Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(egzzzotika @ 2012 03 31, 15:54)
O tai kiek laiko ji naudojate?po kiek min bruzinote, ka naudojote?kiek isviso tokiu proceduru buvo..

naudoju 1 menesi, bruzinimas trunka mazdaug po 5 min kiekvienai rankai, visomis kryptimis, po proceduros oda parausta, dilgcioja, kraujo nebuna, tik gal pora taskeliu pasirodo, paraudimas praeina greitai per pora valandu
naudoju mazdaug 1-2 k/per savaite
papildomu kremu ,losionu nenaudoju g.gif
Atsakyti
Man tai tiesa sakant keista, kad galejo padideti ir naujos atsirasti..Manau ne nuo jo... smile.gif nes jo paskirtis kaip tik mazinti. As tik 2 kartus dariausi, o jau toks jausmas kad mazeja...arba cia placebo.
Atsakyti
As tai neuzsiimineciau tokiom procedurom pati...Bet cia tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2012 02 23, 12:35)
gal nebetepk alijošium, jis gali alergizuot


Konsultavausi su dermatologe, prie progos paklausiau apie alijošių: alergiją gali sukelti tik alijošiaus žievė. Kosmetika iš minkštimo be žievės skaitos hypoalerginė. Man labai patiko Aloe Pura produkcija
Papildyta:
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 02, 17:07)
Idomu, o kaip tu is epil-shop kokybe.... Kuri nors galetumete pakomentuot? Is ko turetu but pagamintas geriausias derma volelis?

Beje, robkytexex, kur perkates serumus?


mamulioka, aš nežinau kaip dėl kokybės, neturiu su kuo palyginti, turėjau tik tą iš epil shopo, iš ebay jau virš mėnesio negaunu, turbūt dingo pakeliui verysad.gif Pirksiu vėl iš epilo, nežinau ar 1mm imt... Serumų taip ir neišsirinkau.

Turiu tokių minčių, mamos, kaip manot, tas daikčiukas turėtų neblogai putlinti lūpas, gal kuri bandėt?


Atsakyti
Su dermaroller dariau procedura veidui ir nezinau, ka galvoti, bet labai pleiskanoja veidas. Ar nuo kremo ar... g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tai normalu. Pasikeis oda į naujesnę, šviežesnę, jaunesnę.
Atsakyti
Man tai labai patinka...(rezultatai) skausminga, tas užknisa, bet šiaip thumbup.gif
merginos, iš kur ir kokias priemones perkat palepinti odą procedūros metu ar po jos? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Night_: 06 balandžio 2012 - 12:27
Nekartokite mano klaidos, NEBANDYKITE ANT LŪPŲ, kraujuos ir žiauriai skaudės!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 06 balandžio 2012 - 13:12
QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 02, 09:13)
As tai neuzsiimineciau tokiom procedurom pati...Bet cia tik mano nuomone smile.gif

O aš tai nemesčiau pinigų į balą vien tam, kad tą patį man kokiam salone padarytų... kur tokios pat savamokslės dirba ir tikrai dermarolerių kursų nelankiusios lotuliukas.gif pats dar kartais geriau žinai, kaip tavo oda reaguoja... suprantu lazeris, stiprios rūgštys... o čia...
Atsakyti
Turiu klausimą dėl veido plaukų - brūžinate per ūselius ar ne? Ar neatsiras daugiau plaukiukų ant veido? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Night_ @ 2012 04 06, 13:26)
Man tai labai patinka...(rezultatai) skausminga, tas užknisa, bet šiaip thumbup.gif
merginos, iš kur ir kokias priemones perkat palepinti odą procedūros metu ar po jos? smile.gif

As tai sau kremuka esu pasidarius, po proceduros tepu, i 20ml migdolu aliejaus ilasinus 2ml rozmarinu et.aliejaus, 1ampule vitamino C, 1ml vitamino A, ir 1ml vitamino E.
Man patinka, oda pamaitinta, ir seip matau rezultatus, strijos tikrai mazeja, tose vietose kur ju buvo maziau - isnyko, o tos didesnes dar liko... ir tai per pora savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2012 04 09, 15:41)
As tai sau kremuka esu pasidarius, po proceduros tepu, i 20ml migdolu aliejaus ilasinus 2ml rozmarinu et.aliejaus, 1ampule vitamino C, 1ml vitamino A, ir 1ml vitamino E.
Man patinka, oda pamaitinta, ir seip matau rezultatus, strijos tikrai mazeja, tose vietose kur ju buvo maziau - isnyko, o tos didesnes dar liko... ir tai per pora savaiciu.

O is kur jus tas priemones perkat? ax.gif
Atsakyti