Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

http://www.youtube.c...h?v=PbU_ZXUTz4Q
Visai nebloga informacija smile.gif galvoju kad po bruzinimosi galima kokiu vit a,e, c uztepti. jie kaip tik antioksidantai, skatins kolageno sinteze ir pan. kaip tie kokteiliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzzzotika: 22 kovo 2012 - 11:47
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 21, 22:07)
Sveikuciukes. As vis dar neapsisprendziu, ko griebtis...  blush2.gif Gal kuriai teko susidurt su tokia info, ar nekenkia dermarolerio naudojimas, jei oda yra linkusi i kuperoze, na tokia, jautresne, jei ka, veidukas sukaista, parausta... Kazka buvau radus, kad berods nelabai gerai, bet cia jau gal kai tas tinklelis ryskus yra?


Ir mane domina toks komentaras 4u.gif
Atsakyti
Na ka siandien pristate man dermaroleri, jau isbandziau smile.gif dabar mano bulktes dega biggrin.gif kaikur pakraujavo, taciau nezymiai smile.gif Kazkaip tikejausi kad tas dermarolleris bus didesnis, o jis pasirodo toks nedidukas biggrin.gif Ryt nusipirksiu vit E skysta ir tepsiu oda. Seip instrukcijoje buvo parasyta kad proceduros metu galima aliejus ir kitas isvardintas joje priemones naudoti, ir po proceduru galima kaikuom teptis smile.gif Pirkau 1mm strijoms. Dbr galvoju gal reikejo 1,5mm imti biggrin.gif nelabai jau tos adateles dideles. Taciau dega dega tos vietos dabar biggrin.gif skaudejo net atsisesti biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Nusipirkau Dermaroller 0,5 mm, dariausi procedura, nzn ar gerai, stengiausi nespausti labai, raudonumo nebuvo veide, tik ant kaklo. Liko tik toks dilgciojimas valanda. Gal per mazai volioju? Pries tai naudojau Galvanic spa procedura. Kazi ar gerai viena po kitos naudot?
Atsakyti
biskeli ne i tema, bet vis girdziu apie ta galvanika. ka jis daro ir nuo ko jis yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2012 03 28, 22:27)
biskeli ne i tema, bet vis girdziu apie ta galvanika. ka jis daro ir nuo ko jis yra ax.gif

Turetu pagerint odos tonusa, dar zinau naudoja spuogeliu gydymui, padziovina oda, jei yra koks didesnis nedorelis issokes, darsonvalis skatina ji "issivaiksciot" smile.gif Atsiprasom uz off topic'a ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 28, 22:49)
Turetu pagerint odos tonusa, dar zinau naudoja spuogeliu gydymui, padziovina oda, jei yra koks didesnis nedorelis issokes, darsonvalis skatina ji "issivaiksciot" smile.gif Atsiprasom uz off topic'a  ax.gif

Darsonvalis ar galvanikas? Jei cia negalima, parasykit i az. idomu labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AninaNina @ 2012 03 26, 21:09)
Nusipirkau Dermaroller 0,5 mm, dariausi procedura, nzn ar gerai, stengiausi nespausti labai, raudonumo nebuvo veide, tik ant kaklo. Liko tik toks dilgciojimas valanda. Gal per mazai volioju? Pries tai naudojau Galvanic spa procedura. Kazi ar gerai viena po kitos naudot?

As tai sugalvojau sitaip smile.gif visa veida perbruzinu daug nespausdama. O kur labiausiai reikia tai jau pabruzinu, bet tik viena problemine vieta(o tokiu turiu tris smile.gif ), o kita karta labiau bruzinu kita. Jei ilgiau islieka paraudimas ir man paskui pleiskanoja, tai galima suvaidinti tipo alergija, toj vietoj, kad daug neklausinetu. Kazkur forume radau, kad gerai alijosiaus gelis - nusipirkau man labai patinka. Dar naudoju vitaminines ir helurono ampules. Dar taip nuosirdziai niekad nebuvau uzsiemusi veido oda ir tikrai esu patenkinta. Dar tiesa uzsidejom magnetinius filtrus vandeniui, jau kokie du menesiai, pasirodo magnetu paveiktas vanduo tiesiog stebuklingas biggrin.gif , daug apie tai skaiciau. Manau ir tas labai padeda nebrangu tikrai ir labai liuks.
Atsakyti
QUOTE(zoozefina @ 2012 03 29, 09:17)
As tai sugalvojau sitaip smile.gif visa veida perbruzinu daug nespausdama. O kur labiausiai reikia tai jau pabruzinu, bet tik viena problemine vieta(o tokiu turiu tris smile.gif ), o kita karta labiau bruzinu kita. Jei ilgiau islieka paraudimas ir man paskui pleiskanoja, tai galima suvaidinti tipo alergija, toj vietoj, kad daug neklausinetu. Kazkur forume radau, kad gerai alijosiaus gelis - nusipirkau man labai patinka. Dar naudoju vitaminines ir helurono ampules. Dar taip nuosirdziai niekad nebuvau uzsiemusi veido oda ir tikrai esu patenkinta. Dar tiesa uzsidejom magnetinius filtrus vandeniui, jau kokie du menesiai, pasirodo magnetu paveiktas vanduo tiesiog stebuklingas biggrin.gif , daug apie tai skaiciau. Manau ir tas labai padeda nebrangu tikrai ir labai liuks.

Kas kiek bruzinat? ax.gif
Atsakyti
man tai labai idomu ar yra daugiau mergaiciu, isbandziusiu si prietaisa strijoms arba celiulitui? blush2.gif
Atsakyti
Aš net nežinojau, kad jis nuo celiulito gali padėti blush2.gif einu masažuot laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(spaicyy @ 2012 03 29, 20:57)
man tai labai idomu ar yra daugiau mergaiciu, isbandziusiu si prietaisa strijoms arba celiulitui?  blush2.gif


As strijom naudoju ir pora kartu celiulitui dariau, bet kantrybes tai ojojoj kiek reikia kol i visas puses issimasazuoji doh.gif Bet jei padeda inaikinti strijas, tai manau, kad celiulita nugaleti tuo labiau imanoma smile.gif
Atsakyti