Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

[quote=robkytexex,2012 04 24, 10:20]
Žiūrėjau nemažai video instrukcijų, net stipriai spaudžiant neturi būti kraujo, jum greičiausiai negalima šitų procedūrų daryti, gal kapiliarai labai arti schmoll.gif

g.gif Manau, kad del ilgų adatų- 1mm, kaip veidui ganėtinai ilgos, bet su trumpesnėm randų nepanaikinčiau. O kūnui kai bandžiau- nekraujavo nė kiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 04 23, 23:25)
o to dar negirdėjau  blink.gif kokį derma rolerį naudojat? kiek laiko? gal svoris staigia padidėjo ar sumažėjo, todėl atsirado daugiau jų?  g.gif
aš nežinau irgi tiek daug ir gilių jų turiu, kad jau net nebežinau nei kur dėtis nei ką daryt..  schmoll.gif

kazin gali buti del to kad naudojau kiniska rolleri? viena turejau 1 mm po to 1.5 mm naudojau apie menesi laiko, bruzinau 1-2 kartus savaiteje. kadangi pirma kart gyvenime isvis pirkausi toki daikta, galvojau pabandysiu pigesni kiniska varianta, galvojau blogiau nebus..kur gi ne..

QUOTE(robkytexex @ 2012 04 24, 09:52)
Gali būti, kad tai normalu, perskaitykit temos pradžioje beroc buvo pasakymų, kad merginom pradžioj lyg išsiplėtė ir išryškėjo strijos, o tik tada ėmė nykti po biški, nors man taip tikrai nebuvo, iš karto pradėjo tirpti, bet gal kiekvienai skirtingai.

maciau tuos ankstesnius pasisakymus bet daugiau bijau naudoti roleri o jei bus dar blogiau..
Atsakyti
aš rizikuočiau rolintis toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 05 02, 02:48)
aš rizikuočiau rolintis toliau  g.gif

su tuo paciu kinisku, ar pirktis originala?
zinociau kad mano bedos tik del prasto rolerio nepagaileciau pinigu ir originaliam kad tik panaikintu man tas strijas..
bet niekaip logiskai nesugebejau ismastyti kuo kiniskas roleris kitoks nei originalus juk is esmes procedura ta pati ir adatos tos pacios (nekalbu apie adatu kokybe ir pacio rolerio ilgaamziskuma, kinisko uztenka kokiems 5 kartams max)
Atsakyti
nežinau net ką pasakyt iš tikro, nes savojo rolerio dar net nesulaukiau, bet tai aukščiau panelė rašė, kad buvo, jog ryškėt pradžioje pradėjo..
hmm.. čia yra telefono numeriukas, jie prekiauja roleriais, ten atsiliepia tokia labai maloni moteriškė, teko kelis kartus kalbėtis su ja, tai lyg nemažai nusimato... gal vertėtų pasiskambinti jai ir pradžioje nesakant, jog roleris kiniškas, papasakoti situaciją, kad jos ne nykt pradėjo, o ryškėt.. gal ji ką pasakyti galės g.gif
Atsakyti
o koks tas roleris originalus? gal kas nuoroda turit i el parduotuve?
Atsakyti
merginos, noriu pirkti SI strijoms ir celiulitui gydyti. patarkite, ar 1 ar 1.5 mm imti?
ir gal nurodytumete kokias konkreciai priemones naudojote po rollerio (strijoms)? nes isskaiciau, kad kreme negali buti naftos produktu, kitaip rezultatas gali buti priesingas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2012 05 03, 20:17)
merginos, noriu pirkti SI strijoms ir celiulitui gydyti. patarkite, ar 1 ar 1.5 mm imti?
ir gal nurodytumete kokias konkreciai priemones naudojote po rollerio (strijoms)? nes isskaiciau, kad kreme negali buti naftos produktu, kitaip rezultatas gali buti priesingas  unsure.gif

manyčiau 1,5 geriausia būtų jei kūnui, nes 1 toks universalesnis labiau, bet jei strijos gilios tai sunkiai paimtų ax.gif
Atsakyti
merginos, gal ką nors girdėjote ar esate naudojusios konkrečiai šį Mezo-Dermo Rollerhttp ://www.geraakcija.lt/vilnius/144-Lt-uz-370-Lt-vertes-aparata-Mezo-Dermo-Roller-odos-gydymo-proceduroms-namuose-774 ? Ar padėjo, ar kokybiškas? Labai gera akcija dabar tik bijau, kad gali būt neoriginalas ir nieko nepadės. Man kelia įtarimą dar ir tai, kad šiame formume skaičiau jog negalima naudoti rollerio, jei turi spuogų, o prie šito parašyta, kad net konkrečiai tam gydyti yra skirtas vienas.
Labai laukiu Jūsų atsakymų. Ačiū už info!
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 05 03, 20:36)
manyčiau 1,5 geriausia būtų jei kūnui, nes 1 toks universalesnis labiau, bet jei strijos gilios tai sunkiai paimtų  ax.gif



o kokia priemone naudoti po jo? ar tiktu kas nors stangrinancio ar anticeliulitinio ir, pvz, Benexere?
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2012 05 03, 20:17)
merginos, noriu pirkti SI strijoms ir celiulitui gydyti. patarkite, ar 1 ar 1.5 mm imti?
ir gal nurodytumete kokias konkreciai priemones naudojote po rollerio (strijoms)? nes isskaiciau, kad kreme negali buti naftos produktu, kitaip rezultatas gali buti priesingas  unsure.gif

papasakokite placiau is kur ta suzinojote? nes dabar galvoju, kadangi sulaukiau priesingo rezultato, galbut kalti mano kuno kremai lotuliukas.gif g.gif nors nei pries pat nei iskart po rolinimo niekuom netepdavau, bet is esmes , kuno kremus naudojau, ir nepaslaptis , kad dauguma ju pilni parabenu ir kitu naftos produktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 05 06, 11:27)
dauguma ju pilni parabenu ir kitu naftos produktu  g.gif

Atsiprasau uz komentara, bet pasakymas nuskambejo panasiai kaip " vire sriuba is bulviu, morku ir kitu kruopu" doh.gif
Atsakyti