Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(robkytexex @ 2012 04 18, 10:44)
Koks dailus, kaina aišku irgi graži. Gaila, kad aprašymo nėra iš ko adatos pagamintos, skaičiau geriausiai ,kad būtų iš medicininio plieno. Rašo, "spuoguotos odos gydymui", ar visai nukvako? blink.gif Cukrinė_Siela, veidui ne daugiau 1 mm, nes labai skaudės. Pas mane jau antras tokio pat modeliothumbup.gif

na jei antras, tai spėju neblogas g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 04 18, 11:07)
na jei antras, tai spėju neblogas  g.gif  biggrin.gif


Pirmą man sugadino, dar nebuvo atšipęs, bet nukrito ir iškrypo adatos blush2.gif Kokius serumus planuojat naudot?
Papildyta:
QUOTE(*Aurora* @ 2012 04 17, 08:22)
Tas, kuris tipo neilenda turi 540 adateliu


Kaip suprast, neįlenda?
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 04 17, 08:22)
oda po keliu dienu visa nusilipo


Ar kažką darėt, kaip lupenas nuimat? Kai užpakalį brūžinau, tas nekliuvo. Bet veidas....norisi pilingo ar skrubo, bet rodos, negalima g.gif Gal žinote, ar galima naudoti kremą su rūgštim, ar dar labiau šerpetos?
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2012 04 18, 11:28)
Kaip suprast, neįlenda?


Na viena nare auksciau rase, kad kur 540 adateliu, tai jos ne visu gyliu i oda ilenda. As tai rezultatu patenkinta, nors adateles trumpos, bet man efektas geresnis, nei su standartiniu dermaroleriu ilgesnem adatelem biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(robkytexex @ 2012 04 18, 12:07)
Ar kažką darėt, kaip lupenas nuimat? Kai užpakalį brūžinau, tas nekliuvo. Bet veidas....norisi pilingo ar skrubo, bet rodos, negalima  g.gif Gal žinote, ar galima naudoti kremą su rūgštim, ar dar labiau šerpetos?


Tiesiog gausiai drekinau oda ir viskas nupleiskanojo. Del veido nezinau, kazkada bandziau daryti veidui, nes turiu rauksliu tarp antakiu, tai vakare su neostratos 10 aha tepiau, tai nieko blogo nenutiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2012 04 18, 11:28)
Kokius serumus planuojat naudot?


neįsivaizduoju g.gif gal kas ką patart galėtų? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Žadėjau pakomentuot nusipirktą derma rollerį. Tai va, šiandien išbandžiau. Siaubas, kaip veidas kraujavo, visur kur brūžinau, kraujas liejosi laisvai biggrin.gif Panašiai kaip tam vaizdelyje, kur kažkuri seniau buvo įdėjus. Neiįsivaizduoju, kaip rytoj atrodysiu, nes dabar veidas tiesiog degte dega doh.gif
Nu, kaip sakoma, grožis reikalauja aukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2012 04 18, 13:07)
Ar kažką darėt, kaip lupenas nuimat? Kai užpakalį brūžinau, tas nekliuvo. Bet veidas....norisi pilingo ar skrubo, bet rodos, negalima  g.gif Gal žinote, ar galima naudoti kremą su rūgštim, ar dar labiau šerpetos?

Veidas ilgai pleiskanojo, kelis kartus scruba dariau tai askui oda silkine smile.gif man luptis tik po keliu dienu pradejo, tai nemanau, kad negalima valyt mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip man ziauriai issiplete strijos ant rankos, o siaube, gaila nenufotografavau pries derma rollerio naudojima ir dabar , nes akivaizdus paplogejimas, senosios pagilejo, negana to atsirado visiskai svieziu
nebezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 04 23, 20:26)
kaip man ziauriai issiplete strijos ant rankos, o siaube, gaila nenufotografavau pries derma rollerio naudojima ir dabar , nes akivaizdus paplogejimas, senosios pagilejo, negana to atsirado visiskai svieziu
nebezinau ka daryti  verysad.gif

o to dar negirdėjau blink.gif kokį derma rolerį naudojat? kiek laiko? gal svoris staigia padidėjo ar sumažėjo, todėl atsirado daugiau jų? g.gif
aš nežinau irgi tiek daug ir gilių jų turiu, kad jau net nebežinau nei kur dėtis nei ką daryt.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 04 23, 20:26)
kaip man ziauriai issiplete strijos ant rankos, o siaube, gaila nenufotografavau pries derma rollerio naudojima ir dabar , nes akivaizdus paplogejimas, senosios pagilejo, negana to atsirado visiskai svieziu
nebezinau ka daryti  verysad.gif


Gali būti, kad tai normalu, perskaitykit temos pradžioje beroc buvo pasakymų, kad merginom pradžioj lyg išsiplėtė ir išryškėjo strijos, o tik tada ėmė nykti po biški, nors man taip tikrai nebuvo, iš karto pradėjo tirpti, bet gal kiekvienai skirtingai.
Atsakyti
mergaitės o naudojat kokį kremą ar pan besirolinant?
taipogi kokiais judesiais reikia ant pilvo tarim, ranku, krūtinės, kojų, veido rolintis? sukamaisiais?ar kaip? g.gif ir reikia tik per strijas ar per visą odą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2012 04 18, 22:46)
Siaubas, kaip veidas kraujavo, visur kur brūžinau, kraujas liejosi laisvai biggrin.gif


Žiūrėjau nemažai video instrukcijų, net stipriai spaudžiant neturi būti kraujo, jum greičiausiai negalima šitų procedūrų daryti, gal kapiliarai labai arti schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(AninaNina @ 2012 04 19, 13:24)
Veidas ilgai pleiskanojo, kelis kartus scruba dariau tai askui oda silkine smile.gif man luptis tik po keliu dienu pradejo, tai nemanau, kad negalima valyt  mirksiukas.gif



Bandysiu scrubą, ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 04 24, 09:55)
taipogi kokiais judesiais reikia ant pilvo tarim, ranku, krūtinės, kojų, veido rolintis? sukamaisiais?ar kaip?  g.gif ir reikia tik per strijas ar per visą odą?  g.gif


Aš dariau ne per visą odą, tik per strijas, brūžinau vertikaliai, horizontaliai ir įstrižai į abi puses, pažiūrėkite instrukciją, jei nesuprantat angliškai, ten bus paveiksliukas kaip rollintis ax.gif
Atsakyti