Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

Sveikos, atkeliavo mano dermaroleris, tai antradieni pasirolinau, bet oda iki siol dar paraudus. Ar taip turi buti, kad po dvieju paru nepraeina paraudimas? Dariau strijom su 1 mm ilgio adatelem, tepu alijosiaus geliu ryte ir vakare.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 02 23, 11:01)
Sveikos, atkeliavo mano dermaroleris, tai antradieni pasirolinau, bet oda iki siol dar paraudus. Ar taip turi buti, kad po dvieju paru nepraeina paraudimas? Dariau strijom su 1 mm ilgio adatelem, tepu alijosiaus geliu ryte ir vakare.

O iš kur pirkai? smile.gif Aš irgi norėčiau, bet esu visiškai pasimetusi, kur ir kaip jį nusipirkti ir išsirinkti, nors visą temą perskaičiau.
Atsakyti
QUOTE(Belle_fleur @ 2012 02 23, 11:16)
O iš kur pirkai?  smile.gif Aš irgi norėčiau, bet esu visiškai pasimetusi, kur ir kaip jį nusipirkti ir išsirinkti, nors visą temą perskaičiau.


Pirkau ebejuj, pasirinkau su 540 adatelemis, dauguma dermaroleriu tik su 192 adatelem.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 02 23, 10:01)
Sveikos, atkeliavo mano dermaroleris, tai antradieni pasirolinau, bet oda iki siol dar paraudus. Ar taip turi buti, kad po dvieju paru nepraeina paraudimas? Dariau strijom su 1 mm ilgio adatelem, tepu alijosiaus geliu ryte ir vakare.


gal nebetepk alijošium, jis gali alergizuot
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2012 02 23, 12:35)
gal nebetepk alijošium, jis gali alergizuot


Alijosiaus geli pirkau specialiai, nes jis ramina oda, labai tinka po saules voniu, tepti nudegimus, idreskimus, kai oda sudirgus. Gal siek tiek persistengiau pirma karta, nes pasidermarolinau is visos dusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 02 23, 12:11)
Alijosiaus geli pirkau specialiai, nes jis ramina oda, labai tinka po saules voniu, tepti nudegimus, idreskimus, kai oda sudirgus. Gal siek tiek persistengiau pirma karta, nes pasidermarolinau is visos dusios  biggrin.gif


gal ax.gif bet gali padaryt ekspermentą, sekantį kart patept ne visą važinėtą plotą, o jo dalį, pažiūrėsi ar skirtumas yra,jei ne tai vadinasi persibrūžinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 02 23, 11:44)
Pirkau ebejuj, pasirinkau su 540 adatelemis, dauguma dermaroleriu tik su 192 adatelem.

O gal turi nuorodą ar pan. Aš pasižiūrėjau tam e-bay tai man galva apsisuko doh.gif išsirink žmogus, kad nori kokybišką prekę.
Papildyta:
QUOTE(crazy woman @ 2012 02 23, 12:35)
gal nebetepk alijošium, jis gali alergizuot

Negali būti... specialiai vartodavau alijošiaus gelį raminti odai, nes vienu momentu oda siaubingai jautri buvo. O vartoti nurodžiusi buvo pati dermatologė, po procedūrų su lazeriu.
Atsakyti
QUOTE(Belle_fleur @ 2012 02 23, 20:48)
O gal turi nuorodą ar pan. Aš pasižiūrėjau tam e-bay tai man galva apsisuko  doh.gif  išsirink žmogus, kad nori kokybišką prekę.
Papildyta:

Negali būti... specialiai vartodavau alijošiaus gelį raminti odai, nes vienu momentu oda siaubingai jautri buvo. O vartoti nurodžiusi buvo pati dermatologė, po procedūrų su lazeriu.


na, kiekvieno organizmas kitaip reaguoja... Juk ir riešutams bei braškėms ne visi alergiški mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, vakar pamėginau veidą pasimasažuot su 1 mm aparačiuku, bet man nebuvo stipriai paraudę, apie kraują net nekalbu. Merginos, ar jūs tik vos vos liečiat veidą ar spaudžiat? Ta prasme, negi visas adatėlės ilgis turi būti viduje? (odos) unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NU*: 24 vasario 2012 - 10:01
na taip, o kaip tu, nedarai, kad sulistu visos adateles g.gif jei taip, tai manau maza poveikio g.gif
Atsakyti
Na, pradzioje daugiau pavirsium vazinejau blush2.gif as siaip galiu iskest skausma, pas stomatologe niekad nenusiskausminu, bet sita adateliu procedura sunkiau iskest...atrodo, kad butu lengviau, jei kas kitas "kankintu" biggrin.gif bet, aisku, kenciu, tikiuos geru rezultatu...Jau po keliu dienu nusilupo sena oda:)
Atsakyti
kad oda nusilupo tai labai gerai, skatini savo oda "dirbti" kad nesentu ir kad lygetu. o del to bruzinimo, tai man regis, adateles per ilgos veidui, kad pati bruzintum g.gif itariu, kad skauda.
Atsakyti