stipriau),
3. išsitepu tuo aliejuku (stengdamasi taupyt, nes .. brangus malonumas )
4. masažiniu šepečiu (storais dygliais - jysk'e gal 5 lt. tekainuoja) sukamaisiais judesiais nuo pėdų masažuoju aukštyn - problemines vietas tai gan gerokai "pamasažuodama" smile.gif
Po tokio spa vakaro rankelės būna pavargusios doh.gif Bet , oi (!) , tikrai verta smile.gif smile.gif

Tikiuosi, kažkam mano patirtis bus naudinga 4u.gif
Atsakyti
ar kas nors pirke esat dermaroleri is beta ar kitu akciju puslapiu? kazin kaip kokybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 11 20, 18:13)
ar kas nors pirke esat dermaroleri is beta ar kitu akciju puslapiu? kazin kaip kokybe  g.gif


...turiu, dabar naudoju, kadangi tai pirmas rolas mano praktikoje, esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita1972 @ 2012 11 20, 18:16)
...turiu, dabar naudoju, kadangi tai pirmas rolas mano praktikoje, esu patenkinta smile.gif

Kuo patenkinta? Matosi efektas ar nepablogina situacijos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 11 20, 22:04)
Kuo patenkinta? Matosi efektas ar nepablogina situacijos? biggrin.gif


Didelio pokyčio nematau, bet labai rekomendavo kosmetologė. Pas ją darausi mesoterapiją (injekcijas), o namuose du kartus per savaitę rolinuosi. Mano oda šiaip graži, bet galvoju apie ateitį, apie odos stangrumą, tankumą, jos priežiūrą.
Pats rolas dirba, rodos, savo darbą - būnu raudona, o ryte oda būna švelni, barchatinė, mimikos raukšlės švelnesnės.
Atsakyti
Sveikos,
Papildyta:
QUOTE(Female @ 2012 11 20, 19:13)
ar kas nors pirke esat dermaroleri is beta ar kitu akciju puslapiu? kazin kaip kokybe  g.gif


Kaina ispusta, tokie patys dermaroleriai ebejuje 3 kartus pigesni mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 21 lapkričio 2012 - 10:11
QUOTE(*Aurora* @ 2012 11 21, 11:11)
Sveikos,
Papildyta:
Kaina ispusta, tokie patys dermaroleriai ebejuje 3 kartus pigesni  mirksiukas.gif



jei pigesni, tai nereiskia kad kokybe gera.
O visose akcijose skelbiamus produktus perkant siulyciau ziureti, kas yra pardavejas. jei tarkim kosmetikos gamini ar priemone parduoda imone kuri uzsima butent kosmetika, tai tik del reklamos (nes paskaiciavus visus mokescius tikrai neuzdirbi)- toki produkta galima pirkti,
o jei pardavejas neaiskus (tarkim pardaejas yra pati akciju svetaine), arba pagal patenta parduoda, tai parduodama tik siekiant uzdirbti. reiskia preke tikrai yra labai pigi ir abejotinos kokybes. mirksiukas.gif
Atsakyti