Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(_Night_ @ 2012 04 14, 17:28)
1,5 aš turiu laugh.gif

blush2.gif Prisiminiau... Tada tikrai nevertas demesio.
Atsakyti
o kaip mergaitės šis daikčiukas? biggrin.gif
šis
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 04 14, 16:32)
mergaitės, nagi, patarkit sad.gif

perskaičiau visą temą ir apsižvalgiau šioje svetainėje:
patarkit, kuris geriau  g.gif
šis (dabar yra vietoje)

ar šis ?

pastarojo reikėtų laukti apie 2 savaites.. nežinau imt aną, ar laukti?  verysad.gif


O as siulyciau pirmaji, beje, pati toki turiu ir esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 15 balandžio 2012 - 13:06
kaip nuomonės skirias.. iš vis susibalamutinau dabar unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 04 14, 16:32)
mergaitės, nagi, patarkit sad.gif

perskaičiau visą temą ir apsižvalgiau šioje svetainėje:
patarkit, kuris geriau  g.gif
šis (dabar yra vietoje)

ar šis ?

pastarojo reikėtų laukti apie 2 savaites.. nežinau imt aną, ar laukti?  verysad.gif


Užsisakiau pirmąjį cool.gif Akcija dabar, nesusilaikiau blush2.gif
Pakomentuosiu kai išbandysiu.
Atsakyti
kad kai skaičiau ten ta akcija iki kovo 31d lyg g.gif
Atsakyti
Užsakant mokėjau kaip su akcija, plius dvylika lt už kurjerį g.gif
Atsakyti
apsižiūrėjau gal g.gif aš vis tik lauksiu šviečiančio, kalbėjau su jais, tai minėjo, kad lyg nelabai vienodos adatos ten ar pan g.gif kad kažkaip iki galo lyg nelenda jos, tikiuos ne be reikalo to šviečiančio laukiu, nes strijų krūvos visur verysad.gif verysad.gif verysad.gif

mergaitės, to 1,5mm užtektų senom ir giliom strijom? ar geriau kokį lievesnį iš e-bay imt su didesnėm adatom? turiu ir baltų senų ir raudonų labai gilių naujų verysad.gif
Atsakyti
Jei, kaip sakė, į vidų nelenda, tai, manau, naudos mažai. Pati turiu tokį. Ir tokį, kuris praduria, matau skirtumą. Ir internete visur filmukai rodo tą, kuris praduria, tik taip aš įsivaizduoju efektą. O ne pasivažinėjimą paviršium.
Atsakyti
QUOTE(_Night_ @ 2012 04 16, 21:44)
Jei, kaip sakė, į vidų nelenda, tai, manau, naudos mažai. Pati turiu tokį. Ir tokį, kuris praduria, matau skirtumą. Ir internete visur filmukai rodo tą, kuris praduria, tik taip aš įsivaizduoju efektą. O ne pasivažinėjimą paviršium.


Na o man, zinokit atvirksciai g.gif Tas, kuris tipo neilenda turi 540 adateliu, pas mane tik 1 mm ir as pilva su juo bruzinau, tai jau oda po keliu dienu visa nusilipo, o su kitu dermaroleriu (1,5 mm) su pavienem 192 adatelem tokio efekto jau nebepasiekiu unsure.gif Ir tas pirmasis yra patobulintos versijos, nei su pavienem adatelem, o svieciantis dermaroleris dar labiau patobulintas, trecios kartos vadinasi smile.gif
Turiu gera nuotrauka, kuri parodo kuo skiriasi senos kartos dermaroleris nuo naujos, bet nemoku ikelti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 17 balandžio 2012 - 07:25
o kokį veidukui nuo randukų geriau naudot? kiek mm? g.gif galvoju pirkt 1.5mm strijoms ir galvutę prie to pačio paimti veidui, bet nežinau kiek g.gif

QUOTE(*Aurora* @ 2012 04 17, 08:22)
Na o man, zinokit atvirksciai  g.gif Tas, kuris tipo neilenda turi 540 adateliu, pas mane tik 1 mm ir as pilva su juo bruzinau, tai jau oda po keliu dienu visa nusilipo, o su kitu dermaroleriu (1,5 mm) su pavienem 192 adatelem tokio efekto jau nebepasiekiu  unsure.gif Ir tas pirmasis yra patobulintos versijos, nei su pavienem adatelem, o svieciantis dermaroleris dar labiau patobulintas, trecios kartos vadinasi  smile.gif
Turiu gera nuotrauka, kuri parodo kuo skiriasi senos kartos dermaroleris nuo naujos, bet nemoku ikelti  verysad.gif

pamėginkit per čia čia

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 04 14, 22:07)
o kaip mergaitės šis daikčiukas? biggrin.gif
šis


Koks dailus, kaina aišku irgi graži. Gaila, kad aprašymo nėra iš ko adatos pagamintos, skaičiau geriausiai ,kad būtų iš medicininio plieno. Rašo, "spuoguotos odos gydymui", ar visai nukvako? blink.gif Cukrinė_Siela, veidui ne daugiau 1 mm, nes labai skaudės. Pas mane jau antras tokio pat modeliothumbup.gif


Atsakyti