Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

sveikos merginos,

perskaiciau visa tema, labai sudomino tas derma rolleris, bet pas mane labai jautri oda ir kapiliarai arti odos pavirsiaus tai man turbur ner ka ir svajot apie tokias proceduras, o gal su trumpesnem adatelem butu nieko ?0.5 mm g.gif
Atsakyti
http://grupinis.lt/p...namuose-atlikti akcija paimiau ir as isbandyti si stebukla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šindila @ 2012 09 10, 12:02)
http://grupinis.lt/p...namuose-atlikti akcija paimiau ir as isbandyti si stebukla biggrin.gif


Man tai jis visai ne stebuklas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 09 10, 12:16)
Man tai jis visai ne stebuklas  unsure.gif



gal galim placiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 09 10, 13:16)
Man tai jis visai ne stebuklas  unsure.gif

aha ir man įdomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2012 09 10, 13:29)
gal galim placiau? blush2.gif



Aš pirkausi veidui..Bet mane siaubingai išbėrė po jo naudojimo.. unsure.gif
Po kurio laiko, kai bėrimai praėjo, vėl pabandžiau..Lygiai tas pats.. Tai veidui tik ir esu bandžius kelis kartus,bet nesuprantu, mano adatėlių ilgis pusė mm, bet man liko įbrėžimai ant odos g.gif

Aš tikiuosi,kad šitas aparatas tik man netiko ir jums jis tiks 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau perskaiciau visa temuke, visus straipsnius jusu nurodytus, tai manau labai geras sis http://www.dermaroll...oller-treatment visa eiga, viskas aprasyta. Cia netgi raso, kad krutines slaunu ir pilvo oda jautresnei nei veido unsure.gif
As bandysiu rolintis veida, nors kartais isdygsta vienas kitas spuogelis ir nemazai insktiru odoje g.gif:
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 09 11, 08:36)
Aš pirkausi veidui..Bet mane siaubingai išbėrė po jo naudojimo.. unsure.gif 
Po kurio laiko, kai bėrimai praėjo, vėl pabandžiau..Lygiai tas pats.. Tai veidui tik ir esu bandžius kelis kartus,bet nesuprantu, mano adatėlių ilgis pusė mm, bet man liko įbrėžimai ant odos  g.gif 

Aš tikiuosi,kad šitas aparatas tik man netiko ir jums jis tiks  4u.gif

O as vis delto pasilieku prie savosios nuomones smile.gif Kad sia procedura turetu atlikt tik profesionalai. Ir dezinfekavimas kokybiskesnis, ir ranka labiau igudus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 09 11, 07:36)
Aš pirkausi veidui..Bet mane siaubingai išbėrė po jo naudojimo.. unsure.gif 
Po kurio laiko, kai bėrimai praėjo, vėl pabandžiau..Lygiai tas pats.. Tai veidui tik ir esu bandžius kelis kartus,bet nesuprantu, mano adatėlių ilgis pusė mm, bet man liko įbrėžimai ant odos  g.gif 

Aš tikiuosi,kad šitas aparatas tik man netiko ir jums jis tiks  4u.gif


gal jūs alergiška kažkokiam metalui?.. Ir to metalo yra adarėlėse?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2012 09 11, 14:26)
gal jūs alergiška kažkokiam metalui?.. Ir to metalo yra adarėlėse?..  g.gif


Mano oda šiek tiek probleminė, tai manau, kad tas draskymas ir suerzino unsure.gif Ir man dar tikrai keista buvo, kad kai kuriose vietose įbrėžimai matėsi ant odos g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Night* @ 2012 07 21, 14:21)
aš tai nebekankinu savęs... iš kažkur internete nusipirkau EMLA kremą (nuskausmina), brangus velnias, bet ką padarysi... (30 g. - 160 lt., aišku, gal kas iš kažkur gali ir pigiau rasti, bet aš neturiu kantrybės, tai...)


Kazkuri mergina rase, kad su Emla kremu jokio rezultato nepasieke.
Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 09 11, 08:36)
Aš pirkausi veidui..Bet mane siaubingai išbėrė po jo naudojimo.. unsure.gif 
Po kurio laiko, kai bėrimai praėjo, vėl pabandžiau..Lygiai tas pats.. Tai veidui tik ir esu bandžius kelis kartus,bet nesuprantu, mano adatėlių ilgis pusė mm, bet man liko įbrėžimai ant odos  g.gif 

Aš tikiuosi,kad šitas aparatas tik man netiko ir jums jis tiks  4u.gif


Oda turi būti švari ir dermaroleris sterialus smile.gif Kaskart po naudojimo nuplauti po tekančiu karštu vandeniu, kai nudžiūna (galima su fenu karšto oro srove) išpurkšti medicininiu spiritu.
Papildyta:
QUOTE(Šindila @ 2012 09 11, 13:30)
Pagaliau perskaiciau visa temuke, visus straipsnius jusu nurodytus, tai manau labai geras sis http://www.dermaroll...oller-treatment visa eiga, viskas aprasyta. Cia netgi raso, kad krutines slaunu ir pilvo oda jautresnei nei veido unsure.gif
As bandysiu rolintis veida, nors kartais isdygsta vienas kitas spuogelis ir nemazai insktiru odoje g.gif:


per spuogelius negalima rolinti, kad neužkrėsti odos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 09 13, 10:02)
Oda turi būti švari ir dermaroleris sterialus  smile.gif Kaskart po naudojimo nuplauti po tekančiu karštu vandeniu, kai nudžiūna (galima su fenu karšto oro srove) išpurkšti medicininiu spiritu.


Tai jau kad švaru ir sterilu viskas turi būti, tai čia net ir sakyt nereikia smile.gif
Atsakyti