Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

Moterys, tai kur jūs juos perkate? Konkretaus pardavėjo nežinote?
Atsakyti
kas kur: vienos is interneto uzsisako, kitos grozio salonuose
Atsakyti
Mačiau, kad yra temoje dar viena moteris, kuri masažuojasi su 1 mm adatėlėm, gal kas žinot, kaip dažnai su tokiom galima dirbt? aš pirmą kartą pabandžiau prieš kokią savaitę, tai man jau po poros dienų nieko nebesimatė, tai galvoju, kada vėl galima pamėgint švelniai smile.gif
Atsakyti
kiek pamenu, jei ilgos adateles tai reciau, mazdaug karta per menesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2012 02 29, 17:58)
kas kur: vienos is interneto uzsisako, kitos grozio salonuose

Tai aš tą suprantu, kad ne iš dangaus nukrenta. Bet aš nei vienam grožio salone neradau, kad būtų galima atskirai nusipirkti. Arba tik prof. naudotojams, arba pirk kartu su procedūrom. O iš interneto domintų konkrečiau, kur kas pirkęs ir gali rekomenduoti, nes nuorodų daugybę.
Atsakyti
QUOTE(Belle_fleur @ 2012 03 02, 13:42)
Tai aš tą suprantu, kad ne iš dangaus nukrenta. Bet aš nei vienam grožio salone neradau, kad būtų galima atskirai nusipirkti. Arba tik prof. naudotojams, arba pirk kartu su procedūrom. O iš interneto domintų konkrečiau, kur kas pirkęs ir gali rekomenduoti, nes nuorodų daugybę.


1. Pirmąjį pirkau čia
2. Lietuvoj dar galima užsisakyti Jaunatvės namuose 865758144, atveš per porą savaičių
3. Ebay

daugiau nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2012 03 02, 16:38)
1. Pirmąjį pirkau čia
2. Lietuvoj dar galima užsisakyti Jaunatvės namuose 865758144, atveš per porą savaičių
3. Ebay

daugiau nežinau  4u.gif

Idomu, o kaip tu is epil-shop kokybe.... Kuri nors galetumete pakomentuot? Is ko turetu but pagamintas geriausias derma volelis?

Beje, robkytexex, kur perkates serumus?

Atsakyti
kokio storumo adatas reiktu naudoti strijoms naikinti, ir kiek kartu per menesi darote proceduras?
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 03 05, 15:05)
kokio storumo adatas reiktu naudoti strijoms naikinti, ir kiek kartu per menesi darote proceduras?


Strijoms reikia 1 mm, jei labai gilios 1,5 mm.
Pirmuoju varijantu masazuotis reiktu kas 3-4 savaites, antruoju kas 5 savaites. Nors as su 1 mm adatelem pora kartu i menesi darau.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 03 05, 14:57)
Strijoms reikia 1 mm, jei labai gilios 1,5 mm.
Pirmuoju varijantu masazuotis reiktu kas 3-4 savaites, antruoju kas 5 savaites. Nors as su 1 mm adatelem pora kartu i menesi darau.

O kaip jums rezultatai? Kiek laiko jau darotės procedūras? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 03 05, 15:57)
Strijoms reikia 1 mm, jei labai gilios 1,5 mm.
Pirmuoju varijantu masazuotis reiktu kas 3-4 savaites, antruoju kas 5 savaites. Nors as su 1 mm adatelem pora kartu i menesi darau.

kaip tik siandien gavau 1 mm derma roleri,bandysiu siandien jau darytis procedura
gal kur internete esat radusios kokia technika (pvz kokiomis kryptimis, ar stipriai spausti reikia masazuojant) kaip masazuoti striju pazeistas vietas?
Atsakyti
Pas mane tai buvo pakuotėje instrukcija, kurioje parodyta, kokiomis kryptimis masažuoti.
Internete čia
Atsakyti