Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 29, 14:59)
Nepykit isikisiu, bet tik jau netepkit po proceduru jokiu alieju.  O ant veido tuo labiau 4u.gif


o tai isvis geriau nieko netepti ir kentet ta perstejima? smile.gif nes as zalia sitoj srity, tai nelabai nusimanau, o siaip as ne veida bruzinu...
Atsakyti
QUOTE(*Paradigma* @ 2012 01 29, 16:38)
o tai isvis geriau nieko netepti ir kentet ta perstejima? smile.gif nes as zalia sitoj srity, tai nelabai nusimanau, o siaip as ne veida bruzinu...


Nuo aliejų ir kremų gali alerginė reakcija būt.. Su jais atsargiai reikia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Paradigma* @ 2012 01 29, 01:41)
O as norejau paklausti ar tepate kuom nors oda po proceduros? as bruzinu kol kas be jokiu kremuku, bet po proceduros kazkaip norisi kazka pasitept nes persti, kazin kokosu aliejus tinka?


aš alijošiaus gelį naudoju, 99,9% grynumo, jokių parabenų, super priemonė, gijimą skatina, minkština aloe pura gelis aš, tiesą, keliais litais pigiau pirkau Camelijoj
Papildyta:
QUOTE(mamulioka @ 2012 01 27, 16:32)
pati namie nesurizikavau eksperimentuot su veidu


Neištvėriau ir pabrūžinau vakar biški, nestipriai, tik vos vos blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Pati dariausi veidui du kartus su 1 mm adatelem. Kol kas nei pagerejimu, nei pablogejimo nepastebejau. Bruzinau gan stipriai, bet paraudimo jau sekancia diena visai nesimate.
Atsakyti
nusipirkau kiniska derma rolleri, dar neperskaiciusi sios temos doh.gif
atkeliaus uz keliu savaiciu, bet as jau bijau naudoti
pirkau ji kunui-strijoms naikinti
galvojau cia siaip paprasta procedura, bet perskaiciau sia tema ir daugiau taip nebemanau.. doh.gif
Atsakyti
Man tai sitas daiktas patinka, reiks veliau nusipirkt-
http://filorga.lt/la...a-mesotherapist
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 02 01, 19:52)
nusipirkau kiniska derma rolleri, dar neperskaiciusi sios temos doh.gif
atkeliaus uz keliu savaiciu, bet as jau bijau naudoti
pirkau ji kunui-strijoms naikinti
galvojau cia siaip paprasta procedura, bet perskaiciau sia tema ir daugiau taip nebemanau..  doh.gif


Koks adatėlių ilgis? Jei nesinaudosite, neardykite pakuotės, mielai nupirkčiau iš jūsų, parašykite kai gausit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 02 vasario 2012 - 09:39
QUOTE(MissR @ 2012 02 01, 18:52)
nusipirkau kiniska derma rolleri, dar neperskaiciusi sios temos doh.gif
atkeliaus uz keliu savaiciu, bet as jau bijau naudoti
pirkau ji kunui-strijoms naikinti
galvojau cia siaip paprasta procedura, bet perskaiciau sia tema ir daugiau taip nebemanau..  doh.gif


pabandykit, nieko ten baisaus smile.gif as irgi ne toki ten uz 200lt ypatinga turiu, paprasta is eBay, tik titanini, tai kazkaip nebaugu man, bent jau kunui...
Atsakyti
Sveikos. Man tik 21m taciau ant slaunu turiu baltu striju, nors svoris ir ugis yra normoje, matyt atsirado per greito svorio metimo arba priaugimo. Galvoju ju panaikinimui reikia isigyti 1,5mm.
Kazkas cia minejo kad padejo strijas panaikinti, ar ju jus daug turejote??baltu ar raudonu?po kiek laiko rezultatas pasimate? bei sakete lietuvoj pirkote, gal i pm galetumete linka imesti? smile.gif arba cionai. ir seip idomu kad dar bande strijas naikinti ir as matosi poveikis? galvoju, kol esu jauna ir kol jos neturi 10m stazo ir daugiau gal butu imanoma panaikint jas. kazkada tai bandziau su aliejais naikint, si migdolu ir ozmarinu et.aliejumi, tai rezultatas buvo, oda lygesne tapo, strijos maziau matomos, taciau kazkodel pilnai su aliejais ju neimanoma pasalint ir tie aliejais tokie brangus. vien 5ml rozmarinu aliejus kainuoja 25lt. kurio uztenka kokiom3savaitem.
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2012 02 05, 13:38)
Sveikos. Man tik 21m taciau ant slaunu turiu baltu striju, nors svoris ir ugis yra normoje, matyt atsirado per greito svorio metimo arba priaugimo. Galvoju ju panaikinimui reikia isigyti 1,5mm.
Kazkas cia minejo kad padejo strijas panaikinti, ar ju jus daug turejote??baltu ar raudonu?po kiek laiko rezultatas pasimate? bei sakete lietuvoj pirkote, gal i pm galetumete linka imesti? smile.gif arba cionai. ir seip idomu kad dar bande strijas naikinti ir as matosi poveikis? galvoju, kol esu jauna ir kol jos neturi 10m stazo ir daugiau gal butu imanoma panaikint jas. kazkada tai bandziau su aliejais naikint, si migdolu ir ozmarinu et.aliejumi, tai rezultatas buvo, oda lygesne tapo, strijos maziau matomos, taciau kazkodel pilnai su aliejais ju neimanoma pasalint ir tie aliejais tokie brangus. vien 5ml rozmarinu aliejus kainuoja 25lt. kurio uztenka kokiom3savaitem.


as naikinu raudonas, tai bent jau man po poros kartus jos nebe taip skaisciai raudonos raudonai sviete, balksveja vis, sakau gal gyja smile.gif
Atsakyti
Sveikos, laukiu parkeliaujant derma rolerio biggrin.gif Prisiskaiciau daug ivairios informacijos anglu kalba, esu pasiryzusi kibti i darba. Uzisakiau 1 mm, bet po to radau kituose puslapiuose, kad kunui (strijom naikinti) 1,5mm reikia. Tai dabar susimasciau ar nebus mano adateles per trumpos g.gif
Ir dar, mamytes, gal zinote ar galima rolinti, jeigu yra pavirsiniai kapiliarai ant slaunu?
Kazkaip niekur neradau jokios info apie tai. Derma roleriu galima naikinti ir celiulita, ar kuri nors bande? Bet turbut reiktu 1,5-2mm adateliu ilgio, kad pasiektu giliausia sluoksni mirksiukas.gif Planuoju ateityje nusipirkti ir veidui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušra377 @ 2012 02 07, 17:28)
Sveikos, laukiu parkeliaujant derma rolerio  biggrin.gif Prisiskaiciau daug ivairios informacijos anglu kalba, esu pasiryzusi kibti i darba. Uzisakiau 1 mm, bet po to radau kituose puslapiuose, kad kunui (strijom naikinti) 1,5mm reikia. Tai dabar susimasciau ar nebus mano adateles per trumpos  g.gif pa
Ir dar, mamytes, gal zinote ar galima rolinti, jeigu yra pavirsiniai kapiliarai ant slaunu?
Kazkaip niekur neradau jokios info apie tai. Derma roleriu galima naikinti ir celiulita, ar kuri nors bande? Bet turbut reiktu 1,5-2mm adateliu ilgio, kad pasiektu giliausia sluoksni  mirksiukas.gif  Planuoju ateityje nusipirkti ir veidui  4u.gif


Aš kaip tik strijoms noriu 1 mm pirkt, didesnių adatėlių bijau, juo labiau turiu ploną odą... Jei 1 mm bs veiksmingas arba pamatysiu kad poveikis per mažas, tada pirksiu didesnių adatėlių ax.gif

Beje, tokio principo aparatą kaip Derma roller mačiau vakar Vilniaus Akropolio Eurovaistinėj, kainavo apie 70 Lt berods, bet adatėles tai ngazdino, parašyta 3 mm skirta veidui, adatėlės įvairių spalvų g.gif Ir tiesą sakant panašiau ne į adatėles, o į gerus vinis doh.gif
Atsakyti