Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

man ne idube, o o patamsejusios demes lieka
Atsakyti
Demes kiek zinau tai nera randai.
Ar randai?
O tas patamsejusias demes pati oda pasalina.
Man taip pat kai kur buvo demes bet praeina po 3 menesiu jei neiskyla nauji spuogai.
Randu man liko ties smilkiniu pagrinde.
Atsakyti
Buna dvieju rusiu, tiesiog patamsejimas, tas dalykas yra valdomas, net ir nelabai cackinantis, laikui begant bukle pagereja, nes oda atsinaujina. Tomana, gal vertetu pasidomet mikrodermabrazija ar TCA?
O jau tie atrofiniai, arba atsiradusios duobutes, slykstus dalykas. Sunkiai isnaikinami. Man net ta kosmetologe, kuri atliko proceduras su derma voleliu, labai abejodama pradejo proceduras daryt - sake, kad nelabai zenkliai padetu... Tipo, tik komplekse su karboksiterapija galima tiketis rezultatu.. (Fui, tas tai isvis s... visiskas, gryna komercija). Tai ka as zinau, proceduros aprasymuose tas faktas minimas, kad padeda butent nuo tu atrofiniu randu, gal adatu reikia ilgesniu...
Atsakyti
Is tikro dar viskas priklauso nuo pacio zmogaus.
Nuo amziaus odos ir panasiai.
Gyjimo dar.
O gal kas esate tas duobeles su kazkuo bent jau zymiai apmazine?
Siaip derma roller butent po akne randus labiausiai veikia.
Tai gal po puses metu man zymiai sumazes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugyss: 16 vasario 2012 - 16:55
zinokit buvau susigundziusi as demantine mikrodermabrazija saltuoju lazeriu lotuliukas.gif . nusipirkau akcijose 4 proceduras, tai tuo laiku nenaudojau dermarolerio. bedarant jas man ne tik kad prikilo spuogu, bet ir demes neisnyko. nedaryciau problemos, bet sakau, jau kokie geri metai man tos demes nenyksta. iki dermarolerio turejau tokia nemaza, tai metus daugiau issilaike, nuo dermarolerio per pora, tris menesius isnyko. bet va vis isdygsta naujas spuogas ir vis lieka bjauri deme. o labiausiai ant vieno skruosto kyla, kitur beveik ne. tai tas mano vargsas skruostas vienu demiu: didesniu-mazesniu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomana: 16 vasario 2012 - 16:57
Siaip man taip pat kiltu akne spuogai.
Bet as radau sau tinkama buda juos valdyti.
Kremai jokie niekas nepadejo.
Tai dabar prausiu veida ryte ir vakare su lediniu vandeniu.
Taip veida uzsaldo ir riebalai nebeuzkemsa poru.
Pati galite pameginti su lediniu vandeniu du kartus paroje prausti ir turetu tikrai jums nebesikelti spuoogai.
Siaip man dar buna spuogus paastrina ilgas miegas.
As miegu 7-8 valandas dabar.
O anksciau miegodavau apie 10-11 valandu ir eidavau miegoti belekada.
Dar valgyti valgau tris kokius kartus.
Ir stengiuosi maziau riebu maista.
Be to kiek jus naudojate derma roller?
Kad sakote per pora tris menesius isnyko.
Tai kiek suprantu gan nemaza laika jau naudojate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugyss: 16 vasario 2012 - 17:10
turiu nuo rugsejo as ji, bet dariau tarpa apie du men, kol ejau mikrodermabrazijos. naudoju 3 kart per men. siuo metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomana: 16 vasario 2012 - 17:51
O jus po derma roller nepadaugeja spuogu?
Nes siaip raso jei aktyvus spuogai turetu padaugeti nes infekcija didele tikimybe kad bus.
Atsakyti
nea, kaip tik mazeja. jei pasitaiko koks su pulinku, nevazineju per ji, aplink tik. vazineju per jau isspaustus ir randus
Atsakyti
Idomiai cia.
Tikiuosi ir man pasalins bent kazkiek odos problema.
Be to is kur pirkote preparatus?
Jei nepaslaptis isigyciau gal.
O jie jums padeda?
Atsakyti
pirmasis tai jautesi kad padejo, o del antro... net nezinau zinokit.. dar tik trecia ampole naudoju...bet vaizdas toks kad pirmasis efektyvesnis. pirmaji pirkau jaunatves namuose kartu su roleriu, o antraji serumiuka azuolyno spa centre 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2012 02 17, 18:13)
pirmasis tai jautesi kad padejo, o del antro... net nezinau zinokit.. dar tik trecia ampole naudoju...bet vaizdas toks kad pirmasis efektyvesnis. pirmaji pirkau jaunatves namuose kartu su roleriu, o antraji serumiuka azuolyno spa centre 4u.gif



O kiek kainavo pilnas komplektas Jaunatves namuose? Roleris + serumas?
Atsakyti