Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 05 25, 10:34)
Sveikos,
ko čia taip tylu? tongue.gif
pagaliau gavau rolleriuką iš tos svetainės  ax.gif gerą komplektuką padarė 0,5mm roleriuką ir 1,5mm galvutę su nemokamu pristatymu už 120lt pardavė, tai jau mėginsiu šiandien rolintis  thumbup.gif bet ten lapuke parašyta, kad strijom gliukolį naudot rolinantis labai gerai, čia gliukolio rūgštis ta?  g.gif

Kaip keista... g.gif Man atrodo, negalima tos glikoklio rugsties naudot, cia gi zaizdeles... Mergaites jau buvo minejusios tai
Atsakyti
nežinau, ten apie gliukolį parašyta g.gif žinau, kad randam ir pan jį naudoja.. g.gif
Atsakyti
merginos, strijoms gydyti norejau user posted image

rekomenduokite ar imti auksciau nurodyta ar si user posted image

ar su tomis sviesomis geriau nei be?
cia apie juos http://epil-shop.com...kroakupunktūra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi-Vian: 30 gegužės 2012 - 12:00
QUOTE(Vi-Vian @ 2012 05 30, 12:56)
merginos, strijoms gydyti norejau user posted image

rekomenduokite ar imti auksciau nurodyta ar si user posted image

ar su tomis sviesomis geriau nei be?
cia apie juos http://epil-shop.com...kroakupunktūra


Pas mene pirmasis, esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 05 30, 13:17)
Pas mene pirmasis, esu labai patenkinta smile.gif



imu pirmaji:) paskaiciau dar karta ankstesnius postus ir dabar ramia sirdimi galiu imti
Papildyta:
QUOTE(*Aurora* @ 2012 05 30, 13:17)
Pas mene pirmasis, esu labai patenkinta smile.gif



imu pirmaji:) paskaiciau dar karta ankstesnius postus ir dabar ramia sirdimi galiu imti
Atsakyti
man pagal ankstesniuos postus kaip tik antrasis labiau sužavėjo ax.gif
Atsakyti
merginos, tai kiek kartu per sav/men reiketu rollinti strijas? ir ar galima naudoti migdolu alieju iskart po proceduros (ar proceduros metu)? vaistineje pasake, kad jis regiausiai veikia pries strijas unsure.gif
Atsakyti
eina sau kaip jūs sugebat rollintis.. ;/
veidą dariausi, 2 dienas po to deginimą kentėjau... ;/ dabar pilvą ir kt. bandžiau tai is vis kaip skauda.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 06 04, 23:43)
eina sau kaip jūs sugebat rollintis.. ;/
veidą dariausi, 2 dienas po to deginimą kentėjau... ;/ dabar pilvą ir kt. bandžiau tai is vis kaip skauda.. verysad.gif



tai gal per ilgos adatos, arba priemone kokia netinkama tepet? as veida su 0,5 mm darau.jauciasi, bet neskauda visai.
Atsakyti
jokios priemonės netepu...veidui 0,5mm, kūnui 1,5..
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 06 05, 21:37)
jokios priemonės netepu...veidui 0,5mm, kūnui 1,5..


Labai jautri oda jūsų? Pas mane 1mm, jaučiasi aišku, bet neskauda, nors gal todėl, kad labai švelniai rolinau, nespasdavau stipriai.
Atsakyti
merginos, kokie rezultatai jau pas jus. man aktualu, kas darot veida. As pati darausi veida, kartais dedu kolageno seruma, kartais halurono. rezultatai tikrai ryskus, odos bukle zymiai pagerejo.
Atsakyti