Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

As savaite pertrauka darau tarp dermarolerio ir soliariumo
Atsakyti
kaip zinoti kad derma rollerio adatos jau nusidevejo? keliems kartams realiai jis yra tinkamas naudoti?
Atsakyti
kiek akimis permeciau temuke, dauguma roller naudojat veidui smile.gif o kaip del kuno? pvz celiulitui? kokio ilgio adateles naudoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaicyy @ 2012 03 15, 22:09)
kiek akimis permeciau temuke, dauguma roller naudojat veidui  smile.gif  o kaip del kuno? pvz celiulitui? kokio ilgio adateles naudoti?  g.gif


As uzsisakiau celiulitui su 2 mm adatelem, laukiu parkeliaujant. Tikiuosi geru rezultatu, nes nepadeda nei sportas, nei sveika mityba, nei solidea pedkelnes nuo celiulito verysad.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad rezultatai dar priklauso nuo volelio gamintojo biggrin.gif nes aš turiu dvejus, tai tas su 500 adatėlių dar silpnesnis už tą su 200, vienas tik kaip masažuoklis, su juo absoliučiai neskauda. O gavau tvarkingai įpakuotą, sterilų, atrodo, tikrai viskas ok... bet ką su tokiu veikti, tai nežinau biggrin.gif Tą su mažesniu kiekiu adatėlių pirkau iš med. priemones parduodančios įmonės, tai tikrai pasiteisino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Night_ @ 2012 03 16, 13:50)
Man atrodo, kad rezultatai dar priklauso nuo volelio gamintojo biggrin.gif nes aš turiu dvejus, tai tas su 500 adatėlių dar silpnesnis už tą su 200, vienas tik kaip masažuoklis, su juo absoliučiai neskauda. O gavau tvarkingai įpakuotą, sterilų, atrodo, tikrai viskas ok... bet ką su tokiu veikti, tai nežinau biggrin.gif Tą su mažesniu kiekiu adatėlių pirkau iš med. priemones parduodančios įmonės, tai tikrai pasiteisino ax.gif


Pas mene pirmas irgi su 540 adatelem, bet antraji uzsisakiau su 192 smile.gif
O kaip rezultatai, ar skiriasi poveikis pirmojo ir antrojo?
Man pasidermarolinus su 540 adatelem, tai pora dienu paraudimas nepraeina, tai antrasis tikiuosi ne taip dirgins oda.
O kur pirkai savo antraji ir kiek kainavo, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 16 kovo 2012 - 13:15
QUOTE(*Aurora* @ 2012 03 05, 19:43)
Dar tik du kartus dariau  biggrin.gif

Dariau viena karta, bet manau kad tikrai veikia, arba taip noriu matyti. Tik veidas pora dienu buvo paraudes,bet del grozio galima kenteti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zoozefina @ 2012 03 19, 12:44)
Dariau viena karta, bet manau kad tikrai veikia, arba taip noriu matyti. Tik veidas pora dienu buvo paraudes,bet del grozio galima kenteti smile.gif


Pirmus kartus ir man oda pora dienu raudona budavo, o dabar gerokai greiciau dingsta tas raudonumas. As ir manau, kad veikia, o ir matau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 03 19, 13:41)
Pirmus kartus ir man oda pora dienu raudona budavo, o dabar gerokai greiciau dingsta tas raudonumas. As ir manau, kad veikia, o ir matau  smile.gif

mane tai daugiausiai nervina rauksles vertikalios nuo nosies link lupu ir tarp antakiu. Skaiciau, kad gali buti skrandzio ir kepenu sutrikimai, nors rodos nieko nejauciu, kad butu negerai. Tai dabar rolinsiu. o sakykit ar krem pudra tepate, kita diena kai reikia i darba eiti ir raudonuma slept? g.gif
Atsakyti
Kad ir ne manes klauset... Kiek esu skaicius, kosmetika galima jau kita diena naudotis
Atsakyti
Po 12 valandų nuo procedūros.
Atsakyti
Sveikuciukes. As vis dar neapsisprendziu, ko griebtis... blush2.gif Gal kuriai teko susidurt su tokia info, ar nekenkia dermarolerio naudojimas, jei oda yra linkusi i kuperoze, na tokia, jautresne, jei ka, veidukas sukaista, parausta... Kazka buvau radus, kad berods nelabai gerai, bet cia jau gal kai tas tinklelis ryskus yra?
Atsakyti