Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(Jacke28 @ 2012 04 09, 17:55)
O is kur jus tas priemones perkat? ax.gif

Na vaistineje praktika atlikineju, tai vitaminus ten perkuosi, kartais vaistinese galima rasti ir alieju.
Taciau bet kokiu alieju galima rasti ekologiskose parduotuvese.

Ir seip pati sau gaminu veido kremus, tad kai si tepala pabaigsiu galvoju veido krema odai panaudoti: i ji ieina visi isvardinti vitaminai, galima alieju ideti, bet kuriu kurie kokia nors teigiama funkcija atlieka odai, eteriniu alieju, sviestmedzio, lanolino, spermaceto, vandens. turetu buti nuostabus kunui.
nes panasu ziema naudoju veido odai, labai pamaitina, padrekina oda, apsaugo nuo salciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzzzotika: 09 balandžio 2012 - 21:23
Kas vaistinėje nedirba, tam sunkiau... kažkaip keista būtų sakyti, duokit 1 ampolę to, to, dar to biggrin.gif aš nieko nededu, tik dažnai kaukėm lepinu... bet man derma volelis ir be tų kokteilių tikrai padeda, matosi rezultatai, net nesitikėjau.
Atsakyti
QUOTE(_Night_ @ 2012 04 10, 16:52)
Kas vaistinėje nedirba, tam sunkiau... kažkaip keista būtų sakyti, duokit 1 ampolę to, to, dar to biggrin.gif aš nieko nededu, tik dažnai kaukėm lepinu... bet man derma volelis ir be tų kokteilių tikrai padeda, matosi rezultatai, net nesitikėjau.

Night, priminkit, Jus kam darot? Atrodo kuna bruzinat?
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 04 10, 16:58)
Night, priminkit, Jus kam darot? Atrodo kuna bruzinat?

Ir kūną, bet labiau dabar volioju veidą, man tas aktualiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Night_ @ 2012 04 10, 17:00)
Ir kūną, bet labiau dabar volioju veidą, man tas aktualiau smile.gif


Norit patempt oda ar randelius kokius nors naikinat (atsiprasau, jei jau minejot, daug cia mergaiciu, siek tiek painiojuos... blush2.gif ). Beje, o jus dabar tebetesiat proceduras? Nebijot saules? Ar stipria SPF apsauga naudojat? As kazkaip pabijojau dabar i vasara pradet darytis, oda problemine, apsaugeles negalesiu tept, iskart oda bertu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 04 10, 17:08)
Norit patempt oda

taip smile.gif daugiau parašiau a.ž.
Atsakyti
QUOTE(_Night_ @ 2012 04 10, 16:52)
Kas vaistinėje nedirba, tam sunkiau... kažkaip keista būtų sakyti, duokit 1 ampolę to, to, dar to biggrin.gif aš nieko nededu, tik dažnai kaukėm lepinu... bet man derma volelis ir be tų kokteilių tikrai padeda, matosi rezultatai, net nesitikėjau.

smile.gif Na kaukes irgi gerai smile.gif zinok visai ne keista butu jeigu i vaistine ateitum ir paprasytum smile.gif patikekit, yra tokiu keistu zmoniu kad jus neisivazduojate :DDD manau kaukes irgi gerai, tik ziurint kokios smile.gif
Atsakyti
mergaitės, nagi, patarkit sad.gif

perskaičiau visą temą ir apsižvalgiau šioje svetainėje:
patarkit, kuris geriau g.gif


šis (dabar yra vietoje)

ar šis ?

pastarojo reikėtų laukti apie 2 savaites.. nežinau imt aną, ar laukti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 04 14, 16:32)
mergaitės, nagi, patarkit sad.gif

perskaičiau visą temą ir apsižvalgiau šioje svetainėje:
patarkit, kuris geriau  g.gif
šis (dabar yra vietoje)

ar šis ?

pastarojo reikėtų laukti apie 2 savaites.. nežinau imt aną, ar laukti?  verysad.gif


Sveiki, *Cukrinė_Siela* smile.gif
Ir as apie juos klausiau, bet mergaites tyli, kaip partizanes verysad.gif Matyt, nera jie labai populiarus, bent jau tarp besibruzinciu siame forume...

Prisidedu prie klausimo ir taip pat laukiu atsakymo ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 04 14, 16:54)
Sveiki, *Cukrinė_Siela* smile.gif
Ir as apie juos klausiau, bet mergaites tyli, kaip partizanes  verysad.gif  Matyt, nera jie labai populiarus, bent jau tarp besibruzinciu siame forume...

Prisidedu prie klausimo ir taip pat laukiu atsakymo ...  ax.gif

Aš pirmąjį turiu, man nelabai... švelniam roll'inimui nebent, kažkoks neaštrus. Net nesu tikra, ar tos adatėlės įsmenga, greičiau tik žemyn paspaudžia odą, ir tiek unsure.gif nepatarčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Night_: 14 balandžio 2012 - 16:10
QUOTE(_Night_ @ 2012 04 14, 17:08)
Aš pirmąjį turiu, man nelabai... švelniam roll'inimui nebent, kažkoks neaštrus. Net nesu tikra, ar tos adatėlės įsmenga, greičiau tik žemyn paspaudžia odą, ir tiek unsure.gif nepatarčiau.


Su 0.5 turit? Keista, kad nieko nejauciat... Gal tikrai siaip sau tada... Idomu, gal kas bande su ilgesnem adatelem
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 04 14, 17:12)
Su 0.5 turit? Keista, kad nieko nejauciat... Gal tikrai siaip sau tada... Idomu, gal kas bande su ilgesnem adatelem

1,5 aš turiu laugh.gif
Atsakyti