Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(_Night_ @ 2012 03 05, 16:00)
O kaip jums rezultatai? Kiek laiko jau darotės procedūras? 4u.gif


Dar tik du kartus dariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2012 03 02, 16:38)
1. Pirmąjį pirkau čia
2. Lietuvoj dar galima užsisakyti Jaunatvės namuose 865758144, atveš per porą savaičių
3. Ebay

daugiau nežinau  4u.gif

Dėkui. Toje nuorodoje buvau žiūrėjusi, bet praktiškai viskas išparduota. Jaunatvės namuose randu tik, kad atlieka procedūras. Pardavinėja jie atskirai? Nežinot, kokia kaina?
Ebay irgi žiūrėjau, bet man ten kosmosas, nežinau iš kur ten pirkti, todėl ir klausiu.
O žiūrėkit, jeigu norisi ir randelius palyginti tai užtenka 0,5 mm ar reikia 1 mm? Kalbu apie veidą.
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2012 03 02, 16:38)
2. Lietuvoj dar galima užsisakyti Jaunatvės namuose 865758144, atveš per porą savaičių

Gal kam pravers info, aš pasidomėjau pati, kaina 139 Lt. Kaip supratau galima nusipirkti tik 0,2 mm arba 1 mm bet tik profesionaliam naudojimui. Iš Pietų Korėjos. Nesužavėjo manęs, nes su 0,2 mm manau ne ką galima pasiekti, o kaina tai aukštoka. Reiks matyt ebay pasiknisti. Prakeikti kiniečiai, būtų vienas geras optimalia kaina ir tiek, ne dabar... kol žmogus atsirenki, tai ir noras gali praeiti. Neturiu aš tam talento biggrin.gif
Atsakyti
as perku is kinieciu, is dhgate.com
kolkas savo pirmuoju derma rolleriu patenkinta, reikia tik laiko, isbandyt ji geriau:)

merginos o ka tepat pries ir po derma rollerio?
kiek skaiciau tema pirma kiek suprantu reikia rolleri dezinfekuoti, ir odos plota dezinfekuoti?ar tam tinka spiritas?
o ka tepti po, ar tinka kuno pieneliai , ar reikia kazko specialaus? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 03 06, 18:40)
as perku is kinieciu, is dhgate.com
kolkas savo pirmuoju derma rolleriu patenkinta, reikia tik laiko, isbandyt ji geriau:)

merginos o ka tepat pries ir po derma rollerio?
kiek skaiciau tema pirma kiek suprantu reikia rolleri dezinfekuoti, ir odos plota dezinfekuoti?ar tam tinka spiritas?
o ka tepti po, ar tinka kuno pieneliai , ar reikia kazko specialaus? doh.gif



Ir mane domintu.. Ir kaip jus ji dezinkuojat? Kuom apipurskiat?
Atsakyti
Aš tai apipurškiu kosmetiniu spiritu, juo galima ir odą dezinfekuot. O dėl priemonių, tų visų odos kokteilių, tai nežinau, aš, tiesą sakant, netepu niekuo, nes nežinau kuo reiketų blush2.gif kiek girdėjau, tai po procedūros geriau ten nieko nepritept, nebent pačios procedūros metu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Night_: 06 kovo 2012 - 18:35
radau labai idomios info internete apie derma rollerio naudojima strijoms
rasoma kad : ,, . Use the device five days a week, resting your skin over the weekend (or a similar schedule to suit you).,, - taciau 5 kartai i savaite ne per daug? blink.gif
Atsakyti
sveikos,

o gal kas zino kur kaune galima butu isbandyti procedura su dermarolleriu ? t.y. pas kosmetologe. kiek zinau buvo viena lyg kreves pr. prie zieduko, bet nerandu jos nicko .. 4u.gif
Atsakyti
ar galima degintis soliariume kai naudoji derma rolleri?
jei negalima, tai gal kas zinot, kiek laiko turi praeiti nuo derma rollerio proceduros, kad jau butu galima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 03 07, 14:26)
sveikos,

o gal kas zino kur kaune galima butu isbandyti procedura su dermarolleriu ? t.y. pas kosmetologe. kiek zinau buvo viena lyg kreves pr. prie zieduko, bet nerandu jos nicko ..  4u.gif



gal tai Stichija? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 03 11, 11:59)
ar galima degintis soliariume kai naudoji derma rolleri?
jei negalima, tai gal kas zinot, kiek laiko turi praeiti nuo derma rollerio proceduros, kad jau butu galima?  4u.gif


Kzkur skaiciau, kad po proceduros 2 savaites reikia vengti saules.
Atsakyti
QUOTE(Dominyka_2 @ 2012 03 11, 12:14)
gal tai Stichija?  smile.gif

tai gi taip doh.gif smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti