Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(_Night_ @ 2012 03 16, 14:50)
Man atrodo, kad rezultatai dar priklauso nuo volelio gamintojo biggrin.gif nes aš turiu dvejus, tai tas su 500 adatėlių dar silpnesnis už tą su 200, vienas tik kaip masažuoklis, su juo absoliučiai neskauda. O gavau tvarkingai įpakuotą, sterilų, atrodo, tikrai viskas ok... bet ką su tokiu veikti, tai nežinau biggrin.gif Tą su mažesniu kiekiu adatėlių pirkau iš med. priemones parduodančios įmonės, tai tikrai pasiteisino ax.gif

koks parduotuves pavadinimas, kontaktai kokie? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2012 05 03, 20:17)

ir gal nurodytumete kokias konkreciai priemones naudojote po rollerio (strijoms)? nes isskaiciau, kad kreme negali buti naftos produktu, kitaip rezultatas gali buti priesingas  unsure.gif



labai daug googlinau, bet, ko gero, forumuose:)) kiek supratau, gali kimsti tas skylutes g.gif bet sios informacijos jokiais mokslo saltiniais pagristi negaliu, tik "pletkai"
Atsakyti
Sakykit mergaitės, iš kokio internetinio puslapio Jūs siunčiatės Derma Roller. Nes kiek skaičiau būna ir neoriginalų....
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2012 05 09, 11:57)
Sakykit mergaitės, iš kokio internetinio puslapio Jūs siunčiatės Derma Roller. Nes kiek skaičiau būna ir neoriginalų....

Iš e-bay tik dėl originalumo nežinau ir iš čia
dėl originalumo irgi nežinau, bet atsiliepimų lyg ir neblogų girdėjus.. tik va kažkaip negauna jie tų su raudonom lemputėm, laukiu jau visą mėnesį unsure.gif o ir telefonas jų išjungtas g.gif
šiaip realiai net nežinau koks tas originalus roleris yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Cukrinė_Siela*: 09 gegužės 2012 - 16:31
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 05 09, 17:30)
Iš e-bay tik dėl originalumo nežinau ir iš čia
dėl originalumo irgi nežinau, bet atsiliepimų lyg ir neblogų girdėjus.. tik va kažkaip negauna jie tų su raudonom lemputėm, laukiu jau visą mėnesį  unsure.gif o ir telefonas jų išjungtas  g.gif
šiaip realiai net nežinau koks tas originalus roleris yra  g.gif

Ačiukas už informaciją. 4u.gif Tą puslapiuką aš buvau žiurėjus, tai galvoju, ar jie geri yra, verti savo kainos.... g.gif
Atsakyti
pati nenaudojau, tai nežinau, laukiu vis kol gaus... bet iš to puslapiuko tikrai mačiau daug kas perka, tai gal ir neblogi.. g.gif tik va ar besulauksiu aš jų.. mergytės, gal žinot gal UK kokiose parduotuvėse parduoda juos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 05 09, 18:49)
pati nenaudojau, tai nežinau, laukiu vis kol gaus... bet iš to puslapiuko tikrai mačiau daug kas perka, tai gal ir neblogi..  g.gif tik va ar besulauksiu aš jų.. mergytės, gal žinot gal UK kokiose parduotuvėse parduoda juos? g.gif

Aš bandysiu jiems parašyti žinutę. Tai gal atsakys, ar turės ar ne, nes labai sudomino... cool.gif
Atsakyti
aš jiem rašiau žinutes jau nuo praeito mėnesio.. sad.gif žada vis kitą savaitę.. tada kitą savaitę žada dar kitą ir t.t. iki dabar, kol apskritai jų telefonas patapo išjungtas doh.gif matyt atsibodo visi su klausimais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 05 09, 18:56)
aš jiem rašiau žinutes jau nuo praeito mėnesio.. sad.gif žada vis kitą savaitę.. tada kitą savaitę žada dar kitą ir t.t. iki dabar, kol apskritai jų telefonas patapo išjungtas  doh.gif matyt atsibodo visi su klausimais  lotuliukas.gif

Na tai ir aš manau, kad sulauksiu tokio atsakymo.. doh.gif Reiks pradėt paieškas tada užsienio parduotuvėse...
Atsakyti
aš tai nebeturiu kada mėnesį laukt... vis dar dedu viltis į juos.. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
ko čia taip tylu? tongue.gif
pagaliau gavau rolleriuką iš tos svetainės ax.gif gerą komplektuką padarė 0,5mm roleriuką ir 1,5mm galvutę su nemokamu pristatymu už 120lt pardavė, tai jau mėginsiu šiandien rolintis thumbup.gif bet ten lapuke parašyta, kad strijom gliukolį naudot rolinantis labai gerai, čia gliukolio rūgštis ta? g.gif
Atsakyti
Aš pirkau
šitą ir šitą už 120lt
dėl sertifikato man dzin, svarbu panelės naudojo ir padėjo 4u.gif

o dėl tos kitos nuorodos, kur pigiau radot, tai jei strijom norit, tai 0,5mm neužteks.. o ten jie kiek mačiau tik tokius ir turi g.gif
Atsakyti