Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

pirkau akcijos metu, berods roleris kainavo 70lt(tiksliai nepamenu, kazkas panasaus) ir serumas 40lt. o siaip serumas sake 60 be akcijos. rolerio kainas be nuolaidos matet nuorodoje 4u.gif
Atsakyti
Tai dar visai nieko ta serumo kaina... g.gif Bet tuose Jaunatves namuose tada tikrai pakvaise, jei procedura uz tokia kaina stumia... Pirmoji (i kuria dermalorelis iskaiciuotas), 269... blink.gif Kazkaip ir as jau abejoju - gal paciai pradet darytis... g.gif Pasiskaiciavau, 6 proceduros pas juos apie 1000... Tomana, man atrodo, neminejot... Kiek laiko trunka Jusu procedura? Kiek uztrunkat? drugyss minejo, kad po kelis bruzinimus pirmyn-atgal reikia atlikt, o Jus kaip darot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 17 vasario 2012 - 18:41
na, mano trumpos adateles, tai as pabruzinu daugiau nei pirmyn atgal, bet netrunka labai ilgai, net nematavau laiku, gal kokias 5 minutes panasiai, ten kur daugiau problemu, bruzinu ilgiau, kur maziau-maziau. jauciu kad jau rausta oda, darosi labai nemalonu- nustoju.ir vazineju ne tik pirmyn atgal, bet ir skresai isilgai, kad kuo ivairiau susibruzintu ir skyluciu butu daugiau ir skirtingesnese vietose.
ai, P.S. mano dermaroleris, kiek supratau pagal ta nuoroda kur siunciau skirtas namu salygomis, tai gal ir parduoda todel pigiau, nors ten visu ju kainos vienodos buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomana: 17 vasario 2012 - 19:59
O jus kazkur ieskojotes, kaip reikia bruzint, ar pati taip nusprendet?
Atsakyti
pamaniau, kad maza cia mokslo, bruzinu kaip noriu doh.gif lotuliukas.gif nezinau, tiesiog pamasciau, kad rolerio reikalas subadyt skylutes odoje, ir jei ant jo daug adateliu, vadinasi esme daug skyluciu, va ir bruzinu lotuliukas.gif
Atsakyti
Tomana, o jūs nebijot dėl spuogų, man atrodo gali infekcija persinešt per visą veidą.

Mamulioka, čia yra geras klipas, kaip mergina brūžinas

Mamos, supratau, kada ateina laikas keisti volelį doh.gif šian norėjau vėl veidą pabrūžinti, žiūriu, o visos adatėlės apsinešė, lyg prisiklijavo kas prie jų ir nenusiplauna, gal ir galima pabandyt atsargiai pakrapštyt, bet bijau adatas deformuoti, o ir per daug būtų darbo, 540 adatų po 1 valyt be šansų hihihi.gif

SKUBIAI ieškau derma rollerio iki 100 lt, panos, gal kuri parduodat ar matėt, kur įsigyti Lietuvoje? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tomana @ 2012 02 17, 19:33)
pirkau akcijos metu, berods roleris kainavo 70lt


Kur pirkote? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tomana @ 2012 02 17, 21:50)
pamaniau, kad maza cia mokslo, bruzinu kaip noriu doh.gif  lotuliukas.gif nezinau, tiesiog pamasciau, kad rolerio reikalas subadyt skylutes odoje, ir jei ant jo daug adateliu, vadinasi esme daug skyluciu, va ir bruzinu lotuliukas.gif


Ir aš taip pat, aukštojo medicininio tam tikrai nereikia, paprasta viskas hihihi.gif
Atsakyti
na as per spuogus, kurie neissispaudzia, nebruzinu, aplink tik, tai ir nebijau kad persines, dar nepersinese nei karto (tfu tfu tfu, tuk tuk tuk i medi lotuliukas.gif ) o pirkau jaunatves namuose. as irgi ieskau kuo pigesnio roleriuko. pajutau, kad atsipo, kai kazkaip idomiai vaziuodavo per oda, tarsi su praslydimais, o po to liko, kaip mazuciai kates naguciu idreskimai
Atsakyti
Dekui, robkytexex! Jei dar viska suprasciau, butu isvis thumbup.gif Na bet technika aiski, nieko ypatingai sudetingo ner
Atsakyti
Tomana, ačiū. Nėra niekur verysad.gif skambinau i JN, irgi neturi.

Mamulioka, nepastebėjot, jin klipe taip apgamus brazdoja, kaip čia? blink.gif

Kritęs buvo mano roleriukas, dukra prisipažino lotuliukas.gif nesupratau, negali būt toks purvinas, kiek kūnui naudojau toks nebuvo, čia veidui 2 kartus..... lotuliukas.gif
Atsakyti
tai ta akcija buvo vasaros gale, per beta.lt gal. ir viskas, pasibaige ir daugiau nebesiule uz tokia gera kaina JN. jei kur rasit pigiau, tai as koperuojuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2012 02 18, 18:21)
Tomana, ačiū. Nėra niekur  verysad.gif  skambinau i JN, irgi neturi.

Mamulioka, nepastebėjot, jin klipe taip apgamus brazdoja, kaip čia?  blink.gif





Ai, na ka jau cia jinai, eksperte kokia zymi irnesakyk.gif smile.gif Kaip moka, taip daro... mirksiukas.gif Mano ne apgamas, ir net ne karpiukas, poodinis inkapsuliuotas guzas, kuri jau 15 metu turiu... Na bet nesvarbu smile.gif Ka, Jaunatves namai visus dermarolerius ispardave? blink.gif Na va tai tau, vis ruosiausi pas juos ruosiausi... Dabar tikrai teks paciai darytis rolleyes.gif

O del tu apgameliu... Nepamenu, atrodo jau rasiau, kad onkologas, pas kuri profilaktiskai lankausi, pats ant veido turi daubybe smulkiu apgameliu. Sako, kad ir nuolat skustis tenka, bet ju nesalina... Ir suprask tu dabar... Bet man vis delto atrodytu, nelabai gerai tokia traumatizacija apgameliams. Ot kai eisiu kita karta, pasistengsiu neopamirst jo paklaust blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 18 vasario 2012 - 18:07
paziurejau ir as ta video. galima ir paakius bruzint blink.gif man taip baisiai paakius atrodo.... ir as nosies nebruzinu. negi reikia? o siaip tai viska lygiai taip pat, visom kryptim ir panasiai laiko, tik mano judesiai dvigubai greitesni
Atsakyti