Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

neskaiciavau, gal apie 10.. is pradziu naudojau
http://www.google.lt...s...x=122&ty=59
dabar naudoju
http://www.mesoestet...p...&id_lang=en
pirmosios lyg labiau efektyvesnes buvo, o antrosios ant veido malonesnes po visko. nes po pirmuju tai net traukimas nezmoniskas buvo. o kremu sako jokiu geriau netept po to. tik serumus tam spec skirtus. o antrosios tokios kaip aliejukas. tai kazkaip smagiau jomis issitepus
Atsakyti
mamulioka
Kiek zinau negalima jei yra karpos ar pasaliniai kazkokie junginiai.
Bet cia kalba turbut eina kad per paciuos juos negalima.
O per oda galima tikriausiai.
Reiktu pasidometi issamiau tada tik galeciau atsakyti.
Chirurgas bent jau man yra patikimesnis zmogus nei kosmetologes ir konsultacija gali gerai suteikti ne kaip komestologes.
Tad chirurgai manau atliktu daug geriau.
Trombocitas. http://lt.wikipedia....iki/Trombocitas
O kur daro tai paieskosiu kada nuorodeles ir idesiu cia.

Tomana
Kiek mokejote uz tuos preparatus?
As jei naudociau nuo randu tai nebent DNR.
Nes DNR gelis geriausiai tinka randams.
Atsakyti
Smagu, kad temele pagyvejo smile.gif Dekui, mergaites, uz info...

drugyss, perzvelgiau siek tiek atgal temele, ar gerai supratau - irgi darotes veidui bei turit randeliu? g.gif

Na, man ant veido toks yra inkapsuliuotas guzelis, akim nelabai matomas, bet uzciuopiamas. Kosmetologes manymu - ai, na kas cia gali nutikt.. Nors mano prasymu, butent tos vietos nebruzino.

drugyss, Jus jau meginot darytis su trombocitais pas chirurgus, ar ne? Nes minejot, kad brangus malonumas, taip supratau, kad daretes
Atsakyti
Kad bruzinti pacia vieta tai nemanau kad tikrai galima.
Nes bet koks iskylimas apgamas karpa ar panasiai turi savo reiksme kune.
Nors jusu atveju nezinia kaip is tiesu yra.
Turiu kelius randus.
Darausi proceduras tik tam kad paspartetu gyjimas.
Nes mano randai dar neseni apie metus jiems laiko.
Tai juos manau dar galima apnaikinti su minimalia zala.
Su trombacitais nemeginau.
Ateityje zadu.
Labai greitai viskas keiciasi.
Tad niekur neskubu as.
Siais laikais technologijos labai kinta tad skubejimas tikrai gero neduos.
Siaip nelabai suprantu ar derma roller labai zymiai padeda ar ne?
Nes kiek skaiciau visur raso..
Naudoju menesi laiko..
O toliau zmones dingsta ir nebeparaso ar jiems sekesi gerai ar ne.
Visi raso nusipirkau ir panasiai..
Bet niekas neskelbia rezultatu.
Jei jau visi turi tai gal kas paviesins savo keliu menesiu rezultatus?
Kazkaip neaiskiai is tikro dar su tuo derma roller kol pats neisbandai.
As prisidedu prie tu zmoniu kurie raso naudojantis menesi.
Bet noreciau isgirsti kazkieno nuomone kurie naudoja apie puse metu.
Nes viena odos problema turetu isnykti per puse metu naudojimo derma roller.
O del kainos pas chirurgus tai kursas viso randu gydymo kainuoja 900 LT~.
Pas kosmetologes irgi panasios kurso kainos bet chirugas man atrodo kaip zmogus patikimesnis nes kosmetologes profesija gauti labai lengva o chirurgo ne taip..
Tad ir pazenges jis labiau turetu buti sioje srityje.
Atsakyti
Na man per tuos naudojimus senesni randai labai ir net labai isblanko, tik kad vis nauju atsiranda.... man vos isspaudus spuogiuka lieka randukas. bet kai naudoju dermarolleri ir darsonvali pakaitom, kazkaip apstojo kile(tfu tfu tfu).
O mokejau uz pir mas kapsules 60lt/vnt o antrosios parsiduoda pakuotem 114lt uz 10 vnt
Atsakyti
Siaip visi dermatologai sako nespaudinekite spuogu liks randu.
Visiskai nesutinku.
Pazistami spaudineja spuogus ir jokio rando o as nemegstu spaudineti spuogu ir vistiek man susiformuoja randas.
Dabar net retkarciais pagalvoju kad net gal geriau isspausti.
Nes neisspaustas spuogas lieka apie 2 savaites.
O isspaustas tik 3-5 dienas.
O ir randas formuojasi gylesnis tik tada kaip spuogas lieka ilgai.
Tai yra jei odoje pazeidimas uzsibuna ilgiau randas bus grubesnis.
O jei trumpiau siuo atveju isspaudus randas liks mazesnis.
Nors zinoma jei pulingi spuogai iskiltu man tai tikrai nespausciau nes ten pulinuku visiskai nepasalinsi o tik sudirginsi o tada tikrai bus uzkretimas.
As kiek supratau tai jums vis dar yra spuogu?
Kad sakote jog nauji randai atsiranda?
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 02 15, 22:26)
Pamacius zodi "chirurgai" iskart atsiranda siaubo filmo vaizdai... Kraujo klanai ir ilgas reabilitacinis periodas po... Kur cia taip idomiai daro?? Ir kuom ypatingi trombocitai? Beje, savu per daug turiu, gal tiktu?  lotuliukas.gif

http://www.estetik.l...jekcijomis.html
O trombocitų jūsų ir reikėtų, tai gerai, kad daug turite smile.gif

Daro tikrai jau nemažai kur:
http://www.gkklinika.lt/?pageid=30
http://www.plastinec...-prp-proceduros
http://lazerineklini...plazma-regenacr
Atsakyti

 i 
Bet kokie pasiūlymai įsigyti priemonę yra draudžiami. Todėl tokios žinutės ištrintos.
Platinimas, komercija taip pat forume draudžiami.
Atsakyti
kyla man... ir visada spaudziu blush2.gif nes jei nespaudziu, tai laikosi tas spuogas pora savaiciu. erzina iki negalejimo. o isspaudus iskart randas. kazkaip anksciau taip nebudavo, dabar kokie metai man tie randai likineja. o ir gyja daug sunkiau man zaizdeles po spuogo. doh.gif tai jau nebezinau ko ir kiek prisipirkau tam mazinti... doh.gif lyg matau progresa, lyg... gal kokio cinko pagert reiketu.. nesat apie tai girdejusios?
Atsakyti
Tai cia invazine mezoterapija gaunas... Na nezinau.... Man kazkaip labai jau bauginanciai skamba, tas plazmoliftingas... Ar tai tikrai yra pakankamai istirta? Ir ar tikrai butu kazkoks gydomasis-kaupiamasis poveikis? g.gif Nes raso, atlikt procedura kasmet, o dar geriau, 2kart per metus... Lygiai tas pats - filerio ivedimas, kas puse metu, tik kainuoja pigiau. Cia jau krastutinis variantas, kovojant su idubimais ir giliom raukslem...

QUOTE(Tomana @ 2012 02 16, 12:54)
kyla man... ir visada spaudziu blush2.gif nes jei nespaudziu, tai laikosi tas spuogas pora savaiciu. erzina iki negalejimo. o isspaudus iskart randas. kazkaip anksciau taip nebudavo, dabar kokie metai man tie randai likineja. o ir gyja daug sunkiau man zaizdeles po spuogo. doh.gif tai jau nebezinau ko ir kiek prisipirkau tam mazinti... doh.gif lyg matau progresa, lyg... gal kokio cinko pagert reiketu.. nesat apie tai girdejusios?



Na, kad ir ne i tema dabar parasysiu - bet kiek suprantu, apie skirtingus randelius snekam... Tie Jusu randeliai kuo puikiausiai naikinami rugstimis, beje, ir spuogeliu nuo siu proceduru mazeja. Idealus variantas - TCA pilingas, nulupa virsutini odos sluoksni, zenkliai pamazeja demeles.
Mano problema - randeliai-idubimai...
Beje, kosmetologe, pas kuria jau daugybe metu darausi cheminius pilingus, kazkodel labai skeptiskai ziuri i derma-volelius, nors ir per ja pacia galima ju isigyt, gauna is Grozio akademijos. Rimtu problemu, sako, neisspres, bet pagyvint, paskaistint veiduka gali. Vat ir suprask, kaip cia yr
Atsakyti
pernai ankstyva pavasari praejau visa kursa rugsciu... nieko ten man nepasviesejo, o ir spuoguotis nelabai nustojo schmoll.gif
Atsakyti
Nuo spuogu taip pat idube lieka.
Atrofiniai man rodos skaitosi.
Nuo spuogu manau kitokie ir nelieka.
O tai jei sakote apie skirtingus snekame tai kam yra kitokie neidube?
Randas visada po spuogu buna lygus po to idubsta.
Nes randui reikia metu laiko apytiksliai kol susiformuoja pilnai.
Atsakyti